Про Лига - Белгия
събота, 03.04.2021
19:45
19:45

Кортрийк

Клуб Брюж
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Кортрийк |
| Гост: | Брюж |
| Разстояние: | 42.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Гулденспорен стадион |
| Капацитет: | 9 399 (5 800) |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:45 (20:45 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7.00 | 4.33 | 1.44 | 2 | 2.62 | 1.10 | |||
| 25% | 18% | 57% | 1.44 | 30% | 70% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.72 | 2.07 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 79% | 21% | 61% | 39% | 27% | 73% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-11-21 | Клуб Брюж | 1 - 0 | Кортрийк |
| 2020-01-26 | Кортрийк | 2 - 2 | Клуб Брюж |
| 2019-11-02 | Клуб Брюж | 3 - 0 | Кортрийк |
| 2018-12-15 | Кортрийк | 0 - 0 | Клуб Брюж |
| 2018-08-10 | Клуб Брюж | 3 - 0 | Кортрийк |
| 2018-03-03 | Клуб Брюж | 2 - 1 | Кортрийк |
| 2017-08-20 | Кортрийк | 1 - 2 | Клуб Брюж |
| 2016-12-18 | Клуб Брюж | 5 - 1 | Кортрийк |
| 2016-08-20 | Кортрийк | 2 - 1 | Клуб Брюж |
| 2015-12-26 | Кортрийк | 1 - 4 | Клуб Брюж |
| 2015-08-14 | Клуб Брюж | 2 - 1 | Кортрийк |
| 2015-05-24 | Клуб Брюж | 1 - 0 | Кортрийк |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 9 | 9 | 3 | |
| 8% | 17% | 75% | 75% | 75% | 25% |
Кортрийк последни 12 срещи
| 2021-03-26 | Андерлехт | 1 - 2 | Кортрийк |
| 2021-03-20 | Ойпен | 2 - 0 | Кортрийк |
| 2021-03-06 | Роял Антверп | 4 - 2 | Кортрийк |
| 2021-02-27 | Кортрийк | 1 - 2 | Зулте Варегем |
| 2021-02-21 | Андерлехт | 0 - 2 | Кортрийк |
| 2021-02-12 | ОХ Льовен | 3 - 1 | Кортрийк |
| 2021-02-09 | Кортрийк | 1 - 1 | Стандарт Лиеж |
| 2021-02-05 | Р.Е. Мускрон | 0 - 3 | Кортрийк |
| 2021-02-02 | Ломел | 1 - 3 | Кортрийк |
| 2021-01-30 | Кортрийк | 1 - 3 | Шарлероа |
| 2021-01-27 | Беершот | 0 - 0 | Кортрийк |
| 2021-01-23 | Кортрийк | 1 - 2 | Серкъл Брюж |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 11 | 8 | 4 | |
| 33% | 17% | 50% | 92% | 67% | 33% |
Клуб Брюж последни 12 срещи
| 2021-03-21 | Клуб Брюж | 0 - 2 | Роял Антверп |
| 2021-03-15 | КАА Гент | 0 - 4 | Клуб Брюж |
| 2021-03-12 | Шарлероа | 1 - 1 | Клуб Брюж |
| 2021-03-07 | Клуб Брюж | 3 - 0 | Зулте Варегем |
| 2021-03-04 | Стандарт Лиеж | 1 - 0 | Клуб Брюж |
| 2021-02-25 | Клуб Брюж | 0 - 1 | Динамо Киев |
| 2021-02-22 | Клуб Брюж | 3 - 0 | ОХ Льовен |
| 2021-02-18 | Динамо Киев | 1 - 1 | Клуб Брюж |
| 2021-02-10 | Клуб Брюж | 3 - 1 | Роял Антверп |
| 2021-02-06 | Беверен | 0 - 2 | Клуб Брюж |
| 2021-01-31 | Клуб Брюж | 3 - 1 | Стандарт Лиеж |
| 2021-01-28 | Серкъл Брюж | 1 - 2 | Клуб Брюж |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 10 | 6 | 3 | |
| 58% | 17% | 25% | 83% | 50% | 25% |
Класиране Про Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Клуб Брюж | 31 | +45 | 70 |
| 2 | Роял Антверп | 31 | +10 | 54 |
| 3 | Генк | 31 | +15 | 50 |
| 4 | Андерлехт | 31 | +12 | 49 |
| 5 | Остенде | 31 | +9 | 49 |
| 6 | ОХ Льовен | 31 | 0 | 45 |
| 7 | Беершот | 30 | -2 | 44 |
| 8 | КАА Гент | 31 | +5 | 43 |
| 9 | Зулте Варегем | 31 | -10 | 43 |
| 10 | Мехелен | 31 | -4 | 42 |
| 11 | Стандарт Лиеж | 31 | +3 | 41 |
| 12 | Шарлероа | 30 | +3 | 41 |
| 13 | Ойпен | 31 | -7 | 40 |
| 14 | Кортрийк | 31 | -10 | 36 |
| 15 | Сент Трюиден | 30 | -9 | 32 |
| 16 | Р.Е. Мускрон | 31 | -19 | 30 |
| 17 | Серкъл Брюж | 31 | -15 | 29 |
| 18 | Беверен | 30 | -26 | 25 |
Хронология на изиграните мачове
| Кортрийк | |
| Клуб Брюж | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Кортрийк | Клуб Брюж |
|---|---|---|---|
| 1 | Клуб Брюж | - | |
| 2 | Роял Антверп | 1 - 3 | 0 - 2 |
| 3 | Генк | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 4 | Андерлехт | 1 - 3 | |
| 5 | Остенде | 3 - 1 | 1 - 3 |
| 6 | ОХ Льовен | 0 - 3 | 2 - 1 |
| 7 | Беершот | 5 - 5 | 0 - 3 |
| 8 | КАА Гент | 1 - 0 | 0 - 4 |
| 9 | Зулте Варегем | 1 - 2 | 0 - 6 |
| 10 | Мехелен | 0 - 3 | |
| 11 | Стандарт Лиеж | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 12 | Шарлероа | 1 - 3 | 1 - 1 |
| 13 | Ойпен | 0 - 0 | 0 - 4 |
| 14 | Кортрийк | - | |
| 15 | Сент Трюиден | 0 - 2 | 1 - 2 |
| 16 | Р.Е. Мускрон | 3 - 0 | 0 - 0 |
| 17 | Серкъл Брюж | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 18 | Беверен | 1 - 3 | 0 - 2 |
Класиране в шампионата
| Кортрийк | Клуб Брюж | |
| Позиция | 14 | 1 |
| Точки | 36 | 70 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 1 |
| Точки | 17 | 36 |
Форма в шампионата
| Кортрийк | Клуб Брюж | |
|
Победи Равни Загуби |
10
6 15 |
22
4 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
2 8 |
11
3 1 |
Голове в шампионата
| Кортрийк | Клуб Брюж | |
|
Вкарани Получени |
38
48 |
66
21 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
22
29 |
36
8 |
Обща статистика за Про Лига
| Мачове (277) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 36% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (798) | |
| Средно голове на мач | 2.88 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.50 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.38 |
| Домакинът е отбелязал в | 79% |
| Гостът е отбелязал в | 76% |
| Гол/Гол | 60% |
| Над 1.5 | 81% |
| Над 2.5 | 58% |
| Над 3.5 | 31% |
Кортрийк следващи 6 срещи
| 2021-04-11 | Беверен | - | Кортрийк |
| 2021-04-18 | Кортрийк | - | Мехелен |
| 2021-07-03 | Клуб Брюж | - | Кортрийк |
| 2021-07-06 | Кортрийк | - | Валансиен |
| 2021-07-10 | Хееренвеен | - | Кортрийк |
| 2021-07-17 | Кортрийк | - | Лил |
Клуб Брюж следващи 6 срещи
| 2021-04-11 | Андерлехт | - | Клуб Брюж |
| 2021-04-18 | Клуб Брюж | - | Р.Е. Мускрон |
| 2021-05-02 | Клуб Брюж | - | Андерлехт |
| 2021-05-07 | Генк | - | Клуб Брюж |
| 2021-05-13 | Роял Антверп | - | Клуб Брюж |
| 2021-05-16 | Клуб Брюж | - | Роял Антверп |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 7.00 | 4.33 | 1.44 |
| Вероятност | 25% | 18% | 57% |
| 2 @ 1.44 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 2.62 | 1.10 |
| Вероятност | 30% | 70% |
| X2 @ 1.10 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 4.00 | |
| Вероятност | 79% | 21% | |
| Над 1.5 @ 1.22 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.07 | |
| Вероятност | 61% | 39% | |
| Над 2.5 @ 1.72 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.75 | 1.40 | |
| Вероятност | 27% | 73% | |
| Под 3.5 @ 1.40 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.90 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Г/Г @ 1.90 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-03 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
