Мейстрилига - Естония
вторник, 04.05.2021
17:00
17:00

Куресааре

Пайде
2 - 2
(1 - 1, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Куресааре |
| Гост: | Пайде |
| Разстояние: | 190.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Куресааре |
| Капацитет: | 1 000 |
| Размер: | 100 x 60 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 17:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.50 | 7.60 | 1.17 | 2 | 4.92 | 1.01 | |||
| 13% | 13% | 74% | 1.17 | 15% | 85% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.09 | 6.25 | 1.37 | 2.83 | 1.92 | 1.81 | ||||||
| 69% | 31% | 52% | 48% | 38% | 62% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-04-10 | Пайде | 1 - 0 | Куресааре |
| 2020-11-01 | Пайде | 6 - 2 | Куресааре |
| 2020-08-22 | Куресааре | 0 - 4 | Пайде |
| 2020-05-23 | Пайде | 2 - 0 | Куресааре |
| 2019-09-14 | Куресааре | 0 - 3 | Пайде |
| 2019-07-05 | Пайде | 6 - 1 | Куресааре |
| 2019-06-19 | Пайде | 7 - 0 | Куресааре |
| 2019-04-14 | Куресааре | 0 - 1 | Пайде |
| 2018-10-02 | Куресааре | 1 - 3 | Пайде |
| 2018-07-29 | Пайде | 2 - 1 | Куресааре |
| 2018-05-13 | Куресааре | 1 - 4 | Пайде |
| 2018-04-07 | Пайде | 3 - 1 | Куресааре |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 0 | 12 | 10 | 9 | 7 | |
| 0% | 0% | 100% | 83% | 75% | 58% |
Куресааре последни 12 срещи
| 2021-04-30 | Куресааре | 0 - 4 | Флора Талин |
| 2021-04-25 | Нарва Транс | 2 - 0 | Куресааре |
| 2021-04-21 | Куресааре | 2 - 1 | Вапрус Пярну |
| 2021-04-16 | Талина Легион | 1 - 0 | Куресааре |
| 2021-04-10 | Пайде | 1 - 0 | Куресааре |
| 2021-04-07 | Куресааре | 0 - 2 | Номе Калю |
| 2021-03-20 | Куресааре | 1 - 3 | Таммека Тарту |
| 2021-03-13 | Куресааре | 2 - 3 | Тулевик Вилянди |
| 2021-02-07 | Талина Легион | 2 - 2 | Куресааре |
| 2021-01-31 | Куресааре | 0 - 1 | Нарва Транс |
| 2021-01-23 | Куресааре | 0 - 4 | Флора Талин |
| 2020-12-13 | Куресааре | 4 - 2 | Маарду |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 9 | 9 | 7 | 6 | |
| 17% | 8% | 75% | 75% | 58% | 50% |
Пайде последни 12 срещи
| 2021-05-01 | Пайде | 1 - 0 | Талина Легион |
| 2021-04-25 | Вапрус Пярну | 1 - 3 | Пайде |
| 2021-04-21 | Пайде | 2 - 1 | Номе Калю |
| 2021-04-18 | ФКИ Левадия | 0 - 4 | Пайде |
| 2021-04-10 | Пайде | 1 - 0 | Куресааре |
| 2021-04-04 | Талина Легион | 1 - 1 | Пайде |
| 2021-03-21 | Тулевик Вилянди | 0 - 1 | Пайде |
| 2021-03-14 | Пайде | 5 - 1 | Нарва Транс |
| 2021-03-05 | Флора Талин | 1 - 0 | Пайде |
| 2021-02-19 | Пайде | 1 - 0 | Номе Калю |
| 2020-12-06 | Пайде | 7 - 4 | Номе Калю |
| 2020-11-29 | Пайде | 1 - 7 | Флора Талин |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 7 | 6 | 5 | |
| 75% | 8% | 17% | 58% | 50% | 42% |
Класиране Мейстрилига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Пайде | 8 | +14 | 22 |
| 2 | ФКИ Левадия | 8 | +9 | 19 |
| 3 | Номе Калю | 8 | +4 | 12 |
| 4 | Флора Талин | 5 | +10 | 11 |
| 5 | Талина Легион | 9 | -1 | 11 |
| 6 | Нарва Транс | 8 | -3 | 11 |
| 7 | Таммека Тарту | 6 | -2 | 7 |
| 8 | Тулевик Вилянди | 8 | -11 | 5 |
| 9 | Вапрус Пярну | 6 | -8 | 4 |
| 10 | Куресааре | 8 | -12 | 3 |
Хронология на изиграните мачове
| Куресааре | |
| Пайде | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Куресааре | Пайде |
|---|---|---|---|
| 1 | Пайде | - | |
| 2 | ФКИ Левадия | 0 - 4 | |
| 3 | Номе Калю | 0 - 2 | |
| 4 | Флора Талин | 0 - 4 | |
| 5 | Талина Легион | 1 - 1 | |
| 6 | Нарва Транс | ||
| 7 | Таммека Тарту | 1 - 3 | |
| 8 | Тулевик Вилянди | 2 - 3 | 0 - 1 |
| 9 | Вапрус Пярну | 2 - 1 | 1 - 3 |
| 10 | Куресааре | - |
Класиране в шампионата
| Куресааре | Пайде | |
| Позиция | 10 | 1 |
| Точки | 3 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 1 |
| Точки | 3 | 10 |
Форма в шампионата
| Куресааре | Пайде | |
|
Победи Равни Загуби |
1
0 7 |
7
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
0 4 |
3
1 0 |
Голове в шампионата
| Куресааре | Пайде | |
|
Вкарани Получени |
5
17 |
18
4 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
5
13 |
9
2 |
Обща статистика за Мейстрилига
| Мачове (37) | |
| Победа за домакина | 38% |
| Равен | 16% |
| Победа за госта | 46% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (113) | |
| Средно голове на мач | 3.05 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.54 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.51 |
| Домакинът е отбелязал в | 68% |
| Гостът е отбелязал в | 78% |
| Гол/Гол | 51% |
| Над 1.5 | 70% |
| Над 2.5 | 57% |
| Над 3.5 | 41% |
Куресааре следващи 6 срещи
| 2021-05-08 | Таммека Тарту | - | Куресааре |
| 2021-05-15 | Тулевик Вилянди | - | Куресааре |
| 2021-05-18 | Куресааре | - | Нарва Транс |
| 2021-05-26 | Куресааре | - | ФКИ Левадия |
| 2021-05-30 | Куресааре | - | Номе Калю |
| 2021-06-26 | ФКИ Левадия | - | Куресааре |
Пайде следващи 6 срещи
| 2021-05-09 | Пайде | - | ФКИ Левадия |
| 2021-05-16 | Номе Калю | - | Пайде |
| 2021-05-19 | Пайде | - | Тулевик Вилянди |
| 2021-05-25 | Пайде | - | Вапрус Пярну |
| 2021-05-29 | Нарва Транс | - | Пайде |
| 2021-06-25 | Таммека Тарту | - | Пайде |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 11.50 | 7.60 | 1.17 |
| Вероятност | 13% | 13% | 74% |
| 2 @ 1.17 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 4.92 | 1.01 |
| Вероятност | 15% | 85% |
| X2 @ 1.01 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.09 | 6.25 | |
| Вероятност | 69% | 31% | |
| Над 1.5 @ 1.09 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.37 | 2.83 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Над 2.5 @ 1.37 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.92 | 1.81 | |
| Вероятност | 38% | 62% | |
| Под 3.5 @ 1.81 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.54 | 1.48 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Без @ 1.48 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-04 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
