Чалънджър Про Лига - Белгия
събота, 24.04.2021
19:00
19:00

Ломел

Серен
1 - 3
(0 - 0, 1 - 3)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Ломел |
| Гост: | Серен |
| Разстояние: | 73.2 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стад Суверейн |
| Капацитет: | 12 911 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:00 (20:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.45 | 3.50 | 2.37 | 12 | 1.50 | 1.50 | |||
| 35% | 31% | 34% | 1.25 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.10 | 7.00 | 1.36 | 3.10 | 1.95 | 1.90 | ||||||
| 87% | 13% | 71% | 29% | 52% | 48% |
Последни 7 директни срещи
| 2021-02-06 | Серен | 5 - 0 | Ломел |
| 2020-10-25 | Серен | 1 - 0 | Ломел |
| 2020-08-24 | Ломел | 3 - 5 | Серен |
| 2016-04-16 | Ломел | 2 - 0 | Серен |
| 2015-11-14 | Серен | 1 - 0 | Ломел |
| 2015-02-15 | Серен | 3 - 3 | Ломел |
| 2014-09-27 | Ломел | 2 - 2 | Серен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 4 | 5 | 4 | 4 | |
| 14% | 29% | 57% | 71% | 57% | 57% |
Ломел последни 12 срещи
| 2021-04-17 | РУДМ Брюксел | 2 - 5 | Ломел |
| 2021-04-11 | Ломел | 0 - 2 | Роял Юнион СЖ |
| 2021-04-05 | Дайнзе | 2 - 1 | Ломел |
| 2021-03-20 | Лиерс К. | 0 - 1 | Ломел |
| 2021-03-14 | Ломел | 1 - 0 | Вестерло |
| 2021-03-07 | Ломел | 2 - 1 | Клуб Брюж Б |
| 2021-02-27 | Роял Юнион СЖ | 3 - 2 | Ломел |
| 2021-02-21 | Ломел | 2 - 1 | Лиерс К. |
| 2021-02-15 | Вестерло | 1 - 1 | Ломел |
| 2021-02-06 | Серен | 5 - 0 | Ломел |
| 2021-02-02 | Ломел | 1 - 3 | Кортрийк |
| 2021-01-29 | Ломел | 4 - 2 | Дайнзе |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 10 | 8 | 5 | |
| 50% | 8% | 42% | 83% | 67% | 42% |
Серен последни 12 срещи
| 2021-04-17 | Серен | 0 - 0 | Лиерс К. |
| 2021-04-10 | Серен | 1 - 0 | Дайнзе |
| 2021-04-03 | Роял Юнион СЖ | 2 - 0 | Серен |
| 2021-03-21 | Серен | 1 - 0 | РУДМ Брюксел |
| 2021-03-14 | Клуб Брюж Б | 0 - 1 | Серен |
| 2021-03-07 | Серен | 1 - 1 | Вестерло |
| 2021-03-03 | РУДМ Брюксел | 2 - 4 | Серен |
| 2021-02-28 | Лиерс К. | 0 - 1 | Серен |
| 2021-02-19 | Серен | 0 - 2 | Роял Юнион СЖ |
| 2021-02-06 | Серен | 5 - 0 | Ломел |
| 2021-02-03 | Серен | 1 - 4 | Стандарт Лиеж |
| 2021-01-31 | Серен | 2 - 1 | Клуб Брюж Б |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 7 | 4 | 3 | |
| 58% | 17% | 25% | 58% | 33% | 25% |
Класиране Чалънджър Про Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Роял Юнион СЖ | 27 | +45 | 69 |
| 2 | Серен | 27 | +16 | 49 |
| 3 | Ломел | 27 | +5 | 43 |
| 4 | Вестерло | 27 | +11 | 42 |
| 5 | Дайнзе | 27 | -1 | 38 |
| 6 | РУДМ Брюксел | 27 | -8 | 32 |
| 7 | Лиерс К. | 27 | -27 | 16 |
| 8 | Клуб Брюж Б | 27 | -41 | 12 |
Хронология на изиграните мачове
| Ломел | |
| Серен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Ломел | Серен |
|---|---|---|---|
| 1 | Роял Юнион СЖ | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 2 | Серен | 3 - 5 | - |
| 3 | Ломел | - | 3 - 5 |
| 4 | Вестерло | 1 - 0 | 4 - 3 |
| 5 | Дайнзе | 4 - 2 | 0 - 0 |
| 6 | РУДМ Брюксел | 3 - 2 | 2 - 4 |
| 7 | Лиерс К. | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 8 | Клуб Брюж Б | 2 - 1 | 0 - 1 |
Класиране в шампионата
| Ломел | Серен | |
| Позиция | 3 | 2 |
| Точки | 43 | 49 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 2 |
| Точки | 25 | 23 |
Форма в шампионата
| Ломел | Серен | |
|
Победи Равни Загуби |
13
4 10 |
15
4 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
8
1 4 |
7
2 4 |
Голове в шампионата
| Ломел | Серен | |
|
Вкарани Получени |
49
44 |
52
36 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
27
20 |
30
23 |
Обща статистика за Чалънджър Про Лига
| Мачове (108) | |
| Победа за домакина | 49% |
| Равен | 21% |
| Победа за госта | 30% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (339) | |
| Средно голове на мач | 3.14 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.77 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.37 |
| Домакинът е отбелязал в | 79% |
| Гостът е отбелязал в | 72% |
| Гол/Гол | 56% |
| Над 1.5 | 81% |
| Над 2.5 | 56% |
| Над 3.5 | 38% |
Ломел следващи 6 срещи
| 2021-07-10 | Беершот | - | Ломел |
| 2021-07-17 | Ломел | - | Рода |
| 2021-07-24 | Витес | - | Ломел |
| 2021-07-30 | НАК Бреда | - | Ломел |
| 2021-07-31 | Ломел | - | МВВ Маастрихт |
| 2021-08-07 | Ваалвийк | - | Ломел |
Серен следващи 6 срещи
| 2021-05-01 | Серен | - | Беверен |
| 2021-05-08 | Беверен | - | Серен |
| 2021-06-30 | Ойпен | - | Серен |
| 2021-07-08 | Серен | - | Ф91 Дюделанж |
| 2021-07-17 | Метц | - | Серен |
| 2021-07-24 | Кортрийк | - | Серен |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.45 | 3.50 | 2.37 |
| Вероятност | 35% | 31% | 34% |
| 12 @ 1.25 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.50 | 1.50 |
| Вероятност | 52% | 48% |
| 1X @ 1.50 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.10 | 7.00 | |
| Вероятност | 87% | 13% | |
| Над 1.5 @ 1.10 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.10 | |
| Вероятност | 71% | 29% | |
| Над 2.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.90 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Над 3.5 @ 1.95 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 3.25 | |
| Вероятност | 72% | 28% | |
| Г/Г @ 1.33 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-24 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
