Икьонен - Финландия
четвъртък, 24.06.2021
16:30
16:30

КПВ Кокола

Гнистан
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Кокола |
| Гост: | Хелзинки |
| Разстояние: | 418.4 км |
| Начален час | |
| Час: | 16:30 (18:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.75 | 3.60 | X2 | 1.28 | 1.80 | |||
| 21% | 32% | 47% | 1.80 | 31% | 69% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.57 | 2.35 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 94% | 6% | 52% | 48% | 17% | 83% |
Последни 5 директни срещи
| 2020-10-31 | Гнистан | 5 - 0 | КПВ Кокола |
| 2020-08-22 | КПВ Кокола | 6 - 1 | Гнистан |
| 2017-09-16 | КПВ Кокола | 1 - 2 | Гнистан |
| 2017-07-15 | Гнистан | 0 - 1 | КПВ Кокола |
| 2017-05-24 | КПВ Кокола | 1 - 1 | Гнистан |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 2 | 4 | 3 | 2 | |
| 40% | 20% | 40% | 80% | 60% | 40% |
КПВ Кокола последни 12 срещи
| 2021-06-20 | КПВ Кокола | 1 - 2 | МуСа Пори |
| 2021-06-13 | ПК-35 Хелзинки | 3 - 0 | КПВ Кокола |
| 2021-06-04 | МП Микели | 2 - 1 | КПВ Кокола |
| 2021-05-29 | КПВ Кокола | 0 - 2 | Яро |
| 2021-05-17 | ВПС Вааса | 2 - 2 | КПВ Кокола |
| 2021-05-13 | КПВ Кокола | 1 - 1 | ТПС Турку |
| 2021-05-09 | Клуби-04 | 0 - 2 | КПВ Кокола |
| 2021-04-01 | КуПС Куопио | 4 - 1 | КПВ Кокола |
| 2021-02-20 | РоПС Рованиеми | 2 - 1 | КПВ Кокола |
| 2021-02-13 | Яро | 2 - 1 | КПВ Кокола |
| 2021-02-06 | КПВ Кокола | 1 - 1 | ВПС Вааса |
| 2020-10-31 | Гнистан | 5 - 0 | КПВ Кокола |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 12 | 8 | 3 | |
| 8% | 25% | 67% | 100% | 67% | 25% |
Гнистан последни 12 срещи
| 2021-06-20 | Клуби-04 | 0 - 3 | Гнистан |
| 2021-06-13 | Гнистан | 0 - 2 | МП Микели |
| 2021-06-06 | Яро | 2 - 2 | Гнистан |
| 2021-05-30 | РоПС Рованиеми | 1 - 2 | Гнистан |
| 2021-05-16 | Гнистан | 1 - 1 | МуСа Пори |
| 2021-05-12 | ВПС Вааса | 2 - 0 | Гнистан |
| 2021-04-24 | Лахти | 4 - 2 | Гнистан |
| 2021-04-17 | Гнистан | 0 - 1 | ХИФК Хелзинки |
| 2021-03-27 | ЕПС Еспоо | 1 - 5 | Гнистан |
| 2021-03-20 | КуПС Куопио | 5 - 0 | Гнистан |
| 2021-03-13 | Гнистан | 2 - 2 | Екеняс ИФ |
| 2021-03-04 | Клуби-04 | 0 - 5 | Гнистан |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 11 | 8 | 6 | |
| 33% | 25% | 42% | 92% | 67% | 50% |
Класиране Икьонен
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Яро | 8 | +6 | 15 |
| 2 | МуСа Пори | 8 | +5 | 13 |
| 3 | МП Микели | 8 | +1 | 13 |
| 4 | Екеняс ИФ | 8 | +4 | 12 |
| 5 | ВПС Вааса | 8 | +2 | 11 |
| 6 | ПК-35 Хелзинки | 7 | +2 | 11 |
| 7 | ТПС Турку | 8 | 0 | 10 |
| 8 | РоПС Рованиеми | 8 | -1 | 9 |
| 9 | Гнистан | 6 | 0 | 8 |
| 10 | ЙИППО Йоенсуу | 8 | -7 | 8 |
| 11 | Клуби-04 | 8 | -7 | 7 |
| 12 | КПВ Кокола | 7 | -5 | 5 |
Хронология на изиграните мачове
| КПВ Кокола | |
| Гнистан | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | КПВ Кокола | Гнистан |
|---|---|---|---|
| 1 | Яро | 0 - 2 | 2 - 2 |
| 2 | МуСа Пори | 1 - 2 | |
| 3 | МП Микели | ||
| 4 | Екеняс ИФ | ||
| 5 | ВПС Вааса | 2 - 0 | |
| 6 | ПК-35 Хелзинки | ||
| 7 | ТПС Турку | 1 - 1 | |
| 8 | РоПС Рованиеми | 1 - 2 | |
| 9 | Гнистан | - | |
| 10 | ЙИППО Йоенсуу | ||
| 11 | Клуби-04 | 0 - 3 | |
| 12 | КПВ Кокола | - |
Класиране в шампионата
| КПВ Кокола | Гнистан | |
| Позиция | 12 | 9 |
| Точки | 5 | 8 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 3 |
| Точки | 1 | 7 |
Форма в шампионата
| КПВ Кокола | Гнистан | |
|
Победи Равни Загуби |
1
2 4 |
2
2 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
1 2 |
2
1 1 |
Голове в шампионата
| КПВ Кокола | Гнистан | |
|
Вкарани Получени |
7
12 |
8
8 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
2
5 |
7
5 |
Обща статистика за Икьонен
| Мачове (46) | |
| Победа за домакина | 33% |
| Равен | 35% |
| Победа за госта | 33% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (117) | |
| Средно голове на мач | 2.54 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.39 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.15 |
| Домакинът е отбелязал в | 76% |
| Гостът е отбелязал в | 76% |
| Гол/Гол | 59% |
| Над 1.5 | 83% |
| Над 2.5 | 50% |
| Над 3.5 | 22% |
КПВ Кокола следващи 6 срещи
| 2021-06-30 | КПВ Кокола | - | РоПС Рованиеми |
| 2021-07-04 | Екеняс ИФ | - | КПВ Кокола |
| 2021-07-10 | КПВ Кокола | - | Клуби-04 |
| 2021-07-16 | ТПС Турку | - | КПВ Кокола |
| 2021-07-24 | КПВ Кокола | - | ВПС Вааса |
| 2021-07-28 | Гнистан | - | КПВ Кокола |
Гнистан следващи 6 срещи
| 2021-06-30 | ЙИППО Йоенсуу | - | Гнистан |
| 2021-07-05 | Гнистан | - | ТПС Турку |
| 2021-07-18 | Гнистан | - | ВПС Вааса |
| 2021-07-24 | МуСа Пори | - | Гнистан |
| 2021-07-28 | Гнистан | - | КПВ Кокола |
| 2021-08-01 | Гнистан | - | РоПС Рованиеми |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 3.75 | 3.60 |
| Вероятност | 21% | 32% | 47% |
| X2 @ 1.80 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 1.80 |
| Вероятност | 31% | 69% |
| X2 @ 1.80 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.16 | 5.00 | |
| Вероятност | 94% | 6% | |
| Над 1.5 @ 1.16 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 2.35 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Над 2.5 @ 1.57 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.37 | 1.53 | |
| Вероятност | 17% | 83% | |
| Под 3.5 @ 1.53 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 2.37 | |
| Вероятност | 55% | 45% | |
| Г/Г @ 1.53 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-06-24 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
