Чалънджър Про Лига - Белгия
неделя, 11.12.2022
19:30
19:30

Ломел

Дайнзе
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Ломел |
| Гост: | Дайнзе |
| Разстояние: | 127.3 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стад Суверейн |
| Капацитет: | 12 911 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:30 (20:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.40 | 2.80 | 12 | 1.36 | 1.53 | |||
| 46% | 13% | 41% | 1.29 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.70 | 2.10 | 2.63 | 1.44 | ||||||
| 85% | 15% | 63% | 37% | 36% | 64% |
Последни 11 директни срещи
| 2022-10-08 | Дайнзе | 3 - 0 | Ломел |
| 2022-04-16 | Ломел | 2 - 1 | Дайнзе |
| 2022-02-20 | Дайнзе | 1 - 1 | Ломел |
| 2021-11-21 | Дайнзе | 3 - 3 | Ломел |
| 2021-08-29 | Ломел | 2 - 2 | Дайнзе |
| 2021-04-05 | Дайнзе | 2 - 1 | Ломел |
| 2021-01-29 | Ломел | 4 - 2 | Дайнзе |
| 2020-11-21 | Дайнзе | 1 - 1 | Ломел |
| 2020-09-27 | Ломел | 1 - 2 | Дайнзе |
| 2016-03-12 | Ломел | 3 - 3 | Дайнзе |
| 2015-10-17 | Дайнзе | 0 - 3 | Ломел |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 3 | 11 | 9 | 4 | |
| 27% | 45% | 27% | 100% | 82% | 36% |
Ломел последни 12 срещи
| 2022-12-03 | Виртон | 0 - 1 | Ломел |
| 2022-11-27 | Беверен | 2 - 3 | Ломел |
| 2022-11-18 | Ломел | 2 - 1 | Генк Б |
| 2022-11-13 | РУДМ Брюксел | 5 - 0 | Ломел |
| 2022-11-09 | Ломел | 0 - 1 | Зулте Варегем |
| 2022-11-06 | Ломел | 1 - 3 | Беершот |
| 2022-10-28 | Ломел | 3 - 1 | Виртон |
| 2022-10-23 | Лиерс К. | 3 - 1 | Ломел |
| 2022-10-15 | Ломел | 3 - 4 | Клуб Брюж Б |
| 2022-10-08 | Дайнзе | 3 - 0 | Ломел |
| 2022-10-01 | Ломел | 2 - 1 | РУДМ Брюксел |
| 2022-09-18 | Ломел | 0 - 1 | Стандарт Лиеж Б |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 0 | 7 | 9 | 9 | 6 | |
| 42% | 0% | 58% | 75% | 75% | 50% |
Дайнзе последни 12 срещи
| 2022-12-04 | Дайнзе | 1 - 4 | Беверен |
| 2022-11-26 | Стандарт Лиеж Б | 1 - 2 | Дайнзе |
| 2022-11-20 | Дайнзе | 2 - 1 | Лиерс К. |
| 2022-11-12 | Генк Б | 0 - 0 | Дайнзе |
| 2022-11-08 | Дайнзе | 3 - 0 | Ойпен |
| 2022-11-05 | Виртон | 0 - 1 | Дайнзе |
| 2022-10-28 | Дайнзе | 4 - 1 | Стандарт Лиеж Б |
| 2022-10-21 | Клуб Брюж Б | 2 - 0 | Дайнзе |
| 2022-10-14 | Беверен | 2 - 1 | Дайнзе |
| 2022-10-08 | Дайнзе | 3 - 0 | Ломел |
| 2022-10-01 | Беершот | 2 - 0 | Дайнзе |
| 2022-09-16 | Дайнзе | 0 - 2 | Дендер |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 10 | 7 | 2 | |
| 50% | 8% | 42% | 83% | 58% | 17% |
Класиране Чалънджър Про Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Беверен | 17 | +22 | 34 |
| 2 | Беершот | 16 | +8 | 32 |
| 3 | Лиерс К. | 17 | -1 | 29 |
| 4 | РУДМ Брюксел | 16 | +12 | 28 |
| 5 | Клуб Брюж Б | 17 | +6 | 26 |
| 6 | Андерлехт Б | 17 | +5 | 26 |
| 7 | Ломел | 16 | -4 | 24 |
| 8 | Дайнзе | 16 | -4 | 21 |
| 9 | Дендер | 17 | -7 | 18 |
| 10 | Стандарт Лиеж Б | 16 | -12 | 16 |
| 11 | Генк Б | 17 | -13 | 12 |
| 12 | Виртон | 16 | -12 | 10 |
Хронология на изиграните мачове
| Ломел | |
| Дайнзе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Ломел | Дайнзе |
|---|---|---|---|
| 1 | Беверен | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 2 | Беершот | 1 - 3 | 2 - 0 |
| 3 | Лиерс К. | 4 - 1 | |
| 4 | РУДМ Брюксел | 2 - 1 | |
| 5 | Клуб Брюж Б | 3 - 4 | 2 - 0 |
| 6 | Андерлехт Б | 0 - 2 | 0 - 0 |
| 7 | Ломел | - | |
| 8 | Дайнзе | - | |
| 9 | Дендер | ||
| 10 | Стандарт Лиеж Б | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 11 | Генк Б | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 12 | Виртон | 3 - 1 | 0 - 1 |
Класиране в шампионата
| Ломел | Дайнзе | |
| Позиция | 7 | 8 |
| Точки | 24 | 21 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 10 |
| Точки | 9 | 8 |
Форма в шампионата
| Ломел | Дайнзе | |
|
Победи Равни Загуби |
8
0 8 |
6
3 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
0 5 |
2
2 4 |
Голове в шампионата
| Ломел | Дайнзе | |
|
Вкарани Получени |
25
29 |
20
24 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
11
15 |
5
11 |
Обща статистика за Чалънджър Про Лига
| Мачове (99) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 21% |
| Победа за госта | 37% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (315) | |
| Средно голове на мач | 3.18 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.70 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.48 |
| Домакинът е отбелязал в | 81% |
| Гостът е отбелязал в | 80% |
| Гол/Гол | 64% |
| Над 1.5 | 87% |
| Над 2.5 | 65% |
| Над 3.5 | 40% |
Ломел следващи 6 срещи
| 2022-12-17 | Стандарт Лиеж Б | - | Ломел |
| 2023-01-08 | Ломел | - | Алемания Аахен |
| 2023-01-14 | Кьолн | - | Ломел |
| 2023-01-20 | Клуб Брюж Б | - | Ломел |
| 2023-01-28 | Ломел | - | Дендер |
| 2023-02-03 | Андерлехт Б | - | Ломел |
Дайнзе следващи 6 срещи
| 2022-12-17 | Дайнзе | - | Беершот |
| 2022-12-21 | Дайнзе | - | Зулте Варегем |
| 2023-01-15 | Дайнзе | - | Беершот |
| 2023-01-21 | РУДМ Брюксел | - | Дайнзе |
| 2023-01-27 | Дайнзе | - | Клуб Брюж Б |
| 2023-02-05 | Дендер | - | Дайнзе |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 3.40 | 2.80 |
| Вероятност | 46% | 13% | 41% |
| 12 @ 1.29 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 1.53 |
| Вероятност | 52% | 48% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 4.33 | |
| Вероятност | 85% | 15% | |
| Над 1.5 @ 1.20 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.70 | 2.10 | |
| Вероятност | 63% | 37% | |
| Над 2.5 @ 1.70 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.63 | 1.44 | |
| Вероятност | 36% | 64% | |
| Под 3.5 @ 1.44 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.62 | 2.20 | |
| Вероятност | 56% | 44% | |
| Г/Г @ 1.62 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-12-11 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
