Чалънджър Про Лига - Белгия
неделя, 11.04.2021
19:00
19:00

Ломел

Роял Юнион СЖ
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Ломел |
| Гост: | Синт Гилис |
| Разстояние: | 81.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стад Суверейн |
| Капацитет: | 12 911 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:00 (20:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 3.50 | 2.45 | 12 | 1.53 | 1.50 | |||
| 35% | 30% | 35% | 1.28 | 49% | 51% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.65 | 2.20 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 78% | 22% | 56% | 44% | 36% | 64% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-02-27 | Роял Юнион СЖ | 3 - 2 | Ломел |
| 2020-12-13 | Ломел | 0 - 1 | Роял Юнион СЖ |
| 2020-10-04 | Роял Юнион СЖ | 4 - 2 | Ломел |
| 2020-01-26 | Роял Юнион СЖ | 2 - 2 | Ломел |
| 2019-11-23 | Ломел | 0 - 0 | Роял Юнион СЖ |
| 2019-10-26 | Роял Юнион СЖ | 2 - 1 | Ломел |
| 2019-09-06 | Ломел | 2 - 2 | Роял Юнион СЖ |
| 2019-02-06 | Роял Юнион СЖ | 1 - 0 | Ломел |
| 2018-12-09 | Ломел | 0 - 2 | Роял Юнион СЖ |
| 2018-11-04 | Роял Юнион СЖ | 1 - 1 | Ломел |
| 2018-08-03 | Ломел | 1 - 0 | Роял Юнион СЖ |
| 2017-01-28 | Ломел | 0 - 0 | Роял Юнион СЖ |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 6 | 7 | 5 | 4 | |
| 8% | 42% | 50% | 58% | 42% | 33% |
Ломел последни 12 срещи
| 2021-04-05 | Дайнзе | 2 - 1 | Ломел |
| 2021-03-20 | Лиерс К. | 0 - 1 | Ломел |
| 2021-03-14 | Ломел | 1 - 0 | Вестерло |
| 2021-03-07 | Ломел | 2 - 1 | Клуб Брюж Б |
| 2021-02-27 | Роял Юнион СЖ | 3 - 2 | Ломел |
| 2021-02-21 | Ломел | 2 - 1 | Лиерс К. |
| 2021-02-15 | Вестерло | 1 - 1 | Ломел |
| 2021-02-06 | Серен | 5 - 0 | Ломел |
| 2021-02-02 | Ломел | 1 - 3 | Кортрийк |
| 2021-01-29 | Ломел | 4 - 2 | Дайнзе |
| 2021-01-24 | Ломел | 3 - 2 | РУДМ Брюксел |
| 2021-01-10 | Генк | 3 - 1 | Ломел |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 10 | 9 | 6 | |
| 50% | 8% | 42% | 83% | 75% | 50% |
Роял Юнион СЖ последни 12 срещи
| 2021-04-03 | Роял Юнион СЖ | 2 - 0 | Серен |
| 2021-03-19 | Вестерло | 2 - 2 | Роял Юнион СЖ |
| 2021-03-13 | Роял Юнион СЖ | 2 - 1 | РУДМ Брюксел |
| 2021-03-05 | Лиерс К. | 1 - 3 | Роял Юнион СЖ |
| 2021-02-27 | Роял Юнион СЖ | 3 - 2 | Ломел |
| 2021-02-19 | Серен | 0 - 2 | Роял Юнион СЖ |
| 2021-02-14 | Роял Юнион СЖ | 3 - 1 | Клуб Брюж Б |
| 2021-02-11 | Роял Юнион СЖ | 0 - 5 | Андерлехт |
| 2021-02-05 | Роял Юнион СЖ | 2 - 1 | Лиерс К. |
| 2021-02-02 | Роял Юнион СЖ | 2 - 1 | Р.Е. Мускрон |
| 2021-01-30 | РУДМ Брюксел | 0 - 2 | Роял Юнион СЖ |
| 2021-01-23 | Дайнзе | 2 - 4 | Роял Юнион СЖ |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 1 | 1 | 12 | 9 | 6 | |
| 83% | 8% | 8% | 100% | 75% | 50% |
Класиране Чалънджър Про Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Роял Юнион СЖ | 25 | +39 | 63 |
| 2 | Серен | 26 | +16 | 48 |
| 3 | Ломел | 25 | +4 | 40 |
| 4 | Вестерло | 26 | +10 | 39 |
| 5 | Дайнзе | 26 | 0 | 38 |
| 6 | РУДМ Брюксел | 26 | -5 | 32 |
| 7 | Лиерс К. | 25 | -25 | 15 |
| 8 | Клуб Брюж Б | 25 | -39 | 9 |
Хронология на изиграните мачове
| Ломел | |
| Роял Юнион СЖ | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Ломел | Роял Юнион СЖ |
|---|---|---|---|
| 1 | Роял Юнион СЖ | 0 - 1 | - |
| 2 | Серен | 3 - 5 | 0 - 2 |
| 3 | Ломел | - | 0 - 1 |
| 4 | Вестерло | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 5 | Дайнзе | 4 - 2 | 2 - 4 |
| 6 | РУДМ Брюксел | 3 - 2 | 0 - 2 |
| 7 | Лиерс К. | 2 - 1 | 1 - 3 |
| 8 | Клуб Брюж Б | 2 - 1 | 1 - 1 |
Класиране в шампионата
| Ломел | Роял Юнион СЖ | |
| Позиция | 3 | 1 |
| Точки | 40 | 63 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 1 |
| Точки | 25 | 26 |
Форма в шампионата
| Ломел | Роял Юнион СЖ | |
|
Победи Равни Загуби |
12
4 9 |
20
3 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
8
1 3 |
8
2 2 |
Голове в шампионата
| Ломел | Роял Юнион СЖ | |
|
Вкарани Получени |
44
40 |
61
22 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
27
18 |
24
11 |
Обща статистика за Чалънджър Про Лига
| Мачове (102) | |
| Победа за домакина | 51% |
| Равен | 22% |
| Победа за госта | 27% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (323) | |
| Средно голове на мач | 3.17 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.83 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.33 |
| Домакинът е отбелязал в | 81% |
| Гостът е отбелязал в | 73% |
| Гол/Гол | 58% |
| Над 1.5 | 81% |
| Над 2.5 | 57% |
| Над 3.5 | 38% |
Ломел следващи 6 срещи
| 2021-04-17 | РУДМ Брюксел | - | Ломел |
| 2021-04-24 | Ломел | - | Серен |
| 2021-07-10 | Беершот | - | Ломел |
| 2021-07-17 | Ломел | - | Рода |
| 2021-07-24 | Витес | - | Ломел |
| 2021-07-30 | НАК Бреда | - | Ломел |
Роял Юнион СЖ следващи 6 срещи
| 2021-04-16 | Клуб Брюж Б | - | Роял Юнион СЖ |
| 2021-04-25 | Роял Юнион СЖ | - | Дайнзе |
| 2021-06-16 | РАЕК Монс | - | Роял Юнион СЖ |
| 2021-06-23 | Хейст | - | Роял Юнион СЖ |
| 2021-06-26 | Зулте Варегем | - | Роял Юнион СЖ |
| 2021-06-30 | Стандарт Лиеж | - | Роял Юнион СЖ |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.50 | 3.50 | 2.45 |
| Вероятност | 35% | 30% | 35% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 1.50 |
| Вероятност | 49% | 51% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 4.33 | |
| Вероятност | 78% | 22% | |
| Над 1.5 @ 1.20 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.65 | 2.20 | |
| Вероятност | 56% | 44% | |
| Над 2.5 @ 1.65 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.62 | 1.44 | |
| Вероятност | 36% | 64% | |
| Под 3.5 @ 1.44 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 2.37 | |
| Вероятност | 60% | 40% | |
| Г/Г @ 1.53 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-11 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
