Купа на Лигата - Сев. Ирландия
вторник, 01.11.2022
19:45
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Лоугал |
| Гост: |
Белфаст |
| Разстояние: |
46.9 км |
| Начален час |
| Час: |
19:45 (19:45 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 5.50 |
4.20 |
1.44 |
2 |
|
|
|
2.55 |
1.12 |
| 26% |
31% |
43% |
1.44 |
|
|
|
21% |
79% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.19 |
4.20 |
|
|
|
1.58 |
2.20 |
|
|
|
2.45 |
1.49 |
| 78% |
22% |
|
|
|
57% |
43% |
|
|
|
35% |
65% |
Последни 7 директни срещи
|
2017-08-29 |
Лоугал
|
0 - 0 |
Гленторан
|
|
2007-03-17 |
Гленторан
|
4 - 0 |
Лоугал
|
|
2006-11-04 |
Лоугал
|
1 - 3 |
Гленторан
|
|
2006-04-08 |
Лоугал
|
2 - 3 |
Гленторан
|
|
2005-12-02 |
Гленторан
|
1 - 0 |
Лоугал
|
|
2005-02-26 |
Гленторан
|
2 - 0 |
Лоугал
|
|
2004-11-06 |
Лоугал
|
1 - 3 |
Гленторан
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
1 |
6 |
|
5 |
4 |
4 |
| 0% |
14% |
86% |
|
71% |
57% |
57% |
Лоугал последни 12 срещи
|
2022-10-04 |
Гленавон
|
1 - 2 |
Лоугал
|
|
2022-08-02 |
Лоугал
|
3 - 0 |
Портадаун
|
|
2022-01-08 |
Балимина Юн.
|
2 - 0 |
Лоугал
|
|
2021-10-13 |
Уорънпойнт Таун
|
1 - 0 |
Лоугал
|
|
2021-09-14 |
Лоугал
|
6 - 2 |
Лисбърн Дистилъри
|
|
2021-05-11 |
Лоугал
|
1 - 3 |
Линфийлд
|
|
2021-05-08 |
Лоугал
|
1 - 0 |
Уорънпойнт Таун
|
|
2021-05-01 |
Лоугал
|
1 - 1 |
Банбридж Таун
|
|
2019-08-27 |
Лоугал
|
0 - 1 |
Нюри Сити
|
|
2019-08-10 |
Лоугал
|
2 - 1 |
Банбридж Таун
|
|
2018-08-28 |
Инститют
|
5 - 1 |
Лоугал
|
|
2018-03-31 |
Клифтънвил
|
4 - 1 |
Лоугал
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
6 |
|
9 |
7 |
4 |
| 42% |
8% |
50% |
|
75% |
58% |
33% |
Гленторан последни 12 срещи
|
2022-10-28 |
Гленторан
|
4 - 0 |
Ларн
|
|
2022-10-22 |
Нюри Сити
|
0 - 1 |
Гленторан
|
|
2022-10-14 |
Линфийлд
|
0 - 3 |
Гленторан
|
|
2022-10-07 |
Гленторан
|
5 - 0 |
Карик Рейнджърс
|
|
2022-10-04 |
Гленторан
|
6 - 0 |
Уорънпойнт Таун
|
|
2022-09-17 |
Гленторан
|
1 - 0 |
Коулрейн
|
|
2022-09-13 |
Гленторан
|
7 - 0 |
Инститют
|
|
2022-09-03 |
Гленторан
|
3 - 0 |
Нюри Сити
|
|
2022-08-26 |
Портадаун
|
0 - 3 |
Гленторан
|
|
2022-08-23 |
Дънганън Суифтс
|
0 - 1 |
Гленторан
|
|
2022-08-19 |
Гленторан
|
3 - 1 |
Крусейдърс
|
|
2022-08-12 |
Ларн
|
0 - 0 |
Гленторан
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 11 |
1 |
0 |
|
8 |
8 |
5 |
| 92% |
8% |
0% |
|
67% |
67% |
42% |
Класиране Лоугал
Няма данни в системата
Класиране Премиършип
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Гленторан |
10 |
9 |
1 |
0 |
24 |
1 |
+23 |
28 |
| 2 |
Крусейдърс |
12 |
8 |
2 |
2 |
28 |
14 |
+14 |
26 |
| 3 |
Ларн |
11 |
8 |
2 |
1 |
20 |
8 |
+12 |
26 |
| 4 |
Клифтънвил |
11 |
8 |
1 |
2 |
22 |
15 |
+7 |
25 |
| 5 |
Коулрейн |
12 |
6 |
1 |
5 |
24 |
15 |
+9 |
19 |
| 6 |
Линфийлд |
11 |
6 |
1 |
4 |
21 |
14 |
+7 |
19 |
| 7 |
Карик Рейнджърс |
12 |
5 |
1 |
6 |
20 |
25 |
-5 |
16 |
| 8 |
Гленавон |
12 |
4 |
3 |
5 |
26 |
24 |
+2 |
15 |
| 9 |
Балимина Юн. |
11 |
3 |
2 |
6 |
12 |
20 |
-8 |
11 |
| 10 |
Нюри Сити |
12 |
3 |
0 |
9 |
12 |
23 |
-11 |
9 |
| 11 |
Дънганън Суифтс |
12 |
1 |
1 |
10 |
6 |
30 |
-24 |
4 |
| 12 |
Портадаун |
12 |
0 |
1 |
11 |
4 |
30 |
-26 |
1 |
Лоугал следващи 6 срещи
|
2023-01-07 |
Коулрейн
|
- |
Лоугал
|
|
2023-08-05 |
Нюри Сити
|
- |
Лоугал
|
|
2023-08-11 |
Лоугал
|
- |
Коулрейн
|
|
2023-08-15 |
Лоугал
|
- |
Гленторан
|
|
2023-08-19 |
Дънганън Суифтс
|
- |
Лоугал
|
|
2023-08-25 |
Лоугал
|
- |
Гленавон
|
Гленторан следващи 6 срещи
|
2022-11-05 |
Гленторан
|
- |
Дънганън Суифтс
|
|
2022-11-08 |
Гленавон
|
- |
Гленторан
|
|
2022-11-11 |
Коулрейн
|
- |
Гленторан
|
|
2022-11-20 |
Гленторан
|
- |
Клифтънвил
|
|
2022-11-26 |
Портадаун
|
- |
Гленторан
|
|
2022-12-03 |
Крусейдърс
|
- |
Гленторан
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
5.50 |
4.20 |
1.44 |
| Вероятност |
26% |
31% |
43% |
|
2 @ 1.44 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
2.55 |
1.12 |
| Вероятност |
21% |
79% |
|
X2 @ 1.12 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.19 |
4.20 |
| Вероятност |
|
78% |
22% |
|
Над 1.5 @ 1.19 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.58 |
2.20 |
| Вероятност |
|
57% |
43% |
|
Над 2.5 @ 1.58 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.45 |
1.49 |
| Вероятност |
|
35% |
65% |
|
Под 3.5 @ 1.49 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.73 |
1.95 |
| Вероятност |
|
52% |
48% |
|
Г/Г @ 1.73 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-01 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!