Лига 2 - Франция
понеделник, 24.10.2022
19:45
19:45

Льо Авър

Метц
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Льо Авър |
| Гост: | Метц |
| Разстояние: | 441.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стад Осиан |
| Капацитет: | 25 178 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Треньор | |
| Домакин: | Дидие Дигар (Фра) |
| Гост: | Беноа Тавено (Фра) |
| Начален час | |
| Час: | 19:45 (20:45 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.05 | 3.40 | 3.60 | 1X | 1.28 | 1.72 | |||
| 45% | 35% | 20% | 1.28 | 69% | 31% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 62% | 38% | 39% | 61% | 21% | 79% |
Последни 12 директни срещи
| 2019-03-04 | Льо Авър | 2 - 2 | Метц |
| 2018-09-29 | Метц | 0 - 1 | Льо Авър |
| 2016-02-13 | Метц | 0 - 1 | Льо Авър |
| 2015-09-22 | Льо Авър | 1 - 1 | Метц |
| 2014-05-09 | Метц | 3 - 0 | Льо Авър |
| 2014-01-10 | Льо Авър | 2 - 2 | Метц |
| 2012-03-09 | Льо Авър | 1 - 1 | Метц |
| 2011-10-14 | Метц | 0 - 2 | Льо Авър |
| 2011-07-22 | Льо Авър | 4 - 4 | Метц |
| 2011-05-10 | Метц | 2 - 0 | Льо Авър |
| 2010-12-03 | Льо Авър | 2 - 1 | Метц |
| 2010-03-01 | Метц | 2 - 0 | Льо Авър |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 10 | 5 | 3 | |
| 33% | 42% | 25% | 83% | 42% | 25% |
Льо Авър последни 12 срещи
| 2022-10-15 | Родес | 1 - 1 | Льо Авър |
| 2022-10-08 | Льо Авър | 3 - 0 | Бастия |
| 2022-10-01 | Дижон | 0 - 0 | Льо Авър |
| 2022-09-17 | Льо Авър | 2 - 0 | Анси |
| 2022-09-10 | Шамоа Ниор | 0 - 1 | Льо Авър |
| 2022-09-02 | Льо Авър | 2 - 1 | Каен |
| 2022-08-30 | Лавал | 1 - 3 | Льо Авър |
| 2022-08-27 | Льо Авър | 1 - 1 | Амиен |
| 2022-08-20 | Сент Етиен | 0 - 6 | Льо Авър |
| 2022-08-13 | Льо Авър | 1 - 1 | По |
| 2022-08-06 | Валансиен | 1 - 0 | Льо Авър |
| 2022-07-30 | Льо Авър | 0 - 0 | Гренобъл Фут 38 |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 8 | 4 | 2 | |
| 50% | 42% | 8% | 67% | 33% | 17% |
Метц последни 12 срещи
| 2022-10-15 | Метц | 0 - 0 | Сошо |
| 2022-10-08 | Бордо | 2 - 0 | Метц |
| 2022-10-01 | Метц | 1 - 0 | По |
| 2022-09-22 | Метц | 2 - 0 | Серен |
| 2022-09-17 | Бастия | 1 - 0 | Метц |
| 2022-09-12 | Метц | 3 - 6 | Гингам |
| 2022-09-02 | Метц | 0 - 0 | Анси |
| 2022-08-30 | Родес | 1 - 4 | Метц |
| 2022-08-27 | Метц | 1 - 2 | Дижон |
| 2022-08-20 | Лавал | 3 - 3 | Метц |
| 2022-08-13 | Метц | 2 - 0 | Валансиен |
| 2022-08-08 | Каен | 1 - 0 | Метц |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 7 | 4 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 58% | 33% | 25% |
Класиране Лига 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бордо | 13 | +12 | 27 |
| 2 | Сошо | 13 | +12 | 24 |
| 3 | Льо Авър | 12 | +14 | 23 |
| 4 | Амиен | 13 | +2 | 23 |
| 5 | Гренобъл Фут 38 | 13 | +3 | 22 |
| 6 | Валансиен | 13 | +2 | 22 |
| 7 | Каен | 13 | +3 | 21 |
| 8 | Гингам | 13 | +1 | 19 |
| 9 | Бастия | 13 | -4 | 18 |
| 10 | Париж ФК | 13 | 0 | 17 |
| 11 | По | 13 | -4 | 17 |
| 12 | Метц | 12 | +1 | 15 |
| 13 | Кювили-Руан | 13 | -4 | 15 |
| 14 | Лавал | 13 | -1 | 14 |
| 15 | Дижон | 13 | -5 | 13 |
| 16 | Анси | 13 | -3 | 12 |
| 17 | Родес | 13 | -7 | 12 |
| 18 | Сент Етиен | 13 | -3 | 11 |
| 19 | Ним | 13 | -6 | 11 |
| 20 | Шамоа Ниор | 13 | -13 | 11 |
Хронология на изиграните мачове
| Льо Авър | |
| Метц | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Льо Авър | Метц |
|---|---|---|---|
| 1 | Бордо | 2 - 0 | |
| 2 | Сошо | ||
| 3 | Льо Авър | - | |
| 4 | Амиен | 1 - 1 | |
| 5 | Гренобъл Фут 38 | 0 - 0 | |
| 6 | Валансиен | ||
| 7 | Каен | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 8 | Гингам | ||
| 9 | Бастия | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 10 | Париж ФК | ||
| 11 | По | 1 - 1 | |
| 12 | Метц | - | |
| 13 | Кювили-Руан | ||
| 14 | Лавал | 3 - 3 | |
| 15 | Дижон | ||
| 16 | Анси | 2 - 0 | |
| 17 | Родес | 1 - 4 | |
| 18 | Сент Етиен | ||
| 19 | Ним | ||
| 20 | Шамоа Ниор |
Класиране в шампионата
| Льо Авър | Метц | |
| Позиция | 3 | 12 |
| Точки | 23 | 15 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 17 |
| Точки | 12 | 4 |
Форма в шампионата
| Льо Авър | Метц | |
|
Победи Равни Загуби |
6
5 1 |
4
3 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
3 0 |
1
1 3 |
Голове в шампионата
| Льо Авър | Метц | |
|
Вкарани Получени |
20
6 |
17
16 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
9
3 |
7
8 |
Обща статистика за Лига 2
| Мачове (129) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 29% |
| Победа за госта | 29% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (301) | |
| Средно голове на мач | 2.33 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.26 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.07 |
| Домакинът е отбелязал в | 68% |
| Гостът е отбелязал в | 60% |
| Гол/Гол | 42% |
| Над 1.5 | 63% |
| Над 2.5 | 45% |
| Над 3.5 | 24% |
Льо Авър следващи 6 срещи
| 2022-11-05 | Кювили-Руан | - | Льо Авър |
| 2022-11-12 | Гингам | - | Льо Авър |
| 2022-12-08 | ХУСА Агадир | - | Льо Авър |
| 2022-12-13 | Льо Авър | - | Гингам |
| 2022-12-17 | Ланс | - | Льо Авър |
| 2022-12-26 | Льо Авър | - | Бордо |
Метц следващи 6 срещи
| 2022-11-07 | Метц | - | Сент Етиен |
| 2022-11-12 | Париж ФК | - | Метц |
| 2022-11-19 | Епинал | - | Метц |
| 2022-12-09 | Метц | - | Оксер |
| 2022-12-13 | Генк | - | Метц |
| 2022-12-17 | Метц | - | Грьонинген |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.05 | 3.40 | 3.60 |
| Вероятност | 45% | 35% | 20% |
| 1X @ 1.28 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 1.72 |
| Вероятност | 69% | 31% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 3.25 | |
| Вероятност | 62% | 38% | |
| Над 1.5 @ 1.33 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.70 | |
| Вероятност | 39% | 61% | |
| Под 2.5 @ 1.70 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.75 | 1.25 | |
| Вероятност | 21% | 79% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.83 | |
| Вероятност | 38% | 62% | |
| Без @ 1.83 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-24 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
