Първа Лига - Хърватска
вторник, 26.01.2021
16:00
16:00

Лок. Загреб

Шибеник
0 - 4
(0 - 2, 0 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Загреб |
| Гост: | Шибеник |
| Разстояние: | 232.2 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Максимир |
| Капацитет: | 35 123 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 16:00 (17:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.10 | 3.10 | X2 | 1.36 | 1.57 | |||
| 33% | 26% | 41% | 1.57 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 69% | 31% | 49% | 51% | 25% | 75% |
Последни 9 директни срещи
| 2021-01-16 | Шибеник | 1 - 1 | Лок. Загреб |
| 2020-09-18 | Шибеник | 3 - 2 | Лок. Загреб |
| 2019-12-03 | Шибеник | 0 - 4 | Лок. Загреб |
| 2012-03-21 | Шибеник | 0 - 1 | Лок. Загреб |
| 2011-08-05 | Лок. Загреб | 2 - 0 | Шибеник |
| 2011-03-05 | Шибеник | 0 - 0 | Лок. Загреб |
| 2010-08-21 | Лок. Загреб | 0 - 0 | Шибеник |
| 2010-03-27 | Шибеник | 0 - 0 | Лок. Загреб |
| 2009-09-12 | Лок. Загреб | 0 - 0 | Шибеник |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 1 | 4 | 2 | 2 | |
| 33% | 56% | 11% | 44% | 22% | 22% |
Лок. Загреб последни 12 срещи
| 2021-01-22 | Лок. Загреб | 0 - 3 | Осиек |
| 2021-01-16 | Шибеник | 1 - 1 | Лок. Загреб |
| 2021-01-13 | Истра 1961 | 1 - 0 | Лок. Загреб |
| 2020-12-13 | Лок. Загреб | 2 - 1 | Славен |
| 2020-12-07 | ХНК Горица | 3 - 1 | Лок. Загреб |
| 2020-11-28 | ХНК Горица | 1 - 1 | Лок. Загреб |
| 2020-11-24 | Лок. Загреб | 1 - 2 | Хайдук Сплит |
| 2020-11-20 | Лок. Загреб | 2 - 2 | Вараждин |
| 2020-11-08 | Риека | 1 - 0 | Лок. Загреб |
| 2020-11-04 | Осиек | 2 - 1 | Лок. Загреб |
| 2020-11-01 | Лок. Загреб | 1 - 1 | Динамо Загреб |
| 2020-10-28 | Славен | 0 - 0 | Лок. Загреб |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 6 | 9 | 6 | 2 | |
| 8% | 42% | 50% | 75% | 50% | 17% |
Шибеник последни 12 срещи
| 2021-01-22 | Шибеник | 0 - 1 | Хайдук Сплит |
| 2021-01-16 | Шибеник | 1 - 1 | Лок. Загреб |
| 2021-01-13 | Меджимурие | 0 - 5 | Шибеник |
| 2021-01-10 | Истра 1961 | 2 - 0 | Шибеник |
| 2020-12-19 | Осиек | 1 - 0 | Шибеник |
| 2020-11-27 | Шибеник | 0 - 3 | Славен |
| 2020-11-20 | Шибеник | 1 - 3 | ХНК Горица |
| 2020-11-07 | Вараждин | 1 - 3 | Шибеник |
| 2020-11-01 | Шибеник | 2 - 0 | Риека |
| 2020-10-25 | Шибеник | 0 - 2 | Динамо Загреб |
| 2020-10-18 | Хайдук Сплит | 0 - 1 | Шибеник |
| 2020-10-03 | Шибеник | 0 - 2 | Осиек |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 9 | 4 | 3 | |
| 33% | 8% | 58% | 75% | 33% | 25% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Динамо Загреб | 16 | +25 | 36 |
| 2 | Осиек | 17 | +12 | 36 |
| 3 | ХНК Горица | 16 | +12 | 30 |
| 4 | Риека | 13 | +2 | 23 |
| 5 | Хайдук Сплит | 15 | 0 | 20 |
| 6 | Славен | 16 | -3 | 17 |
| 7 | Вараждин | 17 | -13 | 15 |
| 8 | Шибеник | 15 | -9 | 13 |
| 9 | Истра 1961 | 14 | -14 | 13 |
| 10 | Лок. Загреб | 15 | -12 | 12 |
Хронология на изиграните мачове
| Лок. Загреб | |
| Шибеник | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Лок. Загреб | Шибеник |
|---|---|---|---|
| 1 | Динамо Загреб | 1 - 1 | |
| 2 | Осиек | 0 - 3 | 1 - 0 |
| 3 | ХНК Горица | 1 - 2 | 3 - 2 |
| 4 | Риека | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 5 | Хайдук Сплит | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 6 | Славен | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 7 | Вараждин | 2 - 2 | 1 - 3 |
| 8 | Шибеник | - | |
| 9 | Истра 1961 | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 10 | Лок. Загреб | - |
Класиране в шампионата
| Лок. Загреб | Шибеник | |
| Позиция | 10 | 8 |
| Точки | 12 | 13 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 6 |
| Точки | 9 | 7 |
Форма в шампионата
| Лок. Загреб | Шибеник | |
|
Победи Равни Загуби |
2
6 7 |
4
1 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
3 3 |
2
1 4 |
Голове в шампионата
| Лок. Загреб | Шибеник | |
|
Вкарани Получени |
13
25 |
13
22 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
8
11 |
7
8 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (77) | |
| Победа за домакина | 42% |
| Равен | 21% |
| Победа за госта | 38% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (219) | |
| Средно голове на мач | 2.84 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.49 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.35 |
| Домакинът е отбелязал в | 77% |
| Гостът е отбелязал в | 74% |
| Гол/Гол | 56% |
| Над 1.5 | 75% |
| Над 2.5 | 55% |
| Над 3.5 | 29% |
Лок. Загреб следващи 6 срещи
| 2021-01-30 | Хайдук Сплит | - | Лок. Загреб |
| 2021-02-02 | Динамо Загреб | - | Лок. Загреб |
| 2021-02-06 | Лок. Загреб | - | Риека |
| 2021-02-12 | Вараждин | - | Лок. Загреб |
| 2021-02-20 | Лок. Загреб | - | ХНК Горица |
| 2021-02-27 | Шибеник | - | Лок. Загреб |
Шибеник следващи 6 срещи
| 2021-01-30 | Динамо Загреб | - | Шибеник |
| 2021-02-03 | Риека | - | Шибеник |
| 2021-02-07 | Шибеник | - | Вараждин |
| 2021-02-10 | Шибеник | - | Истра 1961 |
| 2021-02-13 | ХНК Горица | - | Шибеник |
| 2021-02-19 | Славен | - | Шибеник |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 3.10 | 3.10 |
| Вероятност | 33% | 26% | 41% |
| X2 @ 1.57 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 1.57 |
| Вероятност | 44% | 56% |
| X2 @ 1.57 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 3.50 | |
| Вероятност | 69% | 31% | |
| Над 1.5 @ 1.28 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.85 | |
| Вероятност | 49% | 51% | |
| Под 2.5 @ 1.85 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 1.33 | |
| Вероятност | 25% | 75% | |
| Под 3.5 @ 1.33 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 2.10 | |
| Вероятност | 49% | 51% | |
| Без @ 2.10 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-01-26 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
