Висша Лига - Казахстан
събота, 27.08.2022
12:00
12:00

Кизилжар

Туран Туркестан
3 - 1
(0 - 0, 3 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Петропавл |
| Гост: | Туркестан |
| Разстояние: | 1 287.4 км |
| Начален час | |
| Час: | 12:00 (17:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.93 | 3.10 | 3.70 | 1X | 1.24 | 1.78 | |||
| 38% | 33% | 29% | 1.24 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.46 | 2.55 | 2.35 | 1.53 | 4.40 | 1.19 | ||||||
| 66% | 34% | 31% | 69% | 17% | 83% |
Последни 3 директни срещи
| 2022-04-10 | Туран Туркестан | 0 - 0 | Кизилжар |
| 2021-09-26 | Кизилжар | 0 - 1 | Туран Туркестан |
| 2021-05-09 | Туран Туркестан | 1 - 0 | Кизилжар |
Кизилжар последни 12 срещи
| 2022-08-21 | Астана | 1 - 0 | Кизилжар |
| 2022-08-14 | Кайсар | 3 - 1 | Кизилжар |
| 2022-08-11 | Кизилжар | 0 - 0 | Апоел Никозия |
| 2022-08-07 | Кизилжар | 1 - 3 | Каспий Актау |
| 2022-08-04 | Апоел Никозия | 1 - 0 | Кизилжар |
| 2022-07-31 | Кизилжар | 0 - 2 | Акжайк |
| 2022-07-28 | Осиек | 0 - 2 | Кизилжар |
| 2022-07-24 | Акжайк | 1 - 0 | Кизилжар |
| 2022-07-21 | Кизилжар | 1 - 2 | Осиек |
| 2022-07-16 | Кизилжар | 1 - 2 | Кайсар |
| 2022-07-10 | Каспий Актау | 1 - 1 | Кизилжар |
| 2022-07-03 | Аксу | 1 - 0 | Кизилжар |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 7 | 4 | 2 | |
| 8% | 17% | 75% | 58% | 33% | 17% |
Туран Туркестан последни 12 срещи
| 2022-08-20 | Мактаарал | 2 - 0 | Туран Туркестан |
| 2022-08-14 | Жетису | 0 - 0 | Туран Туркестан |
| 2022-08-05 | Туран Туркестан | 0 - 2 | Шахт. Караганди |
| 2022-07-31 | Астана | 2 - 1 | Туран Туркестан |
| 2022-07-24 | Туран Туркестан | 1 - 1 | Астана |
| 2022-07-17 | Туран Туркестан | 3 - 0 | Жетису |
| 2022-07-12 | Туран Туркестан | 0 - 2 | Актобе |
| 2022-07-08 | Шахт. Караганди | 4 - 0 | Туран Туркестан |
| 2022-07-01 | Туран Туркестан | 2 - 2 | Тобол Костанай |
| 2022-06-26 | Каспий Актау | 0 - 2 | Туран Туркестан |
| 2022-06-19 | Туран Туркестан | 1 - 1 | Акжайк |
| 2022-05-14 | Аксу | 2 - 0 | Туран Туркестан |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 11 | 4 | 2 | |
| 17% | 33% | 50% | 92% | 33% | 17% |
Класиране Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Актобе | 17 | +8 | 35 |
| 2 | Астана | 16 | +18 | 30 |
| 3 | Тобол Костанай | 16 | +6 | 26 |
| 4 | Ордабаси | 16 | +8 | 26 |
| 5 | Кайрат Алмати | 16 | -1 | 26 |
| 6 | Тараз | 16 | +5 | 24 |
| 7 | Шахт. Караганди | 17 | +4 | 24 |
| 8 | Атирау | 17 | 0 | 22 |
| 9 | Каспий Актау | 16 | -5 | 22 |
| 10 | Акжайк | 16 | -5 | 18 |
| 11 | Аксу | 17 | -11 | 17 |
| 12 | Туран Туркестан | 15 | -5 | 16 |
| 13 | Кизилжар | 16 | -6 | 15 |
| 14 | Мактаарал | 17 | -16 | 13 |
Хронология на изиграните мачове
| Кизилжар | |
| Туран Туркестан | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Кизилжар | Туран Туркестан |
|---|---|---|---|
| 1 | Актобе | 1 - 1 | |
| 2 | Астана | 3 - 3 | |
| 3 | Тобол Костанай | 1 - 3 | 3 - 0 |
| 4 | Ордабаси | ||
| 5 | Кайрат Алмати | 0 - 1 | |
| 6 | Тараз | 1 - 1 | |
| 7 | Шахт. Караганди | 0 - 1 | |
| 8 | Атирау | ||
| 9 | Каспий Актау | 0 - 2 | |
| 10 | Акжайк | 2 - 0 | |
| 11 | Аксу | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 12 | Туран Туркестан | - | |
| 13 | Кизилжар | - | |
| 14 | Мактаарал | 1 - 1 | 2 - 0 |
Класиране в шампионата
| Кизилжар | Туран Туркестан | |
| Позиция | 13 | 12 |
| Точки | 15 | 16 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 7 |
| Точки | 9 | 7 |
Форма в шампионата
| Кизилжар | Туран Туркестан | |
|
Победи Равни Загуби |
3
6 7 |
3
7 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
3 2 |
2
1 3 |
Голове в шампионата
| Кизилжар | Туран Туркестан | |
|
Вкарани Получени |
15
21 |
11
16 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
8
8 |
6
10 |
Обща статистика за Висша Лига
| Мачове (114) | |
| Победа за домакина | 54% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 21% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (276) | |
| Средно голове на мач | 2.42 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.56 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.86 |
| Домакинът е отбелязал в | 76% |
| Гостът е отбелязал в | 60% |
| Гол/Гол | 45% |
| Над 1.5 | 70% |
| Над 2.5 | 43% |
| Над 3.5 | 20% |
Кизилжар следващи 6 срещи
| 2022-09-05 | Актобе | - | Кизилжар |
| 2022-09-11 | Кизилжар | - | Ордабаси |
| 2022-09-15 | Мактаарал | - | Кизилжар |
| 2022-10-02 | Кизилжар | - | Кайрат Алмати |
| 2022-10-09 | Тараз | - | Кизилжар |
| 2022-10-15 | Кизилжар | - | Атирау |
Туран Туркестан следващи 6 срещи
| 2022-09-04 | Ордабаси | - | Туран Туркестан |
| 2022-09-11 | Туран Туркестан | - | Кайрат Алмати |
| 2022-09-15 | Атирау | - | Туран Туркестан |
| 2022-10-02 | Туран Туркестан | - | Астана |
| 2022-10-05 | Акжайк | - | Туран Туркестан |
| 2022-10-09 | Шахт. Караганди | - | Туран Туркестан |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.93 | 3.10 | 3.70 |
| Вероятност | 38% | 33% | 29% |
| 1X @ 1.24 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.24 | 1.78 |
| Вероятност | 56% | 44% |
| 1X @ 1.24 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.46 | 2.55 | |
| Вероятност | 66% | 34% | |
| Над 1.5 @ 1.46 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.35 | 1.53 | |
| Вероятност | 31% | 69% | |
| Под 2.5 @ 1.53 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.40 | 1.19 | |
| Вероятност | 17% | 83% | |
| Под 3.5 @ 1.19 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.65 | |
| Вероятност | 40% | 60% | |
| Без @ 1.65 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-08-27 08:06. Възможни са промени към настоящия момент!
