Суперлига - Албания
събота, 08.10.2022
14:00
14:00

Кукеси

Билис Балш
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Кукъс |
| Гост: | Балш |
| Разстояние: | 174.1 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Зекир Емери |
| Капацитет: | 5 200 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 14:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.47 | 2.85 | 3.13 | X2 | 1.32 | 1.48 | |||
| 19% | 40% | 41% | 1.48 | 32% | 68% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.52 | 2.35 | 2.45 | 1.48 | - | - | ||||||
| 55% | 45% | 33% | 67% | 15% | 85% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-05-17 | Кукеси | 2 - 1 | Билис Балш |
| 2021-03-21 | Билис Балш | 2 - 1 | Кукеси |
| 2021-01-24 | Кукеси | 2 - 1 | Билис Балш |
| 2020-12-09 | Билис Балш | 0 - 3 | Кукеси |
| 2020-06-28 | Кукеси | 1 - 0 | Билис Балш |
| 2020-02-16 | Билис Балш | 1 - 1 | Кукеси |
| 2019-11-23 | Кукеси | 2 - 1 | Билис Балш |
| 2019-09-15 | Билис Балш | 2 - 1 | Кукеси |
| 2016-04-02 | Билис Балш | 0 - 2 | Кукеси |
| 2016-01-31 | Кукеси | 3 - 0 | Билис Балш |
| 2015-11-08 | Билис Балш | 1 - 1 | Кукеси |
| 2015-08-23 | Кукеси | 2 - 0 | Билис Балш |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 11 | 7 | 0 | |
| 67% | 17% | 17% | 92% | 58% | 0% |
Кукеси последни 12 срещи
| 2022-10-01 | Лачи | 0 - 1 | Кукеси |
| 2022-09-19 | Кукеси | 1 - 2 | Партизани |
| 2022-09-09 | Теута | 0 - 0 | Кукеси |
| 2022-09-03 | Кукеси | 1 - 2 | Кастриоти Круя |
| 2022-08-28 | Влазня | 2 - 1 | Кукеси |
| 2022-08-19 | Кукеси | 1 - 1 | КФ Тирана |
| 2022-05-26 | КФ Тирана | 2 - 3 | Кукеси |
| 2022-05-21 | Кукеси | 1 - 0 | Скендербеу |
| 2022-05-14 | Кукеси | 2 - 1 | Динамо Сити |
| 2022-05-09 | Влазня | 2 - 1 | Кукеси |
| 2022-05-03 | Кукеси | 1 - 2 | Партизани |
| 2022-04-29 | Теута | 4 - 1 | Кукеси |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 8 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 67% | 17% |
Билис Балш последни 12 срещи
| 2022-09-30 | Билис Балш | 4 - 1 | Ерзени Шияк |
| 2022-09-26 | Поградец | 0 - 3 | Билис Балш |
| 2022-09-17 | Билис Балш | 0 - 0 | Егнатия |
| 2022-09-11 | Лачи | 0 - 1 | Билис Балш |
| 2022-09-04 | Билис Балш | 0 - 1 | Партизани |
| 2022-08-27 | Теута | 1 - 1 | Билис Балш |
| 2022-08-21 | Билис Балш | 2 - 0 | Кастриоти Круя |
| 2021-11-17 | Скендербеу | 2 - 2 | Билис Балш |
| 2021-11-03 | Билис Балш | 1 - 1 | Скендербеу |
| 2021-05-26 | Билис Балш | 2 - 4 | Партизани |
| 2021-05-21 | Кастриоти Круя | 1 - 1 | Билис Балш |
| 2021-05-17 | Кукеси | 2 - 1 | Билис Балш |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 5 | 3 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 42% | 25% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Партизани | 7 | +2 | 15 |
| 2 | КФ Тирана | 7 | +7 | 12 |
| 3 | Ерзени Шияк | 7 | 0 | 12 |
| 4 | Билис Балш | 6 | +5 | 11 |
| 5 | Влазня | 7 | -2 | 10 |
| 6 | Егнатия | 7 | +1 | 9 |
| 7 | Кастриоти Круя | 6 | -2 | 6 |
| 8 | Кукеси | 6 | -2 | 5 |
| 9 | Лачи | 7 | -3 | 4 |
| 10 | Теута | 6 | -6 | 4 |
Хронология на изиграните мачове
| Кукеси | |
| Билис Балш | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Кукеси | Билис Балш |
|---|---|---|---|
| 1 | Партизани | 1 - 2 | |
| 2 | КФ Тирана | 1 - 1 | |
| 3 | Ерзени Шияк | ||
| 4 | Билис Балш | - | |
| 5 | Влазня | ||
| 6 | Егнатия | ||
| 7 | Кастриоти Круя | 1 - 2 | |
| 8 | Кукеси | - | |
| 9 | Лачи | 0 - 1 | |
| 10 | Теута | 1 - 1 |
Класиране в шампионата
| Кукеси | Билис Балш | |
| Позиция | 8 | 4 |
| Точки | 5 | 11 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 4 |
| Точки | 1 | 4 |
Форма в шампионата
| Кукеси | Билис Балш | |
|
Победи Равни Загуби |
1
2 3 |
3
2 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
1 2 |
1
1 0 |
Голове в шампионата
| Кукеси | Билис Балш | |
|
Вкарани Получени |
5
7 |
8
3 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
3
5 |
2
1 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (33) | |
| Победа за домакина | 33% |
| Равен | 33% |
| Победа за госта | 33% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (59) | |
| Средно голове на мач | 1.79 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.00 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.79 |
| Домакинът е отбелязал в | 55% |
| Гостът е отбелязал в | 55% |
| Гол/Гол | 33% |
| Над 1.5 | 48% |
| Над 2.5 | 33% |
| Над 3.5 | 12% |
Кукеси следващи 6 срещи
| 2022-10-17 | Ерзени Шияк | - | Кукеси |
| 2022-10-22 | Кукеси | - | Егнатия |
| 2022-10-30 | КФ Тирана | - | Кукеси |
| 2022-11-03 | Кукеси | - | Влазня |
| 2022-11-13 | Кастриоти Круя | - | Кукеси |
| 2022-12-11 | Кукеси | - | Теута |
Билис Балш следващи 6 срещи
| 2022-10-11 | Билис Балш | - | Поградец |
| 2022-10-16 | Билис Балш | - | КФ Тирана |
| 2022-10-21 | Влазня | - | Билис Балш |
| 2022-10-29 | Кастриоти Круя | - | Билис Балш |
| 2022-11-02 | Билис Балш | - | Теута |
| 2022-11-14 | Партизани | - | Билис Балш |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.47 | 2.85 | 3.13 |
| Вероятност | 19% | 40% | 41% |
| X2 @ 1.48 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.32 | 1.48 |
| Вероятност | 32% | 68% |
| X2 @ 1.48 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.52 | 2.35 | |
| Вероятност | 55% | 45% | |
| Над 1.5 @ 1.52 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.45 | 1.48 | |
| Вероятност | 33% | 67% | |
| Под 2.5 @ 1.48 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | - | - | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.05 | 1.73 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Без @ 1.73 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-08 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
