Суперлига - Швейцария
неделя, 06.11.2022
15:30
15:30

Лугано

Цюрих
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Лугано |
| Гост: | Цюрих |
| Разстояние: | 154.1 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Корнаредо |
| Капацитет: | 6 330 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:30 (16:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.40 | 3.20 | 1 | 1.36 | 1.61 | |||
| 50% | 25% | 25% | 2.25 | 67% | 33% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.75 | 2.05 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 76% | 24% | 56% | 44% | 35% | 65% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-09-03 | Цюрих | 1 - 2 | Лугано |
| 2022-05-19 | Лугано | 2 - 1 | Цюрих |
| 2022-02-13 | Цюрих | 3 - 0 | Лугано |
| 2021-10-16 | Цюрих | 1 - 0 | Лугано |
| 2021-07-25 | Лугано | 0 - 2 | Цюрих |
| 2021-05-02 | Цюрих | 3 - 0 | Лугано |
| 2021-03-07 | Лугано | 0 - 1 | Цюрих |
| 2020-12-13 | Лугано | 0 - 1 | Цюрих |
| 2020-09-26 | Цюрих | 2 - 2 | Лугано |
| 2020-07-22 | Лугано | 1 - 0 | Цюрих |
| 2020-06-28 | Цюрих | 1 - 0 | Лугано |
| 2019-10-20 | Лугано | 0 - 0 | Цюрих |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 6 | 5 | 1 | |
| 25% | 17% | 58% | 50% | 42% | 8% |
Лугано последни 12 срещи
| 2022-10-29 | Сервет | 2 - 2 | Лугано |
| 2022-10-22 | Люцерн | 3 - 1 | Лугано |
| 2022-10-19 | Лугано | 1 - 4 | Йънг Бойс |
| 2022-10-16 | Санкт Гален | 1 - 1 | Лугано |
| 2022-10-09 | Лугано | 1 - 0 | Базел |
| 2022-10-02 | Лугано | 1 - 0 | Сервет |
| 2022-09-11 | Йънг Бойс | 3 - 0 | Лугано |
| 2022-09-03 | Цюрих | 1 - 2 | Лугано |
| 2022-08-28 | Лугано | 2 - 3 | Санкт Гален |
| 2022-08-14 | Базел | 0 - 2 | Лугано |
| 2022-08-11 | Апоел Беер Шева | 3 - 1 | Лугано |
| 2022-08-07 | Лугано | 1 - 2 | Люцерн |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 8 | 5 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 67% | 42% |
Цюрих последни 12 срещи
| 2022-11-03 | Арсенал | 1 - 0 | Цюрих |
| 2022-10-30 | Сион | 0 - 1 | Цюрих |
| 2022-10-27 | Цюрих | 2 - 1 | Будьо/Глимт |
| 2022-10-23 | Цюрих | 1 - 4 | Грасхопърс |
| 2022-10-20 | Базел | 0 - 0 | Цюрих |
| 2022-10-16 | Цюрих | 0 - 0 | Йънг Бойс |
| 2022-10-13 | ПСВ Айндховен | 5 - 0 | Цюрих |
| 2022-10-09 | Цюрих | 0 - 0 | Винтертур |
| 2022-10-06 | Цюрих | 1 - 5 | ПСВ Айндховен |
| 2022-10-01 | Грасхопърс | 1 - 1 | Цюрих |
| 2022-09-18 | Лозана Спорт | 2 - 2 | Цюрих |
| 2022-09-15 | Будьо/Глимт | 2 - 1 | Цюрих |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 7 | 6 | 4 | |
| 17% | 42% | 42% | 58% | 50% | 33% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Бойс | 14 | +23 | 31 |
| 2 | Сервет | 14 | +4 | 24 |
| 3 | Санкт Гален | 15 | +4 | 21 |
| 4 | Люцерн | 14 | +5 | 20 |
| 5 | Сион | 14 | -1 | 19 |
| 6 | Базел | 13 | +3 | 17 |
| 7 | Грасхопърс | 15 | -3 | 17 |
| 8 | Лугано | 14 | -4 | 17 |
| 9 | Винтертур | 15 | -16 | 16 |
| 10 | Цюрих | 14 | -15 | 9 |
Хронология на изиграните мачове
| Лугано | |
| Цюрих | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Лугано | Цюрих |
|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Бойс | 1 - 4 | 4 - 0 |
| 2 | Сервет | 1 - 0 | 3 - 2 |
| 3 | Санкт Гален | 2 - 3 | 2 - 0 |
| 4 | Люцерн | 1 - 2 | |
| 5 | Сион | 2 - 3 | 0 - 1 |
| 6 | Базел | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 7 | Грасхопърс | 1 - 1 | |
| 8 | Лугано | - | |
| 9 | Винтертур | 1 - 1 | |
| 10 | Цюрих | - |
Класиране в шампионата
| Лугано | Цюрих | |
| Позиция | 8 | 10 |
| Точки | 17 | 9 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 7 |
| Точки | 6 | 6 |
Форма в шампионата
| Лугано | Цюрих | |
|
Победи Равни Загуби |
5
2 7 |
1
6 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
0 4 |
1
3 3 |
Голове в шампионата
| Лугано | Цюрих | |
|
Вкарани Получени |
21
25 |
9
24 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
8
12 |
5
11 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (71) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 31% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (208) | |
| Средно голове на мач | 2.93 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.52 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.41 |
| Домакинът е отбелязал в | 82% |
| Гостът е отбелязал в | 69% |
| Гол/Гол | 61% |
| Над 1.5 | 79% |
| Над 2.5 | 55% |
| Над 3.5 | 35% |
Лугано следващи 6 срещи
| 2022-11-09 | Лугано | - | Винтертур |
| 2022-11-13 | Лугано | - | Винтертур |
| 2022-12-10 | Лугано | - | Монца |
| 2022-12-17 | Лугано | - | Фрайбург II |
| 2022-12-21 | Фиорентина | - | Лугано |
| 2023-01-07 | Лугано | - | Санкт Паули |
Цюрих следващи 6 срещи
| 2022-11-13 | Цюрих | - | Сервет |
| 2022-12-09 | Цюрих | - | Дорнбирн |
| 2022-12-17 | Байер Леверкузен | - | Цюрих |
| 2023-01-07 | Унив. Клуж | - | Цюрих |
| 2023-01-07 | Шалке 04 | - | Цюрих |
| 2023-01-10 | Хановер 96 | - | Цюрих |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 3.40 | 3.20 |
| Вероятност | 50% | 25% | 25% |
| 1 @ 2.25 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 1.61 |
| Вероятност | 67% | 33% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 4.00 | |
| Вероятност | 76% | 24% | |
| Над 1.5 @ 1.22 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.75 | 2.05 | |
| Вероятност | 56% | 44% | |
| Над 2.5 @ 1.75 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.75 | 1.40 | |
| Вероятност | 35% | 65% | |
| Под 3.5 @ 1.40 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.61 | 2.20 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Г/Г @ 1.61 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-06 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
