Примера РФЕФ - гр. 1 - Испания

неделя, 10.11.2019
11:00
Лас Росас

Лас Росас

Понтеведра

Понтеведра

1 - 3
(1 - 1,  0 - 2)
Инфо
Град
Домакин: Лас Росас де Мадрид
Гост: Понтеведра
Разстояние: 452.0 км
Начален час
Час: 11:00 (12:00 местно време)

Коефициенти

1 X 2 П/К 1X X2
2.12 3.17 3.74 12 1.25 1.67
36% 29% 35% 1.30 50% 50%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.43 2.59 2.26 1.58 4.11 1.19
68% 32% 51% 49% 24% 76%

Директни срещи

Няма данни в системата

Лас Росас последни 12 срещи

2019-11-03 СС Рейес 0 - 4 Лас Росас
2019-10-27 Лас Росас 1 - 1 Райо Махадаонда
2019-10-20 Лас Палмас Б 1 - 0 Лас Росас
2019-10-13 Лас Росас 0 - 0 Лангрео
2019-10-06 Пеня Депортива 2 - 1 Лас Росас
2019-09-29 Лас Росас 1 - 0 Марино Луанко
2019-09-22 Интер де Мадрид 2 - 1 Лас Росас
2019-09-15 Мелия 0 - 0 Лас Росас
2019-09-08 Лас Росас 3 - 0 Селта Фортуна
2019-09-01 Хетафе Б 0 - 0 Лас Росас
2019-08-25 Лас Росас 1 - 1 Реал Мадрид Б
2019-08-14 Лас Росас 1 - 1 Унион Адарве
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
3 6 3 7 4 1
25% 50% 25% 58% 33% 8%

Понтеведра последни 12 срещи

2019-11-03 Понтеведра 3 - 1 Мелия
2019-10-26 Селта Фортуна 1 - 2 Понтеведра
2019-10-20 Понтеведра 2 - 3 Хетафе Б
2019-10-12 Реал Мадрид Б 2 - 1 Понтеведра
2019-10-06 Понтеведра 1 - 5 Атл. Мадрид Б
2019-09-29 Реал Овиедо Б 0 - 1 Понтеведра
2019-09-22 Понтеведра 0 - 1 Атл. Балеарес
2019-09-15 Ибиса 2 - 1 Понтеведра
2019-09-08 Понтеведра 2 - 1 Сп. Хихон Б
2019-08-31 Расинг Ферол 4 - 1 Понтеведра
2019-08-24 Понтеведра 2 - 0 Корухо
2019-05-19 Реал Мадрид Б 0 - 1 Понтеведра
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
6 0 6 9 8 4
50% 0% 50% 75% 67% 33%

Класиране Примера РФЕФ - гр. 1

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 Атл. Балеарес 11 10 0 1 22 6 +16 30
2 Атл. Мадрид Б 11 8 1 2 27 11 +16 25
3 Райо Махадаонда 11 6 3 2 15 12 +3 21
4 Ибиса 11 6 2 3 17 8 +9 20
5 Пеня Депортива 11 6 2 3 21 17 +4 20
6 Интер де Мадрид 11 5 3 3 18 13 +5 18
7 Лас Палмас Б 11 5 2 4 10 10 0 17
8 Расинг Ферол 11 4 3 4 12 14 -2 15
9 Понтеведра 11 5 0 6 16 20 -4 15
10 Лас Росас 11 3 5 3 12 7 +5 14
11 Реал Мадрид Б 11 3 5 3 14 14 0 14
12 Марино Луанко 12 4 2 6 12 13 -1 14
13 Реал Овиедо Б 11 4 2 5 15 17 -2 14
14 Мелия 11 3 4 4 11 17 -6 13
15 Селта Фортуна 11 3 3 5 16 18 -2 12
16 Корухо 11 3 3 5 7 14 -7 12
17 Хетафе Б 11 3 2 6 9 14 -5 11
18 Сп. Хихон Б 11 3 1 7 13 14 -1 10
19 Лангрео 11 1 4 6 5 13 -8 7
20 СС Рейес 12 2 1 9 9 29 -20 7

Хронология на изиграните мачове

Лас Росас            
Понтеведра            
Домакин            
Гост            

Мачове Домакин/Гост

Отбор Лас Росас Понтеведра
1 Атл. Балеарес    
2 Атл. Мадрид Б    
3 Райо Махадаонда 1 - 1  
4 Ибиса   2 - 1
5 Пеня Депортива    
6 Интер де Мадрид    
7 Лас Палмас Б    
8 Расинг Ферол   4 - 1
9 Понтеведра   -
10 Лас Росас -  
11 Реал Мадрид Б 1 - 1 2 - 1
12 Марино Луанко 1 - 0  
13 Реал Овиедо Б   0 - 1
14 Мелия    
15 Селта Фортуна 3 - 0 1 - 2
16 Корухо    
17 Хетафе Б    
18 Сп. Хихон Б    
19 Лангрео 0 - 0  
20 СС Рейес    

Класиране в шампионата

  Лас Росас Понтеведра
Позиция 10 9
Точки 14 15
  Домакин Гост
Позиция 11 8
Точки 9 6

Форма в шампионата

  Лас Росас Понтеведра
Победи
Равни
Загуби
3    
5      
3    
5      
0  
6       
  Домакин Гост
Победи
Равни
Загуби
2   
3    
0  
2   
0  
3    

Голове в шампионата

  Лас Росас Понтеведра
Вкарани
Получени
12             
7        
16                 
20                     
  Домакин Гост
Вкарани
Получени
6       
2   
6       
9          

Обща статистика за Примера РФЕФ - гр. 1

Мачове   (111)
Победа за домакина 49%
Равен 22%
Победа за госта 30%
Изиграни мачове 100%
Голове   (281)
Средно голове на мач 2.53
Домакинът е отбелязал средно 1.49
Гостът е отбелязал средно 1.05
Домакинът е отбелязал в 72%
Гостът е отбелязал в 63%
Гол/Гол 44%
Над 1.5 68%
Над 2.5 46%
Над 3.5 27%

Лас Росас следващи 6 срещи

2019-11-16 Корухо - Лас Росас
2019-11-24 Лас Росас - Расинг Ферол
2019-12-01 Сп. Хихон Б - Лас Росас
2019-12-08 Лас Росас - Ибиса
2019-12-14 Атл. Балеарес - Лас Росас
2019-12-19 Културал Леонеса - Лас Росас

Понтеведра следващи 6 срещи

2019-11-17 Понтеведра - Марино Луанко
2019-11-24 Пеня Депортива - Понтеведра
2019-12-01 Понтеведра - Лангрео
2019-12-08 Лас Палмас Б - Понтеведра
2019-12-14 Понтеведра - Райо Махадаонда
2019-12-18 Понтеведра - Ибиса

Коефициенти и Вероятности

Стандартно 1X2 1 X 2
Коефициенти 2.12 3.17 3.74
Вероятност 36% 29% 35%
12 @ 1.30
Двоен Шанс 1X X2
Коефициенти 1.25 1.67
Вероятност 50% 50%
1X @ 1.25
Под/Над 1.5 Над Под
Коефициенти   1.43 2.59
Вероятност   68% 32%
Над 1.5 @ 1.43
Под/Над 2.5 Над Под
Коефициенти   2.26 1.58
Вероятност   51% 49%
Над 2.5 @ 2.26
Под/Над 3.5 Над Под
Коефициенти   4.11 1.19
Вероятност   24% 76%
Под 3.5 @ 1.19
Гол/Гол Г/Г Без
Коефициенти   2.00 1.82
Вероятност   51% 49%
Г/Г @ 2.00

*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2019-11-10 08:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Get it on Google Play