Чалъндж Лига - Швейцария
петък, 12.03.2021
19:00
19:00

Кринс

Грасхопърс
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Кринс |
| Гост: | Цюрих |
| Разстояние: | 42.2 км |
| Начален час | |
| Час: | 19:00 (20:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.40 | 3.50 | 1.95 | X2 | 1.80 | 1.30 | |||
| 24% | 29% | 47% | 1.30 | 34% | 66% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 80% | 20% | 44% | 56% | 23% | 77% |
Последни 8 директни срещи
| 2020-12-04 | Грасхопърс | 2 - 0 | Кринс |
| 2020-10-20 | Кринс | 5 - 2 | Грасхопърс |
| 2020-07-24 | Кринс | 4 - 4 | Грасхопърс |
| 2020-02-14 | Грасхопърс | 0 - 1 | Кринс |
| 2019-11-02 | Грасхопърс | 2 - 0 | Кринс |
| 2019-09-20 | Кринс | 1 - 2 | Грасхопърс |
| 2013-08-17 | Кринс | 0 - 1 | Грасхопърс |
| 2011-11-27 | Кринс | 2 - 2 | Грасхопърс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 4 | 6 | 4 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 50% | 38% |
Кринс последни 12 срещи
| 2021-03-06 | Тун | 1 - 0 | Кринс |
| 2021-03-02 | Шафхаузен | 2 - 0 | Кринс |
| 2021-02-26 | Кринс | 1 - 1 | Ксамакс |
| 2021-02-23 | Винтертур | 0 - 0 | Кринс |
| 2021-02-20 | Кринс | 2 - 0 | Киасо |
| 2021-02-05 | Кринс | 0 - 0 | Аарау |
| 2021-02-02 | Тун | 2 - 0 | Кринс |
| 2021-01-29 | Кринс | 1 - 2 | Вил |
| 2021-01-22 | Ксамакс | 0 - 1 | Кринс |
| 2020-12-18 | Киасо | 3 - 2 | Кринс |
| 2020-12-15 | Кринс | 1 - 3 | Аарау |
| 2020-12-11 | Кринс | 1 - 1 | Шафхаузен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 8 | 3 | 2 | |
| 17% | 33% | 50% | 67% | 25% | 17% |
Грасхопърс последни 12 срещи
| 2021-03-05 | Грасхопърс | 0 - 1 | Винтертур |
| 2021-03-02 | Лозана-Уши | 1 - 1 | Грасхопърс |
| 2021-02-27 | Грасхопърс | 1 - 1 | Шафхаузен |
| 2021-02-24 | Грасхопърс | 2 - 0 | Лозана Спорт |
| 2021-02-19 | Вил | 1 - 1 | Грасхопърс |
| 2021-02-16 | Грасхопърс | 2 - 1 | Аарау |
| 2021-02-12 | Тун | 0 - 2 | Грасхопърс |
| 2021-02-09 | Винтертур | 2 - 3 | Грасхопърс |
| 2021-02-06 | Грасхопърс | 1 - 1 | Киасо |
| 2021-01-22 | Грасхопърс | 2 - 0 | Лозана-Уши |
| 2021-01-16 | Грасхопърс | 3 - 2 | А. Лустенау |
| 2020-12-18 | Шафхаузен | 2 - 1 | Грасхопърс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 11 | 4 | 2 | |
| 50% | 33% | 17% | 92% | 33% | 17% |
Класиране Чалъндж Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Грасхопърс | 24 | +13 | 45 |
| 2 | Шафхаузен | 24 | +14 | 41 |
| 3 | Тун | 24 | +6 | 40 |
| 4 | Лозана-Уши | 24 | +10 | 39 |
| 5 | Аарау | 24 | +7 | 36 |
| 6 | Винтертур | 24 | +5 | 34 |
| 7 | Вил | 24 | -3 | 31 |
| 8 | Кринс | 24 | -10 | 22 |
| 9 | Ксамакс | 24 | -21 | 22 |
| 10 | Киасо | 24 | -21 | 20 |
Хронология на изиграните мачове
| Кринс | |
| Грасхопърс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Кринс | Грасхопърс |
|---|---|---|---|
| 1 | Грасхопърс | 5 - 2 | - |
| 2 | Шафхаузен | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 3 | Тун | 1 - 2 | 0 - 2 |
| 4 | Лозана-Уши | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 5 | Аарау | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 6 | Винтертур | 0 - 2 | 2 - 3 |
| 7 | Вил | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 8 | Кринс | - | 5 - 2 |
| 9 | Ксамакс | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 10 | Киасо | 2 - 0 | 0 - 2 |
Класиране в шампионата
| Кринс | Грасхопърс | |
| Позиция | 8 | 1 |
| Точки | 22 | 45 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 2 |
| Точки | 13 | 18 |
Форма в шампионата
| Кринс | Грасхопърс | |
|
Победи Равни Загуби |
5
7 12 |
13
6 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
4 5 |
5
3 4 |
Голове в шампионата
| Кринс | Грасхопърс | |
|
Вкарани Получени |
24
34 |
39
26 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
15
16 |
17
17 |
Обща статистика за Чалъндж Лига
| Мачове (120) | |
| Победа за домакина | 48% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 27% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (326) | |
| Средно голове на мач | 2.72 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.58 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.14 |
| Домакинът е отбелязал в | 79% |
| Гостът е отбелязал в | 70% |
| Гол/Гол | 55% |
| Над 1.5 | 80% |
| Над 2.5 | 49% |
| Над 3.5 | 30% |
Кринс следващи 6 срещи
| 2021-03-20 | Вил | - | Кринс |
| 2021-04-03 | Кринс | - | Лозана-Уши |
| 2021-04-09 | Киасо | - | Кринс |
| 2021-04-14 | Кринс | - | Сервет |
| 2021-04-17 | Кринс | - | Шафхаузен |
| 2021-04-20 | Ксамакс | - | Кринс |
Грасхопърс следващи 6 срещи
| 2021-03-19 | Грасхопърс | - | Аарау |
| 2021-04-03 | Грасхопърс | - | Ксамакс |
| 2021-04-09 | Шафхаузен | - | Грасхопърс |
| 2021-04-14 | Грасхопърс | - | Санкт Гален |
| 2021-04-17 | Грасхопърс | - | Вил |
| 2021-04-20 | Киасо | - | Грасхопърс |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.40 | 3.50 | 1.95 |
| Вероятност | 24% | 29% | 47% |
| X2 @ 1.30 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 1.30 |
| Вероятност | 34% | 66% |
| X2 @ 1.30 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 3.50 | |
| Вероятност | 80% | 20% | |
| Над 1.5 @ 1.28 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.85 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Под 2.5 @ 1.85 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 1.33 | |
| Вероятност | 23% | 77% | |
| Под 3.5 @ 1.33 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 1.90 | |
| Вероятност | 55% | 45% | |
| Г/Г @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-12 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
