Суперлига - Албания
сряда, 03.03.2021
15:00
15:00

Кукеси

Лачи
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Кукъс |
| Гост: | Лач |
| Разстояние: | 76.5 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Зекир Емери |
| Капацитет: | 5 200 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.54 | 2.86 | 2.93 | X2 | 1.32 | 1.48 | |||
| 32% | 28% | 40% | 1.48 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.65 | 2.24 | 2.60 | 1.48 | 5.90 | 1.10 | ||||||
| 59% | 41% | 34% | 66% | 21% | 79% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-01-09 | Лачи | 3 - 2 | Кукеси |
| 2020-11-25 | Кукеси | 1 - 0 | Лачи |
| 2020-06-20 | Лачи | 2 - 0 | Кукеси |
| 2020-02-08 | Кукеси | 3 - 1 | Лачи |
| 2019-11-10 | Лачи | 1 - 0 | Кукеси |
| 2019-09-01 | Кукеси | 1 - 1 | Лачи |
| 2019-04-10 | Лачи | 0 - 1 | Кукеси |
| 2019-01-26 | Кукеси | 0 - 0 | Лачи |
| 2018-10-28 | Лачи | 0 - 1 | Кукеси |
| 2018-08-19 | Кукеси | 1 - 1 | Лачи |
| 2018-04-22 | Лачи | 0 - 0 | Кукеси |
| 2018-04-18 | Кукеси | 1 - 1 | Лачи |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 6 | 2 | 2 | |
| 33% | 42% | 25% | 50% | 17% | 17% |
Кукеси последни 12 срещи
| 2021-02-26 | Теута | 2 - 2 | Кукеси |
| 2021-02-21 | Кукеси | 1 - 2 | Партизани |
| 2021-02-13 | КФ Тирана | 0 - 2 | Кукеси |
| 2021-02-07 | Кукеси | 0 - 1 | Кастриоти Круя |
| 2021-01-30 | Скендербеу | 0 - 4 | Кукеси |
| 2021-01-24 | Кукеси | 2 - 1 | Билис Балш |
| 2021-01-20 | Аполония Фиер | 1 - 3 | Кукеси |
| 2021-01-15 | Кукеси | 0 - 1 | Влазня |
| 2021-01-09 | Лачи | 3 - 2 | Кукеси |
| 2020-12-30 | Кукеси | 0 - 3 | Теута |
| 2020-12-27 | Партизани | 4 - 1 | Кукеси |
| 2020-12-23 | Кукеси | 0 - 0 | КФ Тирана |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 8 | 5 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 67% | 42% |
Лачи последни 12 срещи
| 2021-02-27 | Партизани | 1 - 1 | Лачи |
| 2021-02-20 | Лачи | 1 - 0 | Кастриоти Круя |
| 2021-02-13 | Билис Балш | 0 - 1 | Лачи |
| 2021-02-05 | Влазня | 1 - 2 | Лачи |
| 2021-01-31 | Лачи | 1 - 0 | Теута |
| 2021-01-25 | КФ Тирана | 0 - 1 | Лачи |
| 2021-01-20 | Лачи | 1 - 1 | Скендербеу |
| 2021-01-16 | Аполония Фиер | 1 - 0 | Лачи |
| 2021-01-09 | Лачи | 3 - 2 | Кукеси |
| 2020-12-30 | Лачи | 3 - 2 | Партизани |
| 2020-12-27 | Кастриоти Круя | 1 - 0 | Лачи |
| 2020-12-23 | Лачи | 2 - 0 | Билис Балш |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 6 | 3 | 2 | |
| 67% | 17% | 17% | 50% | 25% | 17% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Влазня | 21 | +14 | 41 |
| 2 | Партизани | 21 | +18 | 38 |
| 3 | Теута | 21 | +12 | 37 |
| 4 | Лачи | 21 | +11 | 37 |
| 5 | Кукеси | 21 | +3 | 30 |
| 6 | КФ Тирана | 21 | +4 | 29 |
| 7 | Кастриоти Круя | 21 | -7 | 25 |
| 8 | Билис Балш | 21 | -11 | 18 |
| 9 | Аполония Фиер | 21 | -21 | 14 |
| 10 | Скендербеу | 21 | -23 | 13 |
Хронология на изиграните мачове
| Кукеси | |
| Лачи | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Кукеси | Лачи |
|---|---|---|---|
| 1 | Влазня | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 2 | Партизани | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 3 | Теута | 0 - 3 | 1 - 1 |
| 4 | Лачи | 1 - 0 | - |
| 5 | Кукеси | - | 1 - 0 |
| 6 | КФ Тирана | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 7 | Кастриоти Круя | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 8 | Билис Балш | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 9 | Аполония Фиер | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 10 | Скендербеу | 3 - 1 | 1 - 1 |
Класиране в шампионата
| Кукеси | Лачи | |
| Позиция | 5 | 4 |
| Точки | 30 | 37 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 6 |
| Точки | 13 | 14 |
Форма в шампионата
| Кукеси | Лачи | |
|
Победи Равни Загуби |
9
3 9 |
10
7 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
1 5 |
3
5 3 |
Голове в шампионата
| Кукеси | Лачи | |
|
Вкарани Получени |
29
26 |
27
16 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
8
11 |
8
8 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (105) | |
| Победа за домакина | 38% |
| Равен | 31% |
| Победа за госта | 30% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (219) | |
| Средно голове на мач | 2.09 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.10 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.99 |
| Домакинът е отбелязал в | 66% |
| Гостът е отбелязал в | 63% |
| Гол/Гол | 41% |
| Над 1.5 | 59% |
| Над 2.5 | 32% |
| Над 3.5 | 16% |
Кукеси следващи 6 срещи
| 2021-03-08 | Влазня | - | Кукеси |
| 2021-03-12 | Кукеси | - | Аполония Фиер |
| 2021-03-17 | Теута | - | Кукеси |
| 2021-03-21 | Билис Балш | - | Кукеси |
| 2021-04-04 | Кукеси | - | Скендербеу |
| 2021-04-10 | Кастриоти Круя | - | Кукеси |
Лачи следващи 6 срещи
| 2021-03-08 | Лачи | - | Аполония Фиер |
| 2021-03-13 | Скендербеу | - | Лачи |
| 2021-03-17 | Лачи | - | Партизани |
| 2021-03-21 | Лачи | - | КФ Тирана |
| 2021-04-03 | Теута | - | Лачи |
| 2021-04-10 | Лачи | - | Влазня |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.54 | 2.86 | 2.93 |
| Вероятност | 32% | 28% | 40% |
| X2 @ 1.48 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.32 | 1.48 |
| Вероятност | 44% | 56% |
| X2 @ 1.48 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.65 | 2.24 | |
| Вероятност | 59% | 41% | |
| Над 1.5 @ 1.65 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.60 | 1.48 | |
| Вероятност | 34% | 66% | |
| Под 2.5 @ 1.48 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 5.90 | 1.10 | |
| Вероятност | 21% | 79% | |
| Под 3.5 @ 1.10 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.30 | 1.59 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Без @ 1.59 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-03 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
