Премиършип - Сев. Ирландия
събота, 03.12.2022
15:00
15:00

Линфийлд

Карик Рейнджърс
3 - 1
(2 - 0, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Белфаст |
| Гост: | Карикфъргъс |
| Разстояние: | 16.9 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Уиндзър Парк |
| Капацитет: | 18 500 |
| Размер: | 101 x 69 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 5.50 | 7.75 | 1 | 1.07 | 3.40 | |||
| 49% | 18% | 33% | 1.29 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.60 | 1.52 | 2.35 | 2.30 | 1.53 | ||||||
| 74% | 26% | 58% | 42% | 35% | 65% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-08-28 | Карик Рейнджърс | 2 - 1 | Линфийлд |
| 2022-03-04 | Карик Рейнджърс | 1 - 2 | Линфийлд |
| 2021-11-30 | Линфийлд | 2 - 0 | Карик Рейнджърс |
| 2021-10-09 | Линфийлд | 4 - 0 | Карик Рейнджърс |
| 2021-03-13 | Линфийлд | 7 - 0 | Карик Рейнджърс |
| 2021-02-09 | Карик Рейнджърс | 1 - 1 | Линфийлд |
| 2020-10-17 | Линфийлд | 5 - 1 | Карик Рейнджърс |
| 2020-03-07 | Карик Рейнджърс | 0 - 2 | Линфийлд |
| 2019-11-02 | Линфийлд | 2 - 0 | Карик Рейнджърс |
| 2019-09-23 | Карик Рейнджърс | 0 - 3 | Линфийлд |
| 2018-03-10 | Линфийлд | 2 - 0 | Карик Рейнджърс |
| 2018-01-09 | Карик Рейнджърс | 0 - 1 | Линфийлд |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 1 | 1 | 11 | 6 | 3 | |
| 83% | 8% | 8% | 92% | 50% | 25% |
Линфийлд последни 12 срещи
| 2022-11-26 | Линфийлд | 0 - 0 | Крусейдърс |
| 2022-11-22 | Линфийлд | 1 - 0 | Ларн |
| 2022-11-18 | Балимина Юн. | 0 - 2 | Линфийлд |
| 2022-11-12 | Линфийлд | 2 - 1 | Гленавон |
| 2022-11-08 | Линфийлд | 0 - 0 | Клифтънвил |
| 2022-11-05 | Портадаун | 0 - 3 | Линфийлд |
| 2022-10-29 | Нюри Сити | 0 - 2 | Линфийлд |
| 2022-10-22 | Линфийлд | 2 - 4 | Ларн |
| 2022-10-18 | Линфийлд | 3 - 2 | Гленавон |
| 2022-10-14 | Линфийлд | 0 - 3 | Гленторан |
| 2022-10-08 | Коулрейн | 0 - 0 | Линфийлд |
| 2022-10-04 | Дъндела | 0 - 1 | Линфийлд |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 7 | 5 | 2 | |
| 58% | 25% | 17% | 58% | 42% | 17% |
Карик Рейнджърс последни 12 срещи
| 2022-11-26 | Карик Рейнджърс | 0 - 2 | Балимина Юн. |
| 2022-11-19 | Карик Рейнджърс | 2 - 0 | Портадаун |
| 2022-11-12 | Нюри Сити | 4 - 1 | Карик Рейнджърс |
| 2022-11-08 | Карик Рейнджърс | 2 - 0 | Портадаун |
| 2022-11-05 | Карик Рейнджърс | 0 - 1 | Коулрейн |
| 2022-10-29 | Клифтънвил | 1 - 0 | Карик Рейнджърс |
| 2022-10-22 | Гленавон | 4 - 2 | Карик Рейнджърс |
| 2022-10-15 | Карик Рейнджърс | 3 - 0 | Дънганън Суифтс |
| 2022-10-07 | Гленторан | 5 - 0 | Карик Рейнджърс |
| 2022-10-04 | Клифтънвил | 6 - 0 | Карик Рейнджърс |
| 2022-10-01 | Карик Рейнджърс | 4 - 3 | Крусейдърс |
| 2022-09-23 | Карик Рейнджърс | 0 - 1 | Ларн |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 0 | 8 | 9 | 6 | 5 | |
| 33% | 0% | 67% | 75% | 50% | 42% |
Класиране Премиършип
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ларн | 18 | +23 | 41 |
| 2 | Клифтънвил | 16 | +12 | 36 |
| 3 | Гленторан | 15 | +25 | 35 |
| 4 | Крусейдърс | 17 | +15 | 33 |
| 5 | Линфийлд | 17 | +14 | 33 |
| 6 | Коулрейн | 17 | +11 | 27 |
| 7 | Карик Рейнджърс | 17 | -7 | 22 |
| 8 | Гленавон | 18 | 0 | 20 |
| 9 | Балимина Юн. | 16 | -5 | 20 |
| 10 | Нюри Сити | 17 | -16 | 15 |
| 11 | Дънганън Суифтс | 17 | -32 | 7 |
| 12 | Портадаун | 17 | -40 | 1 |
Хронология на изиграните мачове
| Линфийлд | |
| Карик Рейнджърс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Линфийлд | Карик Рейнджърс |
|---|---|---|---|
| 1 | Ларн | 1 - 0 | |
| 2 | Клифтънвил | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 3 | Гленторан | 0 - 3 | 5 - 0 |
| 4 | Крусейдърс | 0 - 0 | |
| 5 | Линфийлд | - | |
| 6 | Коулрейн | ||
| 7 | Карик Рейнджърс | - | |
| 8 | Гленавон | 2 - 1 | 4 - 2 |
| 9 | Балимина Юн. | 0 - 1 | |
| 10 | Нюри Сити | 4 - 1 | |
| 11 | Дънганън Суифтс | ||
| 12 | Портадаун | 4 - 0 |
Класиране в шампионата
| Линфийлд | Карик Рейнджърс | |
| Позиция | 5 | 7 |
| Точки | 33 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 10 |
| Точки | 14 | 4 |
Форма в шампионата
| Линфийлд | Карик Рейнджърс | |
|
Победи Равни Загуби |
10
3 4 |
7
1 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
2 2 |
1
1 5 |
Голове в шампионата
| Линфийлд | Карик Рейнджърс | |
|
Вкарани Получени |
29
15 |
25
32 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
12
10 |
8
19 |
Обща статистика за Премиършип
| Мачове (101) | |
| Победа за домакина | 49% |
| Равен | 13% |
| Победа за госта | 39% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (295) | |
| Средно голове на мач | 2.92 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.63 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.29 |
| Домакинът е отбелязал в | 66% |
| Гостът е отбелязал в | 66% |
| Гол/Гол | 40% |
| Над 1.5 | 77% |
| Над 2.5 | 57% |
| Над 3.5 | 37% |
Линфийлд следващи 6 срещи
| 2022-12-06 | Гленторан | - | Линфийлд |
| 2022-12-10 | Келти Хартс | - | Линфийлд |
| 2022-12-17 | Линфийлд | - | Дънганън Суифтс |
| 2022-12-26 | Гленторан | - | Линфийлд |
| 2023-01-02 | Линфийлд | - | Коулрейн |
| 2023-01-07 | Линфийлд | - | Уорънпойнт Таун |
Карик Рейнджърс следващи 6 срещи
| 2022-12-10 | Дънганън Суифтс | - | Карик Рейнджърс |
| 2022-12-16 | Карик Рейнджърс | - | Гленторан |
| 2022-12-26 | Ларн | - | Карик Рейнджърс |
| 2023-01-02 | Карик Рейнджърс | - | Крусейдърс |
| 2023-01-07 | Карик Рейнджърс | - | Балимина Юн. |
| 2023-01-13 | Карик Рейнджърс | - | Клифтънвил |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.29 | 5.50 | 7.75 |
| Вероятност | 49% | 18% | 33% |
| 1 @ 1.29 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.07 | 3.40 |
| Вероятност | 59% | 41% |
| 1X @ 1.07 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.16 | 4.60 | |
| Вероятност | 74% | 26% | |
| Над 1.5 @ 1.16 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.52 | 2.35 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Над 2.5 @ 1.52 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.30 | 1.53 | |
| Вероятност | 35% | 65% | |
| Под 3.5 @ 1.53 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.78 | |
| Вероятност | 40% | 60% | |
| Без @ 1.78 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-12-03 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
