Купа на Фарьорите
събота, 29.10.2022
19:00
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Клаксвик |
| Гост: |
Лайрвик / Нордрагота |
| Разстояние: |
6.3 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Джупумюра
|
| Капацитет: |
2 500 (524) |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
19:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.55 |
4.00 |
4.60 |
1 |
|
|
|
1.17 |
2.30 |
| 42% |
32% |
26% |
1.55 |
|
|
|
75% |
25% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.19 |
4.33 |
|
|
|
1.58 |
2.20 |
|
|
|
2.40 |
1.49 |
| 61% |
39% |
|
|
|
61% |
39% |
|
|
|
61% |
39% |
Последни 12 директни срещи
|
2022-09-11 |
Викингур Гота
|
1 - 2 |
Клаксвик
|
|
2022-05-22 |
Викингур Гота
|
0 - 0 |
Клаксвик
|
|
2022-04-30 |
Клаксвик
|
1 - 0 |
Викингур Гота
|
|
2021-10-30 |
Викингур Гота
|
1 - 1 |
Клаксвик
|
|
2021-08-08 |
Клаксвик
|
3 - 0 |
Викингур Гота
|
|
2021-04-14 |
Викингур Гота
|
1 - 2 |
Клаксвик
|
|
2020-10-28 |
Викингур Гота
|
1 - 3 |
Клаксвик
|
|
2020-06-28 |
Викингур Гота
|
1 - 2 |
Клаксвик
|
|
2020-06-13 |
Клаксвик
|
4 - 1 |
Викингур Гота
|
|
2019-10-08 |
Викингур Гота
|
1 - 3 |
Клаксвик
|
|
2019-08-09 |
Клаксвик
|
2 - 0 |
Викингур Гота
|
|
2019-03-17 |
Викингур Гота
|
2 - 2 |
Клаксвик
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
3 |
0 |
|
10 |
8 |
4 |
| 75% |
25% |
0% |
|
83% |
67% |
33% |
Клаксвик последни 12 срещи
|
2022-10-22 |
Клаксвик
|
8 - 0 |
Скала ИФ
|
|
2022-10-16 |
ЕБ Стреймур
|
0 - 6 |
Клаксвик
|
|
2022-10-09 |
Клаксвик
|
1 - 0 |
ХБ Торсхавн
|
|
2022-10-05 |
Клаксвик
|
4 - 0 |
07 Вестур
|
|
2022-10-02 |
Рунавик
|
0 - 3 |
Клаксвик
|
|
2022-09-16 |
Клаксвик
|
3 - 0 |
Б68 Тофтир
|
|
2022-09-11 |
Викингур Гота
|
1 - 2 |
Клаксвик
|
|
2022-09-07 |
07 Вестур
|
2 - 2 |
Клаксвик
|
|
2022-09-04 |
Скала ИФ
|
0 - 1 |
Клаксвик
|
|
2022-09-01 |
Клаксвик
|
1 - 1 |
Б36 Торсхавн
|
|
2022-08-28 |
Клаксвик
|
4 - 1 |
АБ Аргир
|
|
2022-08-21 |
Клаксвик
|
2 - 0 |
07 Вестур
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 10 |
2 |
0 |
|
10 |
8 |
5 |
| 83% |
17% |
0% |
|
83% |
67% |
42% |
Викингур Гота последни 12 срещи
|
2022-10-22 |
Викингур Гота
|
4 - 0 |
ЕБ Стреймур
|
|
2022-10-16 |
АБ Аргир
|
0 - 0 |
Викингур Гота
|
|
2022-10-09 |
Викингур Гота
|
2 - 1 |
Рунавик
|
|
2022-10-05 |
ХБ Торсхавн
|
0 - 1 |
Викингур Гота
|
|
2022-10-02 |
Б36 Торсхавн
|
0 - 0 |
Викингур Гота
|
|
2022-09-17 |
ХБ Торсхавн
|
2 - 1 |
Викингур Гота
|
|
2022-09-11 |
Викингур Гота
|
1 - 2 |
Клаксвик
|
|
2022-09-07 |
Викингур Гота
|
2 - 2 |
ХБ Торсхавн
|
|
2022-09-04 |
07 Вестур
|
1 - 1 |
Викингур Гота
|
|
2022-08-28 |
Викингур Гота
|
2 - 0 |
Скала ИФ
|
|
2022-08-21 |
Викингур Гота
|
2 - 1 |
Б68 Тофтир
|
|
2022-08-17 |
Скала ИФ
|
1 - 3 |
Викингур Гота
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
9 |
7 |
3 |
| 50% |
33% |
17% |
|
75% |
58% |
25% |
Класиране Висша Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Клаксвик |
27 |
25 |
2 |
0 |
78 |
7 |
+71 |
77 |
| 2 |
Викингур Гота |
27 |
18 |
4 |
5 |
69 |
24 |
+45 |
58 |
| 3 |
ХБ Торсхавн |
27 |
17 |
4 |
6 |
56 |
27 |
+29 |
55 |
| 4 |
Б36 Торсхавн |
27 |
11 |
5 |
11 |
48 |
29 |
+19 |
38 |
| 5 |
ЕБ Стреймур |
27 |
10 |
5 |
12 |
31 |
54 |
-23 |
35 |
| 6 |
Б68 Тофтир |
27 |
9 |
3 |
15 |
37 |
50 |
-13 |
30 |
| 7 |
07 Вестур |
27 |
7 |
8 |
12 |
34 |
61 |
-27 |
29 |
| 8 |
АБ Аргир |
27 |
8 |
5 |
14 |
33 |
63 |
-30 |
29 |
| 9 |
Рунавик |
27 |
6 |
3 |
18 |
31 |
59 |
-28 |
21 |
| 10 |
Скала ИФ |
27 |
1 |
7 |
19 |
25 |
68 |
-43 |
10 |
Клаксвик следващи 6 срещи
|
2023-02-26 |
Клаксвик
|
- |
Викингур Гота
|
|
2023-03-05 |
Клаксвик
|
- |
ТБ Творойри
|
|
2023-03-18 |
Б68 Тофтир
|
- |
Клаксвик
|
|
2023-04-02 |
Клаксвик
|
- |
ЕБ Стреймур
|
|
2023-04-08 |
07 Вестур
|
- |
Клаксвик
|
|
2023-04-12 |
АБ Аргир
|
- |
Клаксвик
|
Викингур Гота следващи 6 срещи
|
2023-02-26 |
Клаксвик
|
- |
Викингур Гота
|
|
2023-03-05 |
Викингур Гота
|
- |
Б36 Торсхавн
|
|
2023-03-18 |
ХБ Торсхавн
|
- |
Викингур Гота
|
|
2023-04-01 |
Викингур Гота
|
- |
ТБ Творойри
|
|
2023-04-08 |
Фуглафьордур
|
- |
Викингур Гота
|
|
2023-04-12 |
Б68 Тофтир
|
- |
Викингур Гота
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.55 |
4.00 |
4.60 |
| Вероятност |
42% |
32% |
26% |
|
1 @ 1.55 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.17 |
2.30 |
| Вероятност |
75% |
25% |
|
1X @ 1.17 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.19 |
4.33 |
| Вероятност |
|
61% |
39% |
|
Над 1.5 @ 1.19 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.58 |
2.20 |
| Вероятност |
|
61% |
39% |
|
Над 2.5 @ 1.58 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.40 |
1.49 |
| Вероятност |
|
61% |
39% |
|
Над 3.5 @ 2.40 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.66 |
2.05 |
| Вероятност |
|
56% |
44% |
|
Г/Г @ 1.66 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-29 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!