Купа на Лигата - Исландия
събота, 06.03.2021
14:00
3 - 1
(1 - 0, 2 - 1)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Рейкявик |
| Гост: |
Рейкявик |
| Стадион |
| Стадион: |
КР-вьолур
|
| Капацитет: |
2 781 (1 541) |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
14:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.08 |
11.00 |
15.00 |
1 |
|
|
|
1.01 |
7.00 |
| 47% |
33% |
20% |
1.08 |
|
|
|
93% |
7% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.06 |
8.00 |
|
|
|
1.22 |
4.20 |
|
|
|
1.57 |
2.25 |
| 89% |
11% |
|
|
|
77% |
23% |
|
|
|
60% |
40% |
Директни срещи
Няма данни в системата
КР Рейкявик последни 12 срещи
|
2021-02-27 |
Тор Акурейри
|
0 - 4 |
КР Рейкявик
|
|
2021-02-20 |
КР Рейкявик
|
8 - 2 |
Фрам Рейкявик
|
|
2021-02-12 |
Викингур Р.
|
1 - 1 |
КР Рейкявик
|
|
2021-01-30 |
КР Рейкявик
|
3 - 0 |
Фрам Рейкявик
|
|
2021-01-26 |
Филкир Рейкявик
|
4 - 0 |
КР Рейкявик
|
|
2021-01-19 |
КР Рейкявик
|
3 - 2 |
Фьолнир
|
|
2020-10-04 |
ХК Коупавогюр
|
1 - 1 |
КР Рейкявик
|
|
2020-10-01 |
Викингур Р.
|
0 - 2 |
КР Рейкявик
|
|
2020-09-27 |
КР Рейкявик
|
1 - 2 |
Филкир Рейкявик
|
|
2020-09-24 |
КР Рейкявик
|
1 - 1 |
Грота
|
|
2020-09-21 |
Брейдаблик
|
0 - 2 |
КР Рейкявик
|
|
2020-09-17 |
Флора Талин
|
2 - 1 |
КР Рейкявик
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
12 |
7 |
4 |
| 50% |
25% |
25% |
|
100% |
58% |
33% |
Кордренгир последни 3 срещи
|
2021-02-26 |
Викингур Р.
|
3 - 1 |
Кордренгир
|
|
2021-02-20 |
Тор Акурейри
|
1 - 3 |
Кордренгир
|
|
2021-02-13 |
Хафнарфьордур
|
2 - 1 |
Кордренгир
|
Класиране Висша Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Валур Рейкявик |
18 |
14 |
2 |
2 |
50 |
17 |
+33 |
44 |
| 2 |
Хафнарфьордур |
18 |
11 |
3 |
4 |
37 |
23 |
+14 |
36 |
| 3 |
Стярнан |
17 |
8 |
7 |
2 |
27 |
20 |
+7 |
31 |
| 4 |
Брейдаблик |
18 |
9 |
4 |
5 |
37 |
27 |
+10 |
31 |
| 5 |
КР Рейкявик |
17 |
8 |
4 |
5 |
30 |
21 |
+9 |
28 |
| 6 |
Филкир Рейкявик |
18 |
9 |
1 |
8 |
27 |
30 |
-3 |
28 |
| 7 |
КА Акурейри |
18 |
3 |
12 |
3 |
20 |
21 |
-1 |
21 |
| 8 |
Акранес |
18 |
6 |
3 |
9 |
39 |
43 |
-4 |
21 |
| 9 |
ХК Коупавогюр |
18 |
5 |
5 |
8 |
29 |
36 |
-7 |
20 |
| 10 |
Викингур Р. |
18 |
3 |
8 |
7 |
25 |
30 |
-5 |
17 |
| 11 |
Грота |
18 |
1 |
5 |
12 |
15 |
43 |
-28 |
8 |
| 12 |
Фьолнир |
18 |
0 |
6 |
12 |
15 |
40 |
-25 |
6 |
Класиране Кордренгир
Няма данни в системата
КР Рейкявик следващи 6 срещи
|
2021-03-11 |
КР Рейкявик
|
- |
Хафнарфьордур
|
|
2021-03-20 |
Валур Рейкявик
|
- |
КР Рейкявик
|
|
2021-05-02 |
Брейдаблик
|
- |
КР Рейкявик
|
|
2021-05-07 |
КР Рейкявик
|
- |
КА Акурейри
|
|
2021-05-12 |
Филкир Рейкявик
|
- |
КР Рейкявик
|
|
2021-05-17 |
КР Рейкявик
|
- |
Валур Рейкявик
|
Кордренгир следващи 6 срещи
|
2021-03-12 |
Фрам Рейкявик
|
- |
Кордренгир
|
|
2021-04-24 |
Селфос
|
- |
Кордренгир
|
|
2021-05-01 |
Кордренгир
|
- |
Вестманаейяр
|
|
2021-05-08 |
Афтурелдинг
|
- |
Кордренгир
|
|
2021-05-14 |
Кордренгир
|
- |
Селфос
|
|
2021-05-21 |
Викингур Ол.
|
- |
Кордренгир
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.08 |
11.00 |
15.00 |
| Вероятност |
47% |
33% |
20% |
|
1 @ 1.08 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.01 |
7.00 |
| Вероятност |
93% |
7% |
|
1X @ 1.01 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.06 |
8.00 |
| Вероятност |
|
89% |
11% |
|
Над 1.5 @ 1.06 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.22 |
4.20 |
| Вероятност |
|
77% |
23% |
|
Над 2.5 @ 1.22 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.57 |
2.25 |
| Вероятност |
|
60% |
40% |
|
Над 3.5 @ 1.57 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.90 |
1.80 |
| Вероятност |
|
50% |
50% |
|
Без @ 1.80 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-06 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!