Джей Лига 1 - Япония
сряда, 06.05.2026
09:00
Кавазаки Фронт.
Токио Верди
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Кавазаки |
| Гост: |
Чофу |
| Разстояние: |
21.2 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Тодороки
|
| Капацитет: |
25 000 |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
09:00 (17:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.96 |
3.40 |
3.70 |
1X |
|
|
|
1.29 |
1.80 |
| 44% |
20% |
36% |
1.29 |
|
|
|
54% |
46% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.29 |
3.50 |
|
|
|
1.95 |
1.85 |
|
|
|
3.40 |
1.30 |
| 78% |
22% |
|
|
|
47% |
53% |
|
|
|
27% |
73% |
Последни 12 директни срещи
|
2026-03-18 |
Токио Верди
|
0 - 2 |
Кавазаки Фронт.
|
|
2025-06-29 |
Токио Верди
|
1 - 0 |
Кавазаки Фронт.
|
|
2025-04-20 |
Кавазаки Фронт.
|
0 - 0 |
Токио Верди
|
|
2024-11-30 |
Токио Верди
|
4 - 5 |
Кавазаки Фронт.
|
|
2024-04-20 |
Кавазаки Фронт.
|
0 - 0 |
Токио Верди
|
|
2022-06-22 |
Кавазаки Фронт.
|
0 - 1 |
Токио Верди
|
|
2013-10-16 |
Кавазаки Фронт.
|
3 - 0 |
Токио Верди
|
|
2008-12-06 |
Токио Верди
|
0 - 2 |
Кавазаки Фронт.
|
|
2008-03-08 |
Кавазаки Фронт.
|
1 - 1 |
Токио Верди
|
|
2005-09-17 |
Токио Верди
|
1 - 2 |
Кавазаки Фронт.
|
|
2005-06-04 |
Кавазаки Фронт.
|
1 - 1 |
Токио Верди
|
|
2005-04-09 |
Кавазаки Фронт.
|
1 - 0 |
Токио Верди
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
7 |
3 |
1 |
| 50% |
33% |
17% |
|
58% |
25% |
8% |
Кавазаки Фронт. последни 12 срещи
|
2026-05-02 |
Токио
|
2 - 0 |
Кавазаки Фронт.
|
|
2026-04-29 |
Урава Ред Дайм.
|
2 - 0 |
Кавазаки Фронт.
|
|
2026-04-25 |
Кавазаки Фронт.
|
2 - 1 |
Джеф Юнайтед
|
|
2026-04-18 |
Йокохама Ф М.
|
1 - 2 |
Кавазаки Фронт.
|
|
2026-04-12 |
Кавазаки Фронт.
|
0 - 2 |
Кашима Антлърс
|
|
2026-04-05 |
Кавазаки Фронт.
|
3 - 2 |
Урава Ред Дайм.
|
|
2026-03-28 |
Мачида Зелвия
|
1 - 1 |
Кавазаки Фронт.
|
|
2026-03-22 |
Кавазаки Фронт.
|
0 - 5 |
Йокохама Ф М.
|
|
2026-03-18 |
Токио Верди
|
0 - 2 |
Кавазаки Фронт.
|
|
2026-03-14 |
Кашима Антлърс
|
1 - 0 |
Кавазаки Фронт.
|
|
2026-03-01 |
Кавазаки Фронт.
|
2 - 2 |
Мито Холихок
|
|
2026-02-21 |
Кавазаки Фронт.
|
1 - 2 |
Токио
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
11 |
6 |
3 |
| 33% |
17% |
50% |
|
92% |
50% |
25% |
Токио Верди последни 12 срещи
|
2026-05-03 |
Токио Верди
|
1 - 0 |
Кашива Рейсол
|
|
2026-04-29 |
Токио Верди
|
2 - 1 |
Кашима Антлърс
|
|
2026-04-18 |
Токио Верди
|
1 - 0 |
Джеф Юнайтед
|
|
2026-04-12 |
Урава Ред Дайм.
|
1 - 1 |
Токио Верди
|
|
2026-04-04 |
Джеф Юнайтед
|
3 - 2 |
Токио Верди
|
|
2026-03-22 |
Токио Верди
|
0 - 0 |
Токио
|
|
2026-03-18 |
Токио Верди
|
0 - 2 |
Кавазаки Фронт.
|
|
2026-03-14 |
Токио Верди
|
1 - 0 |
Урава Ред Дайм.
|
|
2026-03-07 |
Кашима Антлърс
|
2 - 0 |
Токио Верди
|
|
2026-02-28 |
Йокохама Ф М.
|
3 - 2 |
Токио Верди
|
|
2026-02-21 |
Токио Верди
|
2 - 2 |
Мачида Зелвия
|
|
2026-02-15 |
Кашива Рейсол
|
1 - 2 |
Токио Верди
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
8 |
5 |
3 |
| 42% |
25% |
33% |
|
67% |
42% |
25% |
Класиране Джей Лига 1
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Кашима Антлърс |
14 |
10 |
3 |
1 |
22 |
8 |
+14 |
35 |
| 2 |
Токио |
14 |
8 |
5 |
1 |
26 |
11 |
+15 |
33 |
| 3 |
Мачида Зелвия |
13 |
5 |
6 |
2 |
17 |
18 |
-1 |
26 |
| 4 |
Токио Верди |
13 |
6 |
3 |
4 |
17 |
16 |
+1 |
24 |
| 5 |
Кавазаки Фронт. |
14 |
5 |
3 |
6 |
18 |
24 |
-6 |
20 |
| 6 |
Урава Ред Дайм. |
14 |
5 |
3 |
6 |
20 |
16 |
+4 |
18 |
| 7 |
Мито Холихок |
14 |
2 |
8 |
4 |
17 |
24 |
-7 |
18 |
| 8 |
Йокохама Ф М. |
14 |
5 |
1 |
8 |
21 |
25 |
-4 |
16 |
| 9 |
Кашива Рейсол |
14 |
3 |
1 |
10 |
15 |
21 |
-6 |
11 |
| 10 |
Джеф Юнайтед |
14 |
2 |
3 |
9 |
13 |
23 |
-10 |
9 |
|
| 1 |
Висел Кобе |
13 |
7 |
4 |
2 |
22 |
15 |
+7 |
27 |
| 2 |
Нагоя Грампус |
14 |
6 |
5 |
3 |
23 |
17 |
+6 |
25 |
| 3 |
Гамба Осака |
15 |
4 |
8 |
3 |
23 |
18 |
+5 |
25 |
| 4 |
Шимизу Ес-Пулс |
14 |
4 |
6 |
4 |
16 |
15 |
+1 |
22 |
| 5 |
Серезо Осака |
14 |
4 |
5 |
5 |
13 |
13 |
0 |
21 |
| 6 |
С. Хирошима |
14 |
5 |
3 |
6 |
19 |
18 |
+1 |
20 |
| 7 |
Фагиано Окаяма |
14 |
4 |
6 |
4 |
16 |
20 |
-4 |
20 |
| 8 |
Киото Санга |
13 |
4 |
4 |
5 |
17 |
17 |
0 |
19 |
| 9 |
Ависпа Фукуока |
15 |
3 |
6 |
6 |
15 |
24 |
-9 |
19 |
| 10 |
В-Варен Нагазаки |
14 |
5 |
1 |
8 |
14 |
21 |
-7 |
16 |
Хронология на изиграните мачове
| Кавазаки Фронт. |
|
| Токио Верди |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Кавазаки Фронт. |
Токио Верди |
| 1 |
Кашима Антлърс |
0 - 2 |
2 - 0 |
| 2 |
Токио |
1 - 2 |
|
| 3 |
Мачида Зелвия |
|
|
| 4 |
Токио Верди |
|
- |
| 5 |
Кавазаки Фронт. |
- |
|
| 6 |
Урава Ред Дайм. |
3 - 2 |
1 - 1 |
| 7 |
Мито Холихок |
2 - 2 |
|
| 8 |
Йокохама Ф М. |
0 - 5 |
3 - 2 |
| 9 |
Кашива Рейсол |
5 - 3 |
1 - 2 |
| 10 |
Джеф Юнайтед |
2 - 1 |
3 - 2 |
|
| 1 |
Висел Кобе |
|
|
| 2 |
Нагоя Грампус |
|
|
| 3 |
Гамба Осака |
|
|
| 4 |
Шимизу Ес-Пулс |
|
|
| 5 |
Серезо Осака |
|
|
| 6 |
С. Хирошима |
|
|
| 7 |
Фагиано Окаяма |
|
|
| 8 |
Киото Санга |
|
|
| 9 |
Ависпа Фукуока |
|
|
| 10 |
В-Варен Нагазаки |
|
|
Представяне в Шампионата
| |
Кавазаки Фронт. |
Токио Верди |
| Победи |
5 |
6 |
| Равни |
3 |
3 |
| Загуби |
6 |
4 |
| Вкарани голове |
18 |
17 |
| Получени голове |
24 |
16 |
| Средно вкарани |
1.29 |
1.31 |
| Средно получени |
1.71 |
1.23 |
| Мачове вкарал |
57% |
77% |
| Мачове получил |
86% |
69% |
| Гол/Гол |
50% |
54% |
| Над 1.5 |
86% |
69% |
| Над 2.5 |
50% |
46% |
| Над 3.5 |
29% |
31% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
1 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
3 |
3 |
| Вкарани голове |
13 |
7 |
| Получени голове |
17 |
10 |
| Средно вкарани |
1.86 |
1.40 |
| Средно получени |
2.43 |
2.00 |
| Мачове вкарал |
71% |
80% |
| Мачове получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
71% |
80% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
86% |
60% |
| Над 3.5 |
57% |
40% |
Обща статистика за Джей Лига 1
| Мачове (139) |
| Победа за домакина |
40% |
| Равен |
30% |
| Победа за госта |
30% |
| Изиграни мачове |
37% |
| Голове (364) |
| Средно голове на мач |
2.62 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.39 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.23 |
| Домакинът е отбелязал в |
83% |
| Гостът е отбелязал в |
69% |
| Гол/Гол |
57% |
| Над 1.5 |
81% |
| Над 2.5 |
47% |
| Над 3.5 |
23% |
Кавазаки Фронт. следващи 3 срещи
|
2026-05-10 |
Кашива Рейсол
|
- |
Кавазаки Фронт.
|
|
2026-05-17 |
Кавазаки Фронт.
|
- |
Мачида Зелвия
|
|
2026-05-24 |
Мито Холихок
|
- |
Кавазаки Фронт.
|
Токио Верди следващи 3 срещи
|
2026-05-10 |
Токио
|
- |
Токио Верди
|
|
2026-05-13 |
Мачида Зелвия
|
- |
Токио Верди
|
|
2026-05-16 |
Мито Холихок
|
- |
Токио Верди
|
|
2026-05-24 |
Токио Верди
|
- |
Йокохама Ф М.
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.96 |
3.40 |
3.70 |
| Вероятност |
44% |
20% |
36% |
|
1X @ 1.29 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.29 |
1.80 |
| Вероятност |
54% |
46% |
|
1X @ 1.29 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.29 |
3.50 |
| Вероятност |
|
78% |
22% |
|
Над 1.5 @ 1.29 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.95 |
1.85 |
| Вероятност |
|
47% |
53% |
|
Под 2.5 @ 1.85 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.40 |
1.30 |
| Вероятност |
|
27% |
73% |
|
Под 3.5 @ 1.30 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.80 |
1.95 |
| Вероятност |
|
53% |
47% |
|
Г/Г @ 1.80 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-05-06 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!