Купа на Конфедерациите КАФ
неделя, 09.10.2022
16:00
3 - 1
(0 - 1, 3 - 0)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Илорин (Нгр) |
| Гост: |
Беркан (Мар) |
| Разстояние: |
3 020.1 км |
| Начален час |
| Час: |
16:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.60 |
3.00 |
2.50 |
X |
|
|
|
1.44 |
1.44 |
| 33% |
33% |
34% |
3.00 |
|
|
|
49% |
51% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.39 |
2.73 |
|
|
|
2.30 |
1.60 |
|
|
|
3.92 |
1.20 |
| 66% |
34% |
|
|
|
41% |
59% |
|
|
|
23% |
77% |
Директни срещи
Няма данни в системата
Квара Юнайтед последни 12 срещи
|
2022-07-17 |
Хартланд
|
1 - 0 |
Квара Юнайтед
|
|
2022-07-10 |
Квара Юнайтед
|
3 - 0 |
МФМ Лагос
|
|
2022-07-03 |
Квара Юнайтед
|
3 - 0 |
Насарава Юн.
|
|
2022-06-25 |
Нигер Торнадос
|
4 - 0 |
Квара Юнайтед
|
|
2022-06-19 |
Квара Юнайтед
|
1 - 0 |
Съншайн Старс
|
|
2022-06-12 |
Ениймба
|
3 - 0 |
Квара Юнайтед
|
|
2022-06-05 |
Квара Юнайтед
|
2 - 0 |
Катсина Юнайтед
|
|
2022-06-01 |
Лоби Старс
|
3 - 1 |
Квара Юнайтед
|
|
2022-05-28 |
Квара Юнайтед
|
1 - 0 |
Аква Юнайтед
|
|
2022-05-22 |
Гомбе Юнайтед
|
4 - 2 |
Квара Юнайтед
|
|
2022-05-15 |
Квара Юнайтед
|
3 - 1 |
Шутинг Старс
|
|
2022-05-08 |
Кано Пиларс
|
2 - 1 |
Квара Юнайтед
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
0 |
6 |
|
9 |
8 |
4 |
| 50% |
0% |
50% |
|
75% |
67% |
33% |
РСБ Беркан последни 12 срещи
|
2022-10-02 |
Видад Казабланка
|
2 - 0 |
РСБ Беркан
|
|
2022-09-18 |
РСБ Беркан
|
1 - 2 |
Олимпик Сафи
|
|
2022-09-10 |
Видад Казабланка
|
0 - 2 |
РСБ Беркан
|
|
2022-09-05 |
ФАР Рабат
|
1 - 1 |
РСБ Беркан
|
|
2022-09-01 |
РСБ Беркан
|
0 - 1 |
ХУСА Агадир
|
|
2022-08-27 |
Видад Казабланка
|
0 - 2 |
РСБ Беркан
|
|
2022-08-24 |
РСБ Беркан
|
0 - 0 |
МК Уджда
|
|
2022-07-28 |
Видад Казабланка
|
0 - 0 |
РСБ Беркан
|
|
2022-07-19 |
РСБ Беркан
|
1 - 1 |
Юсуфиа Берешид
|
|
2022-07-04 |
Юсуфиа Берешид
|
0 - 4 |
РСБ Беркан
|
|
2022-06-29 |
РСБ Беркан
|
3 - 1 |
Шабаб Мохамедия
|
|
2022-06-26 |
Рапиде Оуед Зем
|
3 - 2 |
РСБ Беркан
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
9 |
4 |
3 |
| 33% |
33% |
33% |
|
75% |
33% |
25% |
Квара Юнайтед следващи 6 срещи
|
2022-10-15 |
РСБ Беркан
|
- |
Квара Юнайтед
|
|
2023-01-08 |
Квара Юнайтед
|
- |
Гомбе Юнайтед
|
|
2023-01-15 |
Квара Юнайтед
|
- |
Гомбе Юнайтед
|
|
2023-01-19 |
Шутинг Старс
|
- |
Квара Юнайтед
|
|
2023-01-22 |
Квара Юнайтед
|
- |
Бендел Иншуърънс
|
|
2023-01-29 |
Ениймба
|
- |
Квара Юнайтед
|
РСБ Беркан следващи 6 срещи
|
2022-10-15 |
РСБ Беркан
|
- |
Квара Юнайтед
|
|
2022-10-18 |
РСБ Беркан
|
- |
Могреб Тетуан
|
|
2022-10-22 |
ЖСС Суалем
|
- |
РСБ Беркан
|
|
2022-10-27 |
РСБ Беркан
|
- |
Олимпик Курибга
|
|
2022-11-02 |
Монастир
|
- |
РСБ Беркан
|
|
2022-11-09 |
РСБ Беркан
|
- |
Монастир
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.60 |
3.00 |
2.50 |
| Вероятност |
33% |
33% |
34% |
|
X @ 3.00 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.44 |
1.44 |
| Вероятност |
49% |
51% |
|
X2 @ 1.44 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.39 |
2.73 |
| Вероятност |
|
66% |
34% |
|
Над 1.5 @ 1.39 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.30 |
1.60 |
| Вероятност |
|
41% |
59% |
|
Под 2.5 @ 1.60 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.92 |
1.20 |
| Вероятност |
|
23% |
77% |
|
Под 3.5 @ 1.20 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.93 |
1.80 |
| Вероятност |
|
48% |
52% |
|
Без @ 1.80 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-09 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!