Икьонен - Финландия
събота, 04.04.2026
12:00
2 - 2
(0 - 1, 2 - 1)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Керава |
| Гост: |
Кокола |
| Разстояние: |
395.5 км |
| Начален час |
| Час: |
12:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.00 |
3.80 |
2.88 |
12 |
|
|
|
1.36 |
1.67 |
| 38% |
30% |
32% |
1.22 |
|
|
|
61% |
39% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.13 |
6.00 |
|
|
|
1.44 |
2.70 |
|
|
|
2.00 |
1.73 |
| 33% |
67% |
|
|
|
33% |
67% |
|
|
|
33% |
67% |
Последни 5 директни срещи
|
2025-07-12 |
Кески-Уусимаа
|
3 - 1 |
КПВ Кокола
|
|
2025-04-19 |
КПВ Кокола
|
1 - 0 |
Кески-Уусимаа
|
|
2024-07-13 |
Кески-Уусимаа
|
4 - 5 |
КПВ Кокола
|
|
2024-05-04 |
КПВ Кокола
|
3 - 2 |
Кески-Уусимаа
|
|
2018-02-24 |
Кески-Уусимаа
|
1 - 5 |
КПВ Кокола
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
0 |
4 |
|
4 |
4 |
4 |
| 20% |
0% |
80% |
|
80% |
80% |
80% |
Кески-Уусимаа последни 12 срещи
|
2025-10-19 |
Джаз Пори
|
1 - 2 |
Кески-Уусимаа
|
|
2025-10-03 |
Кески-Уусимаа
|
1 - 0 |
ЕПС Еспоо
|
|
2025-09-26 |
Кески-Уусимаа
|
2 - 1 |
Интер Турку 2
|
|
2025-09-19 |
Атлантис
|
3 - 0 |
Кески-Уусимаа
|
|
2025-09-13 |
Кески-Уусимаа
|
2 - 2 |
РоПС Рованиеми
|
|
2025-08-30 |
Кески-Уусимаа
|
0 - 5 |
Джаз Пори
|
|
2025-08-23 |
ЕПС Еспоо
|
4 - 3 |
Кески-Уусимаа
|
|
2025-08-16 |
ЮЯК Ювяскюля
|
2 - 3 |
Кески-Уусимаа
|
|
2025-08-10 |
Кески-Уусимаа
|
0 - 0 |
Тампере Юнайтед
|
|
2025-08-06 |
Интер Турку 2
|
2 - 2 |
Кески-Уусимаа
|
|
2025-08-02 |
Кески-Уусимаа
|
1 - 1 |
ОЛС Оулу
|
|
2025-07-29 |
МП Микели
|
3 - 1 |
Кески-Уусимаа
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
10 |
9 |
6 |
| 33% |
33% |
33% |
|
83% |
75% |
50% |
КПВ Кокола последни 12 срещи
|
2025-10-19 |
КПВ Кокола
|
1 - 3 |
КуПС Академия
|
|
2025-10-03 |
Тампере Юнайтед
|
1 - 2 |
КПВ Кокола
|
|
2025-09-28 |
ОЛС Оулу
|
3 - 0 |
КПВ Кокола
|
|
2025-09-19 |
КПВ Кокола
|
1 - 2 |
МП Микели
|
|
2025-09-13 |
КПВ Кокола
|
4 - 0 |
ЮЯК Ювяскюля
|
|
2025-08-30 |
КПВ Кокола
|
2 - 1 |
Интер Турку 2
|
|
2025-08-23 |
Джаз Пори
|
1 - 1 |
КПВ Кокола
|
|
2025-08-16 |
КПВ Кокола
|
2 - 1 |
ЕПС Еспоо
|
|
2025-08-10 |
МП Микели
|
2 - 1 |
КПВ Кокола
|
|
2025-08-06 |
КПВ Кокола
|
5 - 0 |
РоПС Рованиеми
|
|
2025-08-01 |
Атлантис
|
3 - 5 |
КПВ Кокола
|
|
2025-07-26 |
КПВ Кокола
|
3 - 0 |
ЮЯК Ювяскюля
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
1 |
4 |
|
12 |
11 |
4 |
| 58% |
8% |
33% |
|
100% |
92% |
33% |
Класиране Икьонен
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Тампере Юнайтед |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
0 |
+4 |
3 |
| 2 |
Джаз Пори |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
4 |
-4 |
-3 |
| 3 |
ВЯС Вантаа |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Интер Турку 2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Кески-Уусимаа |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
КПВ Кокола |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
КуПС Академия |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
ОЛС Оулу |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
РоПС Рованиеми |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
СалПа Сало |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
ТПВ Тампере |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
ЮЯК Ювяскюля |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Представяне в Шампионата
| |
Кески-Уусимаа |
КПВ Кокола |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани голове |
0 |
0 |
| Получени голове |
0 |
0 |
| Средно вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове вкарал |
0% |
0% |
| Мачове получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани голове |
0 |
0 |
| Получени голове |
0 |
0 |
| Средно вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове вкарал |
0% |
0% |
| Мачове получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Обща статистика за Икьонен
| Мачове (1) |
| Победа за домакина |
100% |
| Равен |
0% |
| Победа за госта |
0% |
| Изиграни мачове |
1% |
| Голове (4) |
| Средно голове на мач |
4.00 |
| Домакинът е отбелязал средно |
4.00 |
| Гостът е отбелязал средно |
0.00 |
| Домакинът е отбелязал в |
100% |
| Гостът е отбелязал в |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
| Над 2.5 |
100% |
| Над 3.5 |
100% |
Кески-Уусимаа следващи 6 срещи
|
2026-04-11 |
Джаз Пори
|
- |
Кески-Уусимаа
|
|
2026-04-15 |
Кески-Уусимаа
|
- |
КяПа Хелзинки
|
|
2026-04-18 |
Кески-Уусимаа
|
- |
РоПС Рованиеми
|
|
2026-04-25 |
ОЛС Оулу
|
- |
Кески-Уусимаа
|
|
2026-05-02 |
Кески-Уусимаа
|
- |
СалПа Сало
|
|
2026-05-09 |
Тампере Юнайтед
|
- |
Кески-Уусимаа
|
КПВ Кокола следващи 6 срещи
|
2026-04-11 |
ТПВ Тампере
|
- |
КПВ Кокола
|
|
2026-04-15 |
Вааса ИФК
|
- |
КПВ Кокола
|
|
2026-04-20 |
КПВ Кокола
|
- |
Джаз Пори
|
|
2026-04-25 |
РоПС Рованиеми
|
- |
КПВ Кокола
|
|
2026-05-02 |
КПВ Кокола
|
- |
ОЛС Оулу
|
|
2026-05-09 |
СалПа Сало
|
- |
КПВ Кокола
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.00 |
3.80 |
2.88 |
| Вероятност |
38% |
30% |
32% |
|
12 @ 1.22 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.36 |
1.67 |
| Вероятност |
61% |
39% |
|
1X @ 1.36 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.13 |
6.00 |
| Вероятност |
|
33% |
67% |
|
Под 1.5 @ 6.00 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.44 |
2.70 |
| Вероятност |
|
33% |
67% |
|
Под 2.5 @ 2.70 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.00 |
1.73 |
| Вероятност |
|
33% |
67% |
|
Под 3.5 @ 1.73 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.40 |
2.75 |
| Вероятност |
|
5% |
95% |
|
Без @ 2.75 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-04-04 08:02. Възможни са промени към настоящия момент!