Купа на Белгия
сряда, 09.11.2022
19:00
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Ломел |
| Гост: |
Варегем |
| Разстояние: |
137.2 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Стад Суверейн
|
| Капацитет: |
12 911 |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
19:00 (20:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.90 |
3.50 |
2.05 |
12 |
|
|
|
1.66 |
1.36 |
| 32% |
30% |
38% |
1.25 |
|
|
|
39% |
61% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
4.50 |
|
|
|
1.61 |
2.25 |
|
|
|
2.50 |
1.50 |
| 78% |
22% |
|
|
|
57% |
43% |
|
|
|
35% |
65% |
Директни срещи
Няма данни в системата
Ломел последни 12 срещи
|
2022-11-06 |
Ломел
|
1 - 3 |
Беершот
|
|
2022-10-28 |
Ломел
|
3 - 1 |
Виртон
|
|
2022-10-23 |
Лиерс К.
|
3 - 1 |
Ломел
|
|
2022-10-15 |
Ломел
|
3 - 4 |
Клуб Брюж Б
|
|
2022-10-08 |
Дайнзе
|
3 - 0 |
Ломел
|
|
2022-10-01 |
Ломел
|
2 - 1 |
РУДМ Брюксел
|
|
2022-09-18 |
Ломел
|
0 - 1 |
Стандарт Лиеж Б
|
|
2022-09-09 |
Беершот
|
0 - 2 |
Ломел
|
|
2022-09-04 |
Ломел
|
0 - 2 |
Беверен
|
|
2022-08-26 |
Генк Б
|
0 - 3 |
Ломел
|
|
2022-08-21 |
Ломел
|
0 - 2 |
Андерлехт Б
|
|
2022-08-12 |
Дендер
|
1 - 4 |
Ломел
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
0 |
7 |
|
11 |
8 |
5 |
| 42% |
0% |
58% |
|
92% |
67% |
42% |
Зулте Варегем последни 12 срещи
|
2022-11-05 |
Мехелен
|
2 - 2 |
Зулте Варегем
|
|
2022-10-29 |
Зулте Варегем
|
0 - 3 |
Стандарт Лиеж
|
|
2022-10-23 |
Остенде
|
2 - 1 |
Зулте Варегем
|
|
2022-10-20 |
Зулте Варегем
|
3 - 2 |
Андерлехт
|
|
2022-10-15 |
Кортрийк
|
1 - 3 |
Зулте Варегем
|
|
2022-10-08 |
Зулте Варегем
|
2 - 5 |
ОХ Льовен
|
|
2022-10-01 |
Вестерло
|
2 - 0 |
Зулте Варегем
|
|
2022-09-17 |
Зулте Варегем
|
0 - 3 |
Сент Трюиден
|
|
2022-09-11 |
КАА Гент
|
2 - 0 |
Зулте Варегем
|
|
2022-09-04 |
Зулте Варегем
|
1 - 3 |
Роял Юнион СЖ
|
|
2022-08-27 |
Серкъл Брюж
|
1 - 1 |
Зулте Варегем
|
|
2022-08-21 |
Зулте Варегем
|
1 - 3 |
Шарлероа
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
12 |
9 |
6 |
| 17% |
17% |
67% |
|
100% |
75% |
50% |
Класиране Чалънджър Про Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Беверен |
12 |
7 |
3 |
2 |
25 |
12 |
+13 |
24 |
| 2 |
РУДМ Брюксел |
12 |
7 |
3 |
2 |
22 |
11 |
+11 |
24 |
| 3 |
Андерлехт Б |
12 |
6 |
4 |
2 |
23 |
15 |
+8 |
22 |
| 4 |
Лиерс К. |
12 |
7 |
1 |
4 |
25 |
24 |
+1 |
22 |
| 5 |
Беершот |
12 |
6 |
2 |
4 |
18 |
16 |
+2 |
20 |
| 6 |
Клуб Брюж Б |
12 |
4 |
4 |
4 |
23 |
22 |
+1 |
16 |
| 7 |
Ломел |
12 |
5 |
0 |
7 |
19 |
21 |
-2 |
15 |
| 8 |
Дайнзе |
12 |
4 |
2 |
6 |
15 |
18 |
-3 |
14 |
| 9 |
Дендер |
12 |
4 |
2 |
6 |
14 |
17 |
-3 |
14 |
| 10 |
Стандарт Лиеж Б |
12 |
3 |
3 |
6 |
14 |
25 |
-11 |
12 |
| 11 |
Виртон |
12 |
1 |
6 |
5 |
13 |
19 |
-6 |
9 |
| 12 |
Генк Б |
12 |
2 |
2 |
8 |
16 |
27 |
-11 |
8 |
Класиране Про Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Генк |
16 |
14 |
1 |
1 |
43 |
15 |
+28 |
43 |
| 2 |
Роял Антверп |
16 |
11 |
1 |
4 |
28 |
15 |
+13 |
34 |
| 3 |
Роял Юнион СЖ |
16 |
10 |
3 |
3 |
32 |
20 |
+12 |
33 |
| 4 |
Клуб Брюж |
16 |
10 |
2 |
4 |
32 |
18 |
+14 |
32 |
| 5 |
Стандарт Лиеж |
16 |
9 |
1 |
6 |
27 |
19 |
+8 |
28 |
| 6 |
КАА Гент |
16 |
8 |
3 |
5 |
28 |
18 |
+10 |
27 |
| 7 |
Сент Трюиден |
16 |
6 |
5 |
5 |
17 |
18 |
-1 |
23 |
| 8 |
Вестерло |
16 |
7 |
2 |
7 |
28 |
30 |
-2 |
23 |
| 9 |
ОХ Льовен |
16 |
6 |
4 |
6 |
25 |
26 |
-1 |
22 |
| 10 |
Серкъл Брюж |
16 |
6 |
4 |
6 |
23 |
24 |
-1 |
22 |
| 11 |
Андерлехт |
16 |
6 |
2 |
8 |
25 |
23 |
+2 |
20 |
| 12 |
Шарлероа |
16 |
6 |
1 |
9 |
22 |
29 |
-7 |
19 |
| 13 |
Мехелен |
16 |
5 |
3 |
8 |
24 |
30 |
-6 |
18 |
| 14 |
Остенде |
16 |
5 |
2 |
9 |
20 |
31 |
-11 |
17 |
| 15 |
Ойпен |
16 |
5 |
0 |
11 |
19 |
33 |
-14 |
15 |
| 16 |
Кортрийк |
16 |
3 |
3 |
10 |
14 |
29 |
-15 |
12 |
| 17 |
Зулте Варегем |
16 |
3 |
3 |
10 |
18 |
35 |
-17 |
12 |
| 18 |
Серен |
16 |
3 |
2 |
11 |
16 |
28 |
-12 |
11 |
Ломел следващи 6 срещи
|
2022-11-13 |
РУДМ Брюксел
|
- |
Ломел
|
|
2022-11-18 |
Ломел
|
- |
Генк Б
|
|
2022-11-27 |
Беверен
|
- |
Ломел
|
|
2022-12-03 |
Виртон
|
- |
Ломел
|
|
2022-12-11 |
Ломел
|
- |
Дайнзе
|
|
2022-12-17 |
Стандарт Лиеж Б
|
- |
Ломел
|
Зулте Варегем следващи 6 срещи
|
2022-11-12 |
Зулте Варегем
|
- |
Ойпен
|
|
2022-12-21 |
Дайнзе
|
- |
Зулте Варегем
|
|
2022-12-27 |
Сент Трюиден
|
- |
Зулте Варегем
|
|
2023-01-08 |
Зулте Варегем
|
- |
Мехелен
|
|
2023-01-11 |
Зулте Варегем
|
- |
Сент Трюиден
|
|
2023-01-14 |
Генк
|
- |
Зулте Варегем
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.90 |
3.50 |
2.05 |
| Вероятност |
32% |
30% |
38% |
|
12 @ 1.25 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.66 |
1.36 |
| Вероятност |
39% |
61% |
|
X2 @ 1.36 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.18 |
4.50 |
| Вероятност |
|
78% |
22% |
|
Над 1.5 @ 1.18 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.61 |
2.25 |
| Вероятност |
|
57% |
43% |
|
Над 2.5 @ 1.61 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.50 |
1.50 |
| Вероятност |
|
35% |
65% |
|
Под 3.5 @ 1.50 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.53 |
2.37 |
| Вероятност |
|
60% |
40% |
|
Г/Г @ 1.53 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-09 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!