Лига 1 - Франция
неделя, 06.11.2022
16:05
16:05

Лил

Рен
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Лил |
| Гост: | Рен |
| Разстояние: | 442.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стад Пиер Мороа |
| Капацитет: | 50 186 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Треньор | |
| Домакин: | Бруно Женезио (Фра) |
| Гост: | Франк Хайзе (Фра) |
| Начален час | |
| Час: | 16:05 (17:05 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.40 | 3.10 | 12 | 1.36 | 1.57 | |||
| 37% | 24% | 39% | 1.30 | 48% | 52% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.75 | 1.92 | 1.98 | 3.20 | 1.36 | ||||||
| 85% | 15% | 68% | 32% | 34% | 66% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-05-21 | Лил | 2 - 2 | Рен |
| 2021-12-01 | Рен | 1 - 2 | Лил |
| 2021-01-24 | Рен | 0 - 1 | Лил |
| 2020-08-22 | Лил | 1 - 1 | Рен |
| 2020-02-04 | Лил | 1 - 0 | Рен |
| 2019-09-22 | Рен | 1 - 1 | Лил |
| 2019-05-24 | Рен | 3 - 1 | Лил |
| 2019-02-06 | Рен | 2 - 1 | Лил |
| 2018-08-11 | Лил | 3 - 1 | Рен |
| 2018-01-17 | Лил | 1 - 2 | Рен |
| 2017-10-21 | Рен | 1 - 0 | Лил |
| 2017-07-29 | Лил | 4 - 2 | Рен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 7 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 58% | 33% |
Лил последни 12 срещи
| 2022-10-30 | Лион | 1 - 0 | Лил |
| 2022-10-23 | Лил | 4 - 3 | Монако |
| 2022-10-14 | Страсбург | 0 - 3 | Лил |
| 2022-10-09 | Лил | 1 - 0 | Ланс |
| 2022-10-02 | Лориен | 2 - 1 | Лил |
| 2022-09-17 | Лил | 2 - 1 | Тулуза |
| 2022-09-10 | Ол. Марсилия | 2 - 1 | Лил |
| 2022-09-04 | Монпелие | 1 - 3 | Лил |
| 2022-08-31 | Лил | 1 - 2 | Ница |
| 2022-08-26 | Аячо | 1 - 3 | Лил |
| 2022-08-21 | Лил | 1 - 7 | Пари Сен Жермен |
| 2022-08-12 | Нант | 1 - 1 | Лил |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 10 | 9 | 4 | |
| 50% | 8% | 42% | 83% | 75% | 33% |
Рен последни 12 срещи
| 2022-11-03 | Рен | 1 - 1 | АЕК Ларнака |
| 2022-10-30 | Рен | 3 - 0 | Монпелие |
| 2022-10-27 | Фенербахче | 3 - 3 | Рен |
| 2022-10-23 | Анже | 1 - 2 | Рен |
| 2022-10-16 | Рен | 3 - 2 | Лион |
| 2022-10-13 | Динамо Киев | 0 - 1 | Рен |
| 2022-10-09 | Рен | 3 - 0 | Нант |
| 2022-10-06 | Рен | 2 - 1 | Динамо Киев |
| 2022-10-01 | Страсбург | 1 - 3 | Рен |
| 2022-09-18 | Ол. Марсилия | 1 - 1 | Рен |
| 2022-09-15 | Рен | 2 - 2 | Фенербахче |
| 2022-09-11 | Рен | 5 - 0 | Оксер |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 4 | 0 | 11 | 9 | 5 | |
| 67% | 33% | 0% | 92% | 75% | 42% |
Класиране Лига 1
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Пари Сен Жермен | 13 | +28 | 35 |
| 2 | Ланс | 14 | +15 | 33 |
| 3 | Рен | 13 | +16 | 27 |
| 4 | Лориен | 13 | +6 | 27 |
| 5 | Ол. Марсилия | 13 | +11 | 24 |
| 6 | Монако | 13 | +7 | 24 |
| 7 | Лил | 13 | +3 | 22 |
| 8 | Лион | 13 | +6 | 20 |
| 9 | Клермон Фут | 13 | -3 | 18 |
| 10 | Ница | 13 | -3 | 16 |
| 11 | Тулуза | 13 | -4 | 16 |
| 12 | Троа | 14 | -4 | 14 |
| 13 | Реймс | 13 | -6 | 13 |
| 14 | Оксер | 14 | -12 | 13 |
| 15 | Монпелие | 13 | -5 | 12 |
| 16 | Нант | 13 | -6 | 12 |
| 17 | Аячо | 14 | -10 | 11 |
| 18 | Страсбург | 14 | -9 | 10 |
| 19 | Брест | 13 | -12 | 10 |
| 20 | Анже | 14 | -18 | 8 |
Хронология на изиграните мачове
| Лил | |
| Рен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Лил | Рен |
|---|---|---|---|
| 1 | Пари Сен Жермен | 1 - 7 | |
| 2 | Ланс | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 3 | Рен | - | |
| 4 | Лориен | ||
| 5 | Ол. Марсилия | 1 - 1 | |
| 6 | Монако | 4 - 3 | 1 - 1 |
| 7 | Лил | - | |
| 8 | Лион | ||
| 9 | Клермон Фут | ||
| 10 | Ница | 1 - 2 | |
| 11 | Тулуза | 2 - 1 | |
| 12 | Троа | 1 - 1 | |
| 13 | Реймс | ||
| 14 | Оксер | 4 - 1 | |
| 15 | Монпелие | ||
| 16 | Нант | ||
| 17 | Аячо | ||
| 18 | Страсбург | 1 - 3 | |
| 19 | Брест | ||
| 20 | Анже | 1 - 2 |
Класиране в шампионата
| Лил | Рен | |
| Позиция | 7 | 3 |
| Точки | 22 | 27 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 9 |
| Точки | 12 | 9 |
Форма в шампионата
| Лил | Рен | |
|
Победи Равни Загуби |
7
1 5 |
8
3 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
0 2 |
2
3 1 |
Голове в шампионата
| Лил | Рен | |
|
Вкарани Получени |
25
22 |
28
12 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
13
14 |
9
7 |
Обща статистика за Лига 1
| Мачове (133) | |
| Победа за домакина | 42% |
| Равен | 26% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (402) | |
| Средно голове на мач | 3.02 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.53 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.50 |
| Домакинът е отбелязал в | 80% |
| Гостът е отбелязал в | 80% |
| Гол/Гол | 65% |
| Над 1.5 | 80% |
| Над 2.5 | 60% |
| Над 3.5 | 34% |
Лил следващи 6 срещи
| 2022-11-13 | Лил | - | Анже |
| 2022-12-02 | Лил | - | Клуб Брюж |
| 2022-12-07 | Остенде | - | Лил |
| 2022-12-10 | Лил | - | Валядолид |
| 2022-12-16 | Камбур | - | Лил |
| 2022-12-21 | Наполи | - | Лил |
Рен следващи 6 срещи
| 2022-11-12 | Рен | - | Тулуза |
| 2022-12-10 | Рен | - | Селтик |
| 2022-12-16 | Рен | - | Фейенорд |
| 2022-12-22 | Рен | - | Брест |
| 2022-12-29 | Реймс | - | Рен |
| 2023-01-02 | Рен | - | Ница |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.30 | 3.40 | 3.10 |
| Вероятност | 37% | 24% | 39% |
| 12 @ 1.30 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 1.57 |
| Вероятност | 48% | 52% |
| X2 @ 1.57 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 3.75 | |
| Вероятност | 85% | 15% | |
| Над 1.5 @ 1.28 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.92 | 1.98 | |
| Вероятност | 68% | 32% | |
| Над 2.5 @ 1.92 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.20 | 1.36 | |
| Вероятност | 34% | 66% | |
| Под 3.5 @ 1.36 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.70 | 2.05 | |
| Вероятност | 70% | 30% | |
| Г/Г @ 1.70 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-06 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
