Втора Лига - Австрия
петък, 12.02.2021
17:30
17:30

Лиферинг

А. Лустенау
3 - 1
(2 - 0, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Залцбург |
| Гост: | Лустенау |
| Разстояние: | 257.1 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Ред Бул Арена |
| Капацитет: | 31 895 (29 800) |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 17:30 (18:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.45 | 4.50 | 5.50 | 1 | 1.12 | 2.62 | |||
| 48% | 23% | 29% | 1.45 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.50 | 1.53 | 2.40 | 2.25 | 1.57 | ||||||
| 81% | 19% | 56% | 44% | 31% | 69% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-07-03 | Лиферинг | 4 - 2 | А. Лустенау |
| 2019-10-06 | А. Лустенау | 3 - 2 | Лиферинг |
| 2019-04-05 | Лиферинг | 1 - 2 | А. Лустенау |
| 2018-09-01 | А. Лустенау | 1 - 0 | Лиферинг |
| 2018-05-21 | А. Лустенау | 0 - 0 | Лиферинг |
| 2018-04-03 | Лиферинг | 1 - 1 | А. Лустенау |
| 2017-11-03 | А. Лустенау | 2 - 4 | Лиферинг |
| 2017-08-25 | Лиферинг | 0 - 0 | А. Лустенау |
| 2017-05-12 | Лиферинг | 4 - 1 | А. Лустенау |
| 2017-03-17 | А. Лустенау | 2 - 0 | Лиферинг |
| 2016-11-01 | Лиферинг | 3 - 5 | А. Лустенау |
| 2016-08-26 | А. Лустенау | 1 - 1 | Лиферинг |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 6 | 5 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 50% | 42% |
Лиферинг последни 12 срещи
| 2021-02-05 | Лиферинг | 1 - 1 | Флоридсдорфер |
| 2021-02-04 | Лиферинг | 1 - 0 | Грацер АК |
| 2021-01-29 | Лиферинг | 1 - 2 | А. Клагенфурт |
| 2021-01-22 | Лиферинг | 0 - 1 | Амщетен |
| 2020-12-13 | А. Клагенфурт | 2 - 2 | Лиферинг |
| 2020-12-05 | Лиферинг | 0 - 1 | Форвартс Щайр |
| 2020-11-27 | Дорнбирн | 1 - 2 | Лиферинг |
| 2020-11-20 | Лиферинг | 6 - 1 | Капфенберг |
| 2020-11-06 | Лиферинг | 0 - 3 | Амщетен |
| 2020-10-30 | Аустрия Виена II | 0 - 2 | Лиферинг |
| 2020-10-26 | Лиферинг | 1 - 0 | Лафниц |
| 2020-10-23 | Флоридсдорфер | 1 - 3 | Лиферинг |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 8 | 6 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 67% | 50% | 25% |
А. Лустенау последни 12 срещи
| 2021-01-16 | Грасхопърс | 3 - 2 | А. Лустенау |
| 2020-12-11 | А. Лустенау | 3 - 1 | Грацер АК |
| 2020-12-04 | Амщетен | 3 - 2 | А. Лустенау |
| 2020-11-29 | А. Клагенфурт | 2 - 1 | А. Лустенау |
| 2020-11-24 | Капфенберг | 0 - 2 | А. Лустенау |
| 2020-11-20 | А. Лустенау | 2 - 1 | Флоридсдорфер |
| 2020-11-01 | А. Лустенау | 0 - 1 | Дорнбирн |
| 2020-10-26 | Рапид Виена II | 1 - 2 | А. Лустенау |
| 2020-10-23 | Аустрия Виена II | 1 - 1 | А. Лустенау |
| 2020-10-09 | А. Лустенау | 0 - 0 | Шафхаузен |
| 2020-10-03 | А. Лустенау | 4 - 0 | Форвартс Щайр |
| 2020-09-29 | Вакер Инсбрук | 0 - 0 | А. Лустенау |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 7 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 58% | 33% |
Класиране Втора Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лафниц | 13 | +15 | 31 |
| 2 | Лиферинг | 13 | +14 | 27 |
| 3 | Блау-Вайс Линц | 13 | +7 | 22 |
| 4 | А. Клагенфурт | 13 | +10 | 21 |
| 5 | Грацер АК | 13 | +2 | 20 |
| 6 | Вакер Инсбрук | 13 | -3 | 19 |
| 7 | А. Лустенау | 13 | +3 | 18 |
| 8 | Дорнбирн | 13 | 0 | 17 |
| 9 | Флоридсдорфер | 13 | -2 | 17 |
| 10 | Хорн | 13 | -3 | 16 |
| 11 | Форвартс Щайр | 13 | -6 | 16 |
| 12 | Амщетен | 13 | -1 | 15 |
| 13 | Капфенберг | 13 | -4 | 15 |
| 14 | Джуниърс ОО | 13 | -9 | 14 |
| 15 | Аустрия Виена II | 13 | -10 | 8 |
| 16 | Рапид Виена II | 13 | -13 | 6 |
Хронология на изиграните мачове
| Лиферинг | |
| А. Лустенау | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Лиферинг | А. Лустенау |
|---|---|---|---|
| 1 | Лафниц | 1 - 0 | |
| 2 | Лиферинг | - | |
| 3 | Блау-Вайс Линц | 5 - 2 | |
| 4 | А. Клагенфурт | 2 - 1 | |
| 5 | Грацер АК | 1 - 1 | |
| 6 | Вакер Инсбрук | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 7 | А. Лустенау | - | |
| 8 | Дорнбирн | ||
| 9 | Флоридсдорфер | ||
| 10 | Хорн | ||
| 11 | Форвартс Щайр | 0 - 1 | |
| 12 | Амщетен | 0 - 3 | 3 - 2 |
| 13 | Капфенберг | 6 - 1 | 0 - 2 |
| 14 | Джуниърс ОО | ||
| 15 | Аустрия Виена II | 1 - 1 | |
| 16 | Рапид Виена II | 3 - 0 | 1 - 2 |
Класиране в шампионата
| Лиферинг | А. Лустенау | |
| Позиция | 2 | 7 |
| Точки | 27 | 18 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 8 |
| Точки | 13 | 8 |
Форма в шампионата
| Лиферинг | А. Лустенау | |
|
Победи Равни Загуби |
8
3 2 |
5
3 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
1 2 |
2
2 3 |
Голове в шампионата
| Лиферинг | А. Лустенау | |
|
Вкарани Получени |
27
13 |
20
17 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
13
6 |
10
12 |
Обща статистика за Втора Лига
| Мачове (104) | |
| Победа за домакина | 38% |
| Равен | 29% |
| Победа за госта | 34% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (313) | |
| Средно голове на мач | 3.01 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.59 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.42 |
| Домакинът е отбелязал в | 75% |
| Гостът е отбелязал в | 78% |
| Гол/Гол | 60% |
| Над 1.5 | 84% |
| Над 2.5 | 61% |
| Над 3.5 | 34% |
Лиферинг следващи 6 срещи
| 2021-02-19 | Блау-Вайс Линц | - | Лиферинг |
| 2021-02-28 | Рапид Виена II | - | Лиферинг |
| 2021-03-07 | Лиферинг | - | Хорн |
| 2021-03-14 | Вакер Инсбрук | - | Лиферинг |
| 2021-03-19 | Лиферинг | - | Джуниърс ОО |
| 2021-04-02 | Грацер АК | - | Лиферинг |
А. Лустенау следващи 6 срещи
| 2021-02-19 | А. Лустенау | - | Лафниц |
| 2021-02-26 | Хорн | - | А. Лустенау |
| 2021-03-05 | А. Лустенау | - | Блау-Вайс Линц |
| 2021-03-12 | Джуниърс ОО | - | А. Лустенау |
| 2021-03-21 | А. Лустенау | - | Вакер Инсбрук |
| 2021-04-02 | Форвартс Щайр | - | А. Лустенау |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.45 | 4.50 | 5.50 |
| Вероятност | 48% | 23% | 29% |
| 1 @ 1.45 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.12 | 2.62 |
| Вероятност | 62% | 38% |
| 1X @ 1.12 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.16 | 4.50 | |
| Вероятност | 81% | 19% | |
| Над 1.5 @ 1.16 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 2.40 | |
| Вероятност | 56% | 44% | |
| Над 2.5 @ 1.53 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.57 | |
| Вероятност | 31% | 69% | |
| Под 3.5 @ 1.57 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 2.10 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Г/Г @ 1.66 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-12 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
