Висша Лига - Исландия
неделя, 09.05.2021
20:15
20:15

Кефлавик

Стярнан
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Кефлавик |
| Гост: | Гардабаер |
| Разстояние: | 32.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Нетовьолурин |
| Капацитет: | 4 957 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 20:15 (19:15 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.38 | 3.80 | 2.05 | X | 1.74 | 1.29 | |||
| 31% | 31% | 38% | 3.80 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.19 | 4.35 | 1.64 | 2.21 | 2.53 | 1.48 | ||||||
| 23% | 77% | 10% | 90% | 15% | 85% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-03-05 | Стярнан | 2 - 0 | Кефлавик |
| 2019-01-22 | Стярнан | 3 - 0 | Кефлавик |
| 2018-07-07 | Кефлавик | 0 - 2 | Стярнан |
| 2018-04-27 | Стярнан | 2 - 2 | Кефлавик |
| 2018-02-09 | Кефлавик | 0 - 1 | Стярнан |
| 2016-03-09 | Кефлавик | 3 - 2 | Стярнан |
| 2015-09-26 | Стярнан | 7 - 0 | Кефлавик |
| 2015-06-29 | Кефлавик | 1 - 2 | Стярнан |
| 2015-01-20 | Стярнан | 1 - 2 | Кефлавик |
| 2014-09-14 | Стярнан | 2 - 0 | Кефлавик |
| 2014-06-15 | Кефлавик | 2 - 2 | Стярнан |
| 2013-09-01 | Кефлавик | 0 - 2 | Стярнан |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 11 | 7 | 4 | |
| 17% | 17% | 67% | 92% | 58% | 33% |
Кефлавик последни 12 срещи
| 2021-05-02 | Викингур Р. | 1 - 0 | Кефлавик |
| 2021-03-19 | Викингур Р. | 3 - 3 | Кефлавик |
| 2021-03-13 | Кефлавик | 4 - 1 | Акранес |
| 2021-03-05 | Стярнан | 2 - 0 | Кефлавик |
| 2021-02-28 | Кефлавик | 2 - 0 | Селфос |
| 2021-02-20 | Кефлавик | 5 - 0 | Вестри |
| 2021-02-13 | Грота | 3 - 3 | Кефлавик |
| 2021-02-05 | Грота | 3 - 2 | Кефлавик |
| 2021-01-30 | Кефлавик | 0 - 1 | Гриндавик |
| 2021-01-23 | Кефлавик | 1 - 6 | Брейдаблик |
| 2020-10-03 | Кефлавик | 2 - 1 | Лейкнир Ф. |
| 2020-09-29 | Кефлавик | 3 - 1 | Вестманаейяр |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 8 | 7 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 67% | 58% |
Стярнан последни 12 срещи
| 2021-05-01 | Стярнан | 0 - 0 | Лейкнир Р. |
| 2021-03-20 | Стярнан | 4 - 2 | Филкир Рейкявик |
| 2021-03-13 | Селфос | 2 - 1 | Стярнан |
| 2021-03-05 | Стярнан | 2 - 0 | Кефлавик |
| 2021-02-27 | Грота | 2 - 3 | Стярнан |
| 2021-02-19 | Стярнан | 2 - 0 | Акранес |
| 2021-02-13 | Стярнан | 3 - 2 | Вестри |
| 2020-10-04 | Стярнан | 1 - 0 | Фьолнир |
| 2020-10-01 | Стярнан | 1 - 1 | Хафнарфьордур |
| 2020-09-27 | ХК Коупавогюр | 2 - 3 | Стярнан |
| 2020-09-24 | Брейдаблик | 2 - 1 | Стярнан |
| 2020-09-21 | Стярнан | 1 - 5 | Валур Рейкявик |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 10 | 7 | 5 | |
| 58% | 17% | 25% | 83% | 58% | 42% |
Класиране Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | КА Акурейри | 2 | +2 | 4 |
| 2 | Викингур Р. | 2 | +1 | 4 |
| 3 | Валур Рейкявик | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Хафнарфьордур | 1 | +2 | 3 |
| 5 | КР Рейкявик | 2 | 0 | 3 |
| 6 | Лейкнир Р. | 2 | 0 | 2 |
| 7 | ХК Коупавогюр | 2 | 0 | 2 |
| 8 | Стярнан | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Брейдаблик | 2 | -2 | 1 |
| 10 | Филкир Рейкявик | 2 | -2 | 1 |
| 11 | Акранес | 2 | -2 | 1 |
| 12 | Кефлавик | 1 | -1 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Кефлавик | |
| Стярнан | |
| Домакин | |
| Гост |
Класиране в шампионата
| Кефлавик | Стярнан | |
| Позиция | 12 | 8 |
| Точки | 0 | 1 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 10 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Кефлавик | Стярнан | |
|
Победи Равни Загуби |
0
0 1 |
0
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Кефлавик | Стярнан | |
|
Вкарани Получени |
0
1 |
0
0 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
0
0 |
0
0 |
Обща статистика за Висша Лига
| Мачове (10) | |
| Победа за домакина | 20% |
| Равен | 50% |
| Победа за госта | 30% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (23) | |
| Средно голове на мач | 2.30 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.00 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.30 |
| Домакинът е отбелязал в | 60% |
| Гостът е отбелязал в | 60% |
| Гол/Гол | 40% |
| Над 1.5 | 70% |
| Над 2.5 | 30% |
| Над 3.5 | 30% |
Кефлавик следващи 6 срещи
| 2021-05-13 | Брейдаблик | - | Кефлавик |
| 2021-05-17 | Кефлавик | - | КА Акурейри |
| 2021-05-21 | Филкир Рейкявик | - | Кефлавик |
| 2021-05-24 | Кефлавик | - | Валур Рейкявик |
| 2021-06-16 | Кефлавик | - | ХК Коупавогюр |
| 2021-06-20 | Кефлавик | - | Лейкнир Р. |
Стярнан следващи 6 срещи
| 2021-05-13 | Стярнан | - | Викингур Р. |
| 2021-05-17 | Акранес | - | Стярнан |
| 2021-05-21 | Брейдаблик | - | Стярнан |
| 2021-05-24 | Стярнан | - | КА Акурейри |
| 2021-05-30 | Филкир Рейкявик | - | Стярнан |
| 2021-06-12 | Стярнан | - | Валур Рейкявик |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.38 | 3.80 | 2.05 |
| Вероятност | 31% | 31% | 38% |
| X @ 3.80 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.74 | 1.29 |
| Вероятност | 37% | 63% |
| X2 @ 1.29 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.19 | 4.35 | |
| Вероятност | 23% | 77% | |
| Под 1.5 @ 4.35 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.64 | 2.21 | |
| Вероятност | 10% | 90% | |
| Под 2.5 @ 2.21 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.53 | 1.48 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.48 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.56 | 2.29 | |
| Вероятност | 13% | 87% | |
| Без @ 2.29 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-09 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
