Мейстрилига - Естония
сряда, 20.05.2026
17:00
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Куресааре |
| Гост: |
Номе |
| Разстояние: |
177.2 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Куресааре
|
| Капацитет: |
1 000 |
| Размер: |
100 x 60 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
17:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.87 |
3.57 |
2.13 |
12 |
|
|
|
1.61 |
1.33 |
| 44% |
9% |
47% |
1.23 |
|
|
|
48% |
52% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.12 |
4.80 |
|
|
|
1.47 |
2.38 |
|
|
|
2.20 |
1.55 |
| 84% |
16% |
|
|
|
74% |
26% |
|
|
|
43% |
57% |
Последни 7 директни срещи
|
2026-04-25 |
Номе Юнайтед
|
2 - 1 |
Куресааре
|
|
2026-02-07 |
Куресааре
|
3 - 3 |
Номе Юнайтед
|
|
2025-01-19 |
Куресааре
|
2 - 1 |
Номе Юнайтед
|
|
2024-09-28 |
Куресааре
|
4 - 1 |
Номе Юнайтед
|
|
2024-09-01 |
Номе Юнайтед
|
2 - 2 |
Куресааре
|
|
2024-06-16 |
Куресааре
|
1 - 1 |
Номе Юнайтед
|
|
2024-05-04 |
Номе Юнайтед
|
1 - 1 |
Куресааре
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
1 |
|
7 |
5 |
3 |
| 29% |
57% |
14% |
|
100% |
71% |
43% |
Куресааре последни 12 срещи
|
2026-05-08 |
Таммека Тарту
|
1 - 0 |
Куресааре
|
|
2026-05-02 |
Куресааре
|
1 - 2 |
ФКИ Левадия
|
|
2026-04-25 |
Номе Юнайтед
|
2 - 1 |
Куресааре
|
|
2026-04-21 |
Куресааре
|
0 - 1 |
Вапрус Пярну
|
|
2026-04-18 |
Нарва Транс
|
1 - 2 |
Куресааре
|
|
2026-04-11 |
Куресааре
|
3 - 2 |
Харю Лаагри
|
|
2026-04-07 |
Флора Талин
|
2 - 1 |
Куресааре
|
|
2026-04-03 |
Куресааре
|
0 - 1 |
Пайде
|
|
2026-03-21 |
Номе Калю
|
4 - 0 |
Куресааре
|
|
2026-03-14 |
Куресааре
|
3 - 2 |
Таммека Тарту
|
|
2026-03-08 |
ФКИ Левадия
|
2 - 0 |
Куресааре
|
|
2026-02-21 |
Куресааре
|
2 - 2 |
Нарва Транс
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
8 |
|
9 |
8 |
4 |
| 25% |
8% |
67% |
|
75% |
67% |
33% |
Номе Юнайтед последни 12 срещи
|
2026-05-15 |
Таммека Тарту
|
3 - 1 |
Номе Юнайтед
|
|
2026-05-10 |
Номе Юнайтед
|
2 - 3 |
Пайде
|
|
2026-05-02 |
Вапрус Пярну
|
2 - 3 |
Номе Юнайтед
|
|
2026-04-25 |
Номе Юнайтед
|
2 - 1 |
Куресааре
|
|
2026-04-22 |
Номе Калю
|
7 - 1 |
Номе Юнайтед
|
|
2026-04-18 |
Номе Юнайтед
|
1 - 2 |
Харю Лаагри
|
|
2026-04-11 |
Номе Юнайтед
|
5 - 1 |
Нарва Транс
|
|
2026-04-08 |
Пайде
|
3 - 1 |
Номе Юнайтед
|
|
2026-04-04 |
ФКИ Левадия
|
1 - 1 |
Номе Юнайтед
|
|
2026-03-21 |
Номе Юнайтед
|
2 - 3 |
Таммека Тарту
|
|
2026-03-14 |
Номе Юнайтед
|
7 - 1 |
Вапрус Пярну
|
|
2026-03-10 |
Флора Талин
|
3 - 1 |
Номе Юнайтед
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
12 |
11 |
9 |
| 33% |
8% |
58% |
|
100% |
92% |
75% |
Класиране Мейстрилига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ФКИ Левадия |
11 |
8 |
3 |
0 |
29 |
8 |
+21 |
27 |
| 2 |
Флора Талин |
12 |
8 |
0 |
4 |
25 |
12 |
+13 |
24 |
| 3 |
Номе Калю |
11 |
7 |
1 |
3 |
22 |
7 |
+15 |
22 |
| 4 |
Пайде |
11 |
6 |
2 |
3 |
20 |
14 |
+6 |
20 |
| 5 |
Таммека Тарту |
12 |
5 |
1 |
6 |
15 |
18 |
-3 |
16 |
| 6 |
Вапрус Пярну |
12 |
5 |
1 |
6 |
15 |
22 |
-7 |
16 |
| 6 |
Харю Лаагри |
12 |
5 |
1 |
6 |
15 |
22 |
-7 |
16 |
| 8 |
Номе Юнайтед |
12 |
4 |
1 |
7 |
26 |
30 |
-4 |
13 |
| 9 |
Куресааре |
11 |
3 |
0 |
8 |
11 |
20 |
-9 |
9 |
| 10 |
Нарва Транс |
12 |
2 |
0 |
10 |
9 |
34 |
-25 |
6 |
Хронология на изиграните мачове
| Куресааре |
|
| Номе Юнайтед |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Куресааре |
Номе Юнайтед |
| 1 |
ФКИ Левадия |
1 - 2 |
1 - 1 |
| 2 |
Флора Талин |
|
3 - 0 |
| 3 |
Номе Калю |
|
7 - 1 |
| 4 |
Пайде |
0 - 1 |
3 - 1 |
| 5 |
Таммека Тарту |
3 - 2 |
3 - 1 |
| 6 |
Вапрус Пярну |
0 - 1 |
2 - 3 |
| 6 |
Харю Лаагри |
3 - 2 |
|
| 8 |
Номе Юнайтед |
|
- |
| 9 |
Куресааре |
- |
|
| 10 |
Нарва Транс |
|
|
Представяне в Шампионата
| |
Куресааре |
Номе Юнайтед |
| Победи |
3 |
4 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
8 |
7 |
| Вкарани голове |
11 |
26 |
| Получени голове |
20 |
30 |
| Средно вкарани |
1.00 |
2.17 |
| Средно получени |
1.82 |
2.50 |
| Мачове вкарал |
55% |
92% |
| Мачове получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
55% |
92% |
| Над 1.5 |
73% |
100% |
| Над 2.5 |
64% |
92% |
| Над 3.5 |
27% |
67% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
3 |
4 |
| Вкарани голове |
7 |
7 |
| Получени голове |
8 |
19 |
| Средно вкарани |
1.40 |
1.17 |
| Средно получени |
1.60 |
3.17 |
| Мачове вкарал |
60% |
83% |
| Мачове получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
60% |
83% |
| Над 1.5 |
60% |
100% |
| Над 2.5 |
60% |
83% |
| Над 3.5 |
40% |
67% |
Обща статистика за Мейстрилига
| Мачове (58) |
| Победа за домакина |
52% |
| Равен |
9% |
| Победа за госта |
40% |
| Изиграни мачове |
32% |
| Голове (187) |
| Средно голове на мач |
3.22 |
| Домакинът е отбелязал средно |
2.00 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.22 |
| Домакинът е отбелязал в |
81% |
| Гостът е отбелязал в |
71% |
| Гол/Гол |
53% |
| Над 1.5 |
81% |
| Над 2.5 |
67% |
| Над 3.5 |
36% |
Куресааре следващи 6 срещи
|
2026-05-31 |
Пайде
|
- |
Куресааре
|
|
2026-06-12 |
Харю Лаагри
|
- |
Куресааре
|
|
2026-06-17 |
Куресааре
|
- |
Нарва Транс
|
|
2026-06-26 |
Вапрус Пярну
|
- |
Куресааре
|
|
2026-07-02 |
Куресааре
|
- |
Флора Талин
|
|
2026-07-11 |
Номе Юнайтед
|
- |
Куресааре
|
Номе Юнайтед следващи 6 срещи
|
2026-05-29 |
Номе Юнайтед
|
- |
Флора Талин
|
|
2026-06-14 |
Нарва Транс
|
- |
Номе Юнайтед
|
|
2026-06-17 |
Номе Юнайтед
|
- |
ФКИ Левадия
|
|
2026-06-20 |
Харю Лаагри
|
- |
Номе Юнайтед
|
|
2026-07-03 |
Номе Юнайтед
|
- |
Номе Калю
|
|
2026-07-11 |
Номе Юнайтед
|
- |
Куресааре
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.87 |
3.57 |
2.13 |
| Вероятност |
44% |
9% |
47% |
|
12 @ 1.23 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.61 |
1.33 |
| Вероятност |
48% |
52% |
|
X2 @ 1.33 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.12 |
4.80 |
| Вероятност |
|
84% |
16% |
|
Над 1.5 @ 1.12 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.47 |
2.38 |
| Вероятност |
|
74% |
26% |
|
Над 2.5 @ 1.47 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.20 |
1.55 |
| Вероятност |
|
43% |
57% |
|
Под 3.5 @ 1.55 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.41 |
2.55 |
| Вероятност |
|
66% |
34% |
|
Г/Г @ 1.41 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-05-17 00:00. Възможни са промени към настоящия момент!