Втора Лига - Австрия
неделя, 23.05.2021
16:00
16:00

Лиферинг

Блау-Вайс Линц
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Залцбург |
| Гост: | Линц |
| Разстояние: | 108.2 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Ред Бул Арена |
| Капацитет: | 31 895 (29 800) |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 16:00 (17:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.17 | 3.96 | 2.91 | 12 | 1.38 | 1.67 | |||
| 41% | 16% | 43% | 1.24 | 49% | 51% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.11 | 5.67 | 1.41 | 2.75 | 2.04 | 1.75 | ||||||
| 80% | 20% | 61% | 39% | 42% | 58% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-02-19 | Блау-Вайс Линц | 1 - 0 | Лиферинг |
| 2019-12-01 | Лиферинг | 5 - 1 | Блау-Вайс Линц |
| 2019-11-22 | Блау-Вайс Линц | 2 - 4 | Лиферинг |
| 2019-04-26 | Лиферинг | 2 - 4 | Блау-Вайс Линц |
| 2018-09-28 | Блау-Вайс Линц | 2 - 1 | Лиферинг |
| 2018-04-24 | Лиферинг | 1 - 1 | Блау-Вайс Линц |
| 2018-02-23 | Блау-Вайс Линц | 2 - 1 | Лиферинг |
| 2017-09-22 | Лиферинг | 3 - 0 | Блау-Вайс Линц |
| 2017-08-04 | Блау-Вайс Линц | 2 - 3 | Лиферинг |
| 2017-05-26 | Блау-Вайс Линц | 0 - 0 | Лиферинг |
| 2017-04-07 | Лиферинг | 0 - 3 | Блау-Вайс Линц |
| 2016-11-18 | Блау-Вайс Линц | 1 - 1 | Лиферинг |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 8 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 67% | 33% |
Лиферинг последни 12 срещи
| 2021-05-16 | А. Лустенау | 2 - 4 | Лиферинг |
| 2021-05-12 | Лиферинг | 2 - 3 | А. Клагенфурт |
| 2021-05-07 | Форвартс Щайр | 1 - 4 | Лиферинг |
| 2021-04-30 | Лиферинг | 3 - 2 | Дорнбирн |
| 2021-04-27 | Лиферинг | 5 - 1 | Аустрия Виена II |
| 2021-04-23 | Капфенберг | 0 - 3 | Лиферинг |
| 2021-04-20 | Лиферинг | 1 - 1 | Джуниърс ОО |
| 2021-04-17 | Амщетен | 0 - 3 | Лиферинг |
| 2021-04-10 | Лафниц | 1 - 4 | Лиферинг |
| 2021-04-05 | Лиферинг | 0 - 0 | Флоридсдорфер |
| 2021-04-02 | Грацер АК | 1 - 2 | Лиферинг |
| 2021-03-14 | Вакер Инсбрук | 0 - 1 | Лиферинг |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 2 | 1 | 10 | 9 | 6 | |
| 75% | 17% | 8% | 83% | 75% | 50% |
Блау-Вайс Линц последни 12 срещи
| 2021-05-16 | Блау-Вайс Линц | 4 - 0 | Аустрия Виена II |
| 2021-05-12 | Джуниърс ОО | 1 - 0 | Блау-Вайс Линц |
| 2021-05-07 | Блау-Вайс Линц | 0 - 0 | Лафниц |
| 2021-04-30 | Блау-Вайс Линц | 2 - 0 | Флоридсдорфер |
| 2021-04-23 | Хорн | 1 - 2 | Блау-Вайс Линц |
| 2021-04-20 | Амщетен | 0 - 2 | Блау-Вайс Линц |
| 2021-04-17 | Блау-Вайс Линц | 5 - 0 | Форвартс Щайр |
| 2021-04-14 | Рапид Виена II | 2 - 5 | Блау-Вайс Линц |
| 2021-04-11 | Блау-Вайс Линц | 5 - 0 | Грацер АК |
| 2021-04-05 | Блау-Вайс Линц | 2 - 1 | Вакер Инсбрук |
| 2021-04-02 | Дорнбирн | 1 - 4 | Блау-Вайс Линц |
| 2021-03-12 | Блау-Вайс Линц | 3 - 0 | Капфенберг |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 1 | 1 | 10 | 8 | 5 | |
| 83% | 8% | 8% | 83% | 67% | 42% |
Класиране Втора Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Блау-Вайс Линц | 29 | +39 | 62 |
| 2 | Лиферинг | 29 | +38 | 62 |
| 3 | Вакер Инсбрук | 29 | +18 | 57 |
| 4 | А. Клагенфурт | 29 | +31 | 56 |
| 5 | Лафниц | 29 | +21 | 54 |
| 6 | Грацер АК | 29 | +3 | 43 |
| 7 | Дорнбирн | 29 | -9 | 38 |
| 8 | Джуниърс ОО | 29 | -12 | 34 |
| 9 | Флоридсдорфер | 29 | -6 | 33 |
| 10 | Капфенберг | 29 | -16 | 33 |
| 11 | Аустрия Виена II | 30 | -11 | 32 |
| 12 | Амщетен | 29 | -20 | 31 |
| 13 | Рапид Виена II | 29 | -15 | 30 |
| 14 | Форвартс Щайр | 30 | -25 | 30 |
| 15 | А. Лустенау | 29 | -11 | 29 |
| 16 | Хорн | 29 | -25 | 27 |
Хронология на изиграните мачове
| Лиферинг | |
| Блау-Вайс Линц | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Лиферинг | Блау-Вайс Линц |
|---|---|---|---|
| 1 | Блау-Вайс Линц | - | |
| 2 | Лиферинг | - | |
| 3 | Вакер Инсбрук | 2 - 0 | 0 - 4 |
| 4 | А. Клагенфурт | 2 - 3 | 3 - 1 |
| 5 | Лафниц | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 6 | Грацер АК | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 7 | Дорнбирн | 3 - 2 | 1 - 4 |
| 8 | Джуниърс ОО | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 9 | Флоридсдорфер | 0 - 0 | 4 - 1 |
| 10 | Капфенберг | 6 - 1 | 2 - 4 |
| 11 | Аустрия Виена II | 5 - 1 | 2 - 4 |
| 12 | Амщетен | 0 - 3 | 0 - 2 |
| 13 | Рапид Виена II | 3 - 0 | 2 - 5 |
| 14 | Форвартс Щайр | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 15 | А. Лустенау | 3 - 1 | 0 - 2 |
| 16 | Хорн | 6 - 2 | 1 - 2 |
Класиране в шампионата
| Лиферинг | Блау-Вайс Линц | |
| Позиция | 2 | 1 |
| Точки | 62 | 62 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 5 |
| Точки | 27 | 25 |
Форма в шампионата
| Лиферинг | Блау-Вайс Линц | |
|
Победи Равни Загуби |
19
5 5 |
20
2 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
8
3 3 |
8
1 5 |
Голове в шампионата
| Лиферинг | Блау-Вайс Линц | |
|
Вкарани Получени |
68
30 |
69
30 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
33
16 |
31
21 |
Обща статистика за Втора Лига
| Мачове (233) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 21% |
| Победа за госта | 39% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (714) | |
| Средно голове на мач | 3.06 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.61 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.45 |
| Домакинът е отбелязал в | 76% |
| Гостът е отбелязал в | 73% |
| Гол/Гол | 55% |
| Над 1.5 | 80% |
| Над 2.5 | 60% |
| Над 3.5 | 37% |
Лиферинг следващи 6 срещи
| 2021-06-25 | Лиферинг | - | Рийд |
| 2021-07-02 | Щурм Грац | - | Лиферинг |
| 2021-07-10 | Лиферинг | - | Грьодиг |
| 2021-07-23 | Капфенберг | - | Лиферинг |
| 2021-07-30 | Лиферинг | - | Санкт Пьолтен |
| 2021-08-06 | А. Лустенау | - | Лиферинг |
Блау-Вайс Линц следващи 6 срещи
| 2021-06-26 | Ян Регенсбург | - | Блау-Вайс Линц |
| 2021-07-02 | Щурм Грац | - | Блау-Вайс Линц |
| 2021-07-09 | Блау-Вайс Линц | - | Слован Либерец |
| 2021-07-24 | Блау-Вайс Линц | - | Дорнбирн |
| 2021-08-01 | Форвартс Щайр | - | Блау-Вайс Линц |
| 2021-08-06 | Блау-Вайс Линц | - | Санкт Пьолтен |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.17 | 3.96 | 2.91 |
| Вероятност | 41% | 16% | 43% |
| 12 @ 1.24 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.38 | 1.67 |
| Вероятност | 49% | 51% |
| X2 @ 1.67 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.11 | 5.67 | |
| Вероятност | 80% | 20% | |
| Над 1.5 @ 1.11 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.41 | 2.75 | |
| Вероятност | 61% | 39% | |
| Над 2.5 @ 1.41 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.04 | 1.75 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Под 3.5 @ 1.75 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.39 | 2.82 | |
| Вероятност | 53% | 47% | |
| Г/Г @ 1.39 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-23 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
