Суперлига - Косово
неделя, 04.12.2022
12:00
12:00

Лапи Подуево

Балкани
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Подуево |
| Гост: | Суха река |
| Разстояние: | 68.1 км |
| Начален час | |
| Час: | 12:00 (13:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.94 | 3.40 | 1.84 | X2 | 1.83 | 1.19 | |||
| 25% | 35% | 40% | 1.19 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.31 | 3.20 | 2.02 | 1.76 | 3.30 | 1.28 | ||||||
| 74% | 26% | 46% | 54% | 28% | 72% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-11-10 | Балкани | 1 - 4 | Лапи Подуево |
| 2022-05-01 | Лапи Подуево | 1 - 1 | Балкани |
| 2022-03-06 | Балкани | 1 - 0 | Лапи Подуево |
| 2021-11-21 | Лапи Подуево | 4 - 1 | Балкани |
| 2021-09-18 | Балкани | 2 - 0 | Лапи Подуево |
| 2021-04-28 | Балкани | 1 - 0 | Лапи Подуево |
| 2021-02-28 | Лапи Подуево | 1 - 0 | Балкани |
| 2021-02-09 | Лапи Подуево | 0 - 0 | Балкани |
| 2020-11-22 | Балкани | 4 - 2 | Лапи Подуево |
| 2020-09-30 | Лапи Подуево | 1 - 3 | Балкани |
| 2020-07-08 | Балкани | 5 - 1 | Лапи Подуево |
| 2019-11-06 | Балкани | 1 - 1 | Лапи Подуево |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 5 | 5 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 42% | 42% |
Лапи Подуево последни 12 срещи
| 2022-11-27 | Малишева | 0 - 0 | Лапи Подуево |
| 2022-11-17 | Лапи Подуево | 6 - 2 | Влазня Пожаране |
| 2022-11-13 | Лапи Подуево | 0 - 1 | Гниляне |
| 2022-11-10 | Балкани | 1 - 4 | Лапи Подуево |
| 2022-11-06 | Лапи Подуево | 1 - 2 | Феризай |
| 2022-10-30 | Лапи Подуево | 4 - 1 | Дрита Гниляне |
| 2022-10-26 | Лапи Подуево | 0 - 1 | Дукагини Клина |
| 2022-10-22 | Прищина | 2 - 0 | Лапи Подуево |
| 2022-10-16 | Трепча 89 | 3 - 3 | Лапи Подуево |
| 2022-10-09 | Лапи Подуево | 3 - 2 | Дреница Србица |
| 2022-10-01 | Лапи Подуево | 1 - 1 | Малишева |
| 2022-09-17 | Гниляне | 0 - 1 | Лапи Подуево |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 6 | 5 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 50% | 42% |
Балкани последни 12 срещи
| 2022-11-30 | Трепча 89 | 1 - 1 | Балкани |
| 2022-11-27 | Гниляне | 0 - 3 | Балкани |
| 2022-11-13 | Балкани | 2 - 0 | Феризай |
| 2022-11-10 | Балкани | 1 - 4 | Лапи Подуево |
| 2022-11-06 | Дрита Гниляне | 2 - 2 | Балкани |
| 2022-11-03 | Клуж | 1 - 0 | Балкани |
| 2022-10-27 | Балкани | 0 - 1 | Славия Прага |
| 2022-10-23 | Дукагини Клина | 1 - 1 | Балкани |
| 2022-10-20 | Балкани | 2 - 0 | Трепча 89 |
| 2022-10-16 | Дреница Србица | 1 - 1 | Балкани |
| 2022-10-13 | Балкани | 1 - 2 | Сивасспор |
| 2022-10-09 | Балкани | 2 - 1 | Малишева |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 5 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 42% | 17% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Дрита Гниляне | 18 | +17 | 38 |
| 2 | Балкани | 16 | +12 | 34 |
| 3 | Гниляне | 18 | -3 | 27 |
| 4 | Прищина | 17 | +6 | 26 |
| 5 | Дукагини Клина | 18 | +1 | 22 |
| 6 | Лапи Подуево | 17 | -2 | 20 |
| 7 | Дреница Србица | 18 | -5 | 20 |
| 8 | Малишева | 18 | -1 | 19 |
| 9 | Трепча 89 | 18 | -7 | 19 |
| 10 | Феризай | 18 | -18 | 13 |
Хронология на изиграните мачове
| Лапи Подуево | |
| Балкани | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Лапи Подуево | Балкани |
|---|---|---|---|
| 1 | Дрита Гниляне | 4 - 1 | 2 - 2 |
| 2 | Балкани | - | |
| 3 | Гниляне | 0 - 1 | 0 - 3 |
| 4 | Прищина | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 5 | Дукагини Клина | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 6 | Лапи Подуево | - | |
| 7 | Дреница Србица | 3 - 2 | 1 - 1 |
| 8 | Малишева | 1 - 1 | 2 - 3 |
| 9 | Трепча 89 | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 10 | Феризай | 1 - 2 | 0 - 3 |
Класиране в шампионата
| Лапи Подуево | Балкани | |
| Позиция | 6 | 2 |
| Точки | 20 | 34 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 1 |
| Точки | 8 | 16 |
Форма в шампионата
| Лапи Подуево | Балкани | |
|
Победи Равни Загуби |
5
5 7 |
10
4 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
2 4 |
4
4 0 |
Голове в шампионата
| Лапи Подуево | Балкани | |
|
Вкарани Получени |
23
25 |
26
14 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
12
12 |
15
7 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (88) | |
| Победа за домакина | 36% |
| Равен | 30% |
| Победа за госта | 34% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (233) | |
| Средно голове на мач | 2.65 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.38 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.27 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 74% |
| Гол/Гол | 55% |
| Над 1.5 | 70% |
| Над 2.5 | 49% |
| Над 3.5 | 31% |
Лапи Подуево следващи 6 срещи
| 2023-01-21 | Лапи Подуево | - | Балкани |
| 2023-02-04 | Лирия Призрен | - | Лапи Подуево |
| 2023-02-11 | Дреница Србица | - | Лапи Подуево |
| 2023-02-18 | Лапи Подуево | - | Трепча 89 |
| 2023-02-23 | Дукагини Клина | - | Лапи Подуево |
| 2023-02-26 | Лапи Подуево | - | Прищина |
Балкани следващи 6 срещи
| 2022-12-11 | Балкани | - | Прищина |
| 2023-01-21 | Лапи Подуево | - | Балкани |
| 2023-02-11 | Малишева | - | Балкани |
| 2023-02-19 | Балкани | - | Дреница Србица |
| 2023-02-23 | Трепча 89 | - | Балкани |
| 2023-02-26 | Балкани | - | Дукагини Клина |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.94 | 3.40 | 1.84 |
| Вероятност | 25% | 35% | 40% |
| X2 @ 1.19 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.19 |
| Вероятност | 38% | 62% |
| X2 @ 1.19 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.31 | 3.20 | |
| Вероятност | 74% | 26% | |
| Над 1.5 @ 1.31 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.02 | 1.76 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Под 2.5 @ 1.76 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.30 | 1.28 | |
| Вероятност | 28% | 72% | |
| Под 3.5 @ 1.28 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.89 | 1.87 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Г/Г @ 1.89 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-12-04 08:02. Възможни са промени към настоящия момент!
