Купа на Северна Ирландия - Сев. Ирландия
вторник, 11.05.2021
19:45
2 - 1
(2 - 0, 0 - 1)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Ларн |
| Гост: |
Карикфъргъс |
| Разстояние: |
14.9 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Инвър парк
|
| Капацитет: |
3 250 |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
19:45 (19:45 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.32 |
4.40 |
9.40 |
1 |
|
|
|
1.05 |
3.38 |
| 45% |
35% |
20% |
1.32 |
|
|
|
86% |
14% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
4.88 |
|
|
|
1.53 |
2.33 |
|
|
|
2.32 |
1.54 |
| 79% |
21% |
|
|
|
58% |
42% |
|
|
|
38% |
62% |
Последни 9 директни срещи
|
2021-04-03 |
Ларн
|
3 - 0 |
Карик Рейнджърс
|
|
2021-03-16 |
Карик Рейнджърс
|
1 - 3 |
Ларн
|
|
2020-10-24 |
Карик Рейнджърс
|
1 - 2 |
Ларн
|
|
2020-01-10 |
Ларн
|
4 - 0 |
Карик Рейнджърс
|
|
2019-12-26 |
Ларн
|
0 - 0 |
Карик Рейнджърс
|
|
2019-08-13 |
Карик Рейнджърс
|
1 - 2 |
Ларн
|
|
2015-01-20 |
Ларн
|
1 - 2 |
Карик Рейнджърс
|
|
2011-04-23 |
Ларн
|
0 - 2 |
Карик Рейнджърс
|
|
2011-01-01 |
Карик Рейнджърс
|
3 - 0 |
Ларн
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
3 |
|
8 |
7 |
2 |
| 56% |
11% |
33% |
|
89% |
78% |
22% |
Ларн последни 12 срещи
|
2021-05-04 |
Клифтънвил
|
1 - 2 |
Ларн
|
|
2021-05-01 |
Крусейдърс
|
1 - 3 |
Ларн
|
|
2021-04-23 |
Гленторан
|
3 - 2 |
Ларн
|
|
2021-04-20 |
Портадаун
|
2 - 1 |
Ларн
|
|
2021-04-16 |
Ларн
|
5 - 0 |
Уорънпойнт Таун
|
|
2021-04-10 |
Ларн
|
1 - 1 |
Линфийлд
|
|
2021-04-06 |
Портадаун
|
1 - 2 |
Ларн
|
|
2021-04-03 |
Ларн
|
3 - 0 |
Карик Рейнджърс
|
|
2021-03-30 |
Коулрейн
|
2 - 0 |
Ларн
|
|
2021-03-27 |
Гленавон
|
2 - 2 |
Ларн
|
|
2021-03-20 |
Ларн
|
0 - 0 |
Клифтънвил
|
|
2021-03-16 |
Карик Рейнджърс
|
1 - 3 |
Ларн
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
11 |
9 |
5 |
| 50% |
25% |
25% |
|
92% |
75% |
42% |
Карик Рейнджърс последни 12 срещи
|
2021-05-08 |
Карик Рейнджърс
|
2 - 2 |
Бангор ФК
|
|
2021-05-04 |
Карик Рейнджърс
|
0 - 4 |
Балимина Юн.
|
|
2021-04-30 |
Дънганън Суифтс
|
0 - 2 |
Карик Рейнджърс
|
|
2021-04-24 |
Клифтънвил
|
5 - 0 |
Карик Рейнджърс
|
|
2021-04-16 |
Карик Рейнджърс
|
1 - 1 |
Дънганън Суифтс
|
|
2021-04-13 |
Уорънпойнт Таун
|
0 - 0 |
Карик Рейнджърс
|
|
2021-04-10 |
Портадаун
|
2 - 0 |
Карик Рейнджърс
|
|
2021-04-06 |
Карик Рейнджърс
|
1 - 1 |
Крусейдърс
|
|
2021-04-03 |
Ларн
|
3 - 0 |
Карик Рейнджърс
|
|
2021-03-30 |
Балимина Юн.
|
2 - 0 |
Карик Рейнджърс
|
|
2021-03-27 |
Карик Рейнджърс
|
1 - 1 |
Уорънпойнт Таун
|
|
2021-03-23 |
Карик Рейнджърс
|
5 - 3 |
Портадаун
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
5 |
5 |
|
11 |
5 |
4 |
| 17% |
42% |
42% |
|
92% |
42% |
33% |
Класиране Премиършип
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Линфийлд |
33 |
22 |
4 |
7 |
76 |
34 |
+42 |
70 |
| 2 |
Гленторан |
33 |
18 |
9 |
6 |
61 |
29 |
+32 |
63 |
| 3 |
Коулрейн |
33 |
18 |
8 |
7 |
50 |
32 |
+18 |
62 |
| 4 |
Клифтънвил |
33 |
16 |
8 |
9 |
55 |
35 |
+20 |
56 |
| 5 |
Ларн |
33 |
15 |
10 |
8 |
56 |
35 |
+21 |
55 |
| 6 |
Крусейдърс |
33 |
16 |
5 |
12 |
59 |
40 |
+19 |
53 |
| 7 |
Гленавон |
33 |
14 |
10 |
9 |
56 |
57 |
-1 |
52 |
| 8 |
Балимина Юн. |
33 |
13 |
7 |
13 |
50 |
40 |
+10 |
46 |
| 9 |
Портадаун |
33 |
8 |
6 |
19 |
40 |
65 |
-25 |
30 |
| 10 |
Уорънпойнт Таун |
33 |
6 |
9 |
18 |
32 |
65 |
-33 |
27 |
| 11 |
Карик Рейнджърс |
33 |
4 |
8 |
21 |
28 |
77 |
-49 |
20 |
| 12 |
Дънганън Суифтс |
33 |
4 |
4 |
25 |
18 |
72 |
-54 |
16 |
Ларн следващи 6 срещи
|
2021-05-15 |
Линфийлд
|
- |
Ларн
|
|
2021-05-18 |
Ларн
|
- |
Крусейдърс
|
|
2021-05-21 |
Ларн
|
- |
Линфийлд
|
|
2021-05-25 |
Ларн
|
- |
Гленторан
|
|
2021-05-29 |
Ларн
|
- |
Коулрейн
|
|
2021-06-01 |
Ларн
|
- |
Гленавон
|
Карик Рейнджърс следващи 6 срещи
|
2021-05-15 |
Портадаун
|
- |
Карик Рейнджърс
|
|
2021-05-25 |
Карик Рейнджърс
|
- |
Гленавон
|
|
2021-05-29 |
Уорънпойнт Таун
|
- |
Карик Рейнджърс
|
|
2021-08-17 |
Карик Рейнджърс
|
- |
Баликлеър Комрадс
|
|
2021-08-28 |
Клифтънвил
|
- |
Карик Рейнджърс
|
|
2021-08-31 |
Карик Рейнджърс
|
- |
Уорънпойнт Таун
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.32 |
4.40 |
9.40 |
| Вероятност |
45% |
35% |
20% |
|
1 @ 1.32 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.05 |
3.38 |
| Вероятност |
86% |
14% |
|
1X @ 1.05 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.14 |
4.88 |
| Вероятност |
|
79% |
21% |
|
Над 1.5 @ 1.14 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.53 |
2.33 |
| Вероятност |
|
58% |
42% |
|
Над 2.5 @ 1.53 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.32 |
1.54 |
| Вероятност |
|
38% |
62% |
|
Под 3.5 @ 1.54 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.88 |
1.83 |
| Вероятност |
|
47% |
53% |
|
Без @ 1.83 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-11 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!