Тото Купа - Израел
сряда, 07.12.2022
18:15
Макаби Нетаня
Апоел Хадера
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0, 5 - 4)
Краен победител Макаби Нетаня
с резултат 5 - 4 в продълженията
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Нетания |
| Гост: |
Хадера |
| Разстояние: |
12.5 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Нетания
|
| Капацитет: |
24 000 |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
18:15 (20:15 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.78 |
3.30 |
3.90 |
1 |
|
|
|
1.22 |
1.90 |
| 39% |
32% |
29% |
1.78 |
|
|
|
67% |
33% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.32 |
3.10 |
|
|
|
1.95 |
1.75 |
|
|
|
3.40 |
1.28 |
| 72% |
28% |
|
|
|
48% |
52% |
|
|
|
27% |
73% |
Последни 12 директни срещи
|
2022-11-05 |
Апоел Хадера
|
3 - 1 |
Макаби Нетаня
|
|
2022-01-09 |
Апоел Хадера
|
1 - 1 |
Макаби Нетаня
|
|
2021-09-26 |
Макаби Нетаня
|
0 - 2 |
Апоел Хадера
|
|
2021-08-21 |
Апоел Хадера
|
0 - 2 |
Макаби Нетаня
|
|
2021-05-09 |
Апоел Хадера
|
2 - 2 |
Макаби Нетаня
|
|
2021-03-13 |
Макаби Нетаня
|
0 - 1 |
Апоел Хадера
|
|
2020-12-22 |
Апоел Хадера
|
2 - 1 |
Макаби Нетаня
|
|
2020-08-15 |
Апоел Хадера
|
0 - 1 |
Макаби Нетаня
|
|
2020-06-18 |
Апоел Хадера
|
1 - 2 |
Макаби Нетаня
|
|
2020-01-26 |
Макаби Нетаня
|
1 - 0 |
Апоел Хадера
|
|
2019-10-19 |
Апоел Хадера
|
1 - 0 |
Макаби Нетаня
|
|
2019-08-06 |
Апоел Хадера
|
1 - 1 |
Макаби Нетаня
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
8 |
4 |
2 |
| 33% |
25% |
42% |
|
67% |
33% |
17% |
Макаби Нетаня последни 12 срещи
|
2022-11-12 |
МС Ашдод
|
2 - 3 |
Макаби Нетаня
|
|
2022-11-08 |
Макаби Нетаня
|
1 - 0 |
Ап. Кирят Шмона
|
|
2022-11-05 |
Апоел Хадера
|
3 - 1 |
Макаби Нетаня
|
|
2022-10-29 |
Макаби Нетаня
|
2 - 1 |
М. Бней Рейне
|
|
2022-10-24 |
Макаби Тел Авив
|
3 - 0 |
Макаби Нетаня
|
|
2022-10-17 |
Макаби Нетаня
|
0 - 2 |
Апоел Йерусалим
|
|
2022-10-08 |
Секция Нес Циона
|
1 - 1 |
Макаби Нетаня
|
|
2022-10-01 |
Макаби Нетаня
|
1 - 2 |
Апоел Беер Шева
|
|
2022-09-17 |
Апоел Хайфа
|
0 - 0 |
Макаби Нетаня
|
|
2022-09-10 |
Бней Сахнин
|
0 - 0 |
Макаби Нетаня
|
|
2022-09-05 |
Макаби Нетаня
|
0 - 2 |
Апоел Тел Авив
|
|
2022-08-27 |
Макаби Хайфа
|
4 - 1 |
Макаби Нетаня
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
9 |
6 |
3 |
| 25% |
25% |
50% |
|
75% |
50% |
25% |
Апоел Хадера последни 12 срещи
|
2022-11-12 |
Апоел Хадера
|
0 - 0 |
Секция Нес Циона
|
|
2022-11-09 |
Апоел Беер Шева
|
3 - 0 |
Апоел Хадера
|
|
2022-11-05 |
Апоел Хадера
|
3 - 1 |
Макаби Нетаня
|
|
2022-10-29 |
Бней Сахнин
|
1 - 4 |
Апоел Хадера
|
|
2022-10-23 |
Апоел Хадера
|
0 - 0 |
Апоел Тел Авив
|
|
2022-10-17 |
Макаби Хайфа
|
1 - 0 |
Апоел Хадера
|
|
2022-10-08 |
Апоел Хадера
|
2 - 1 |
Бейтар Ерусалим
|
|
2022-10-01 |
МС Ашдод
|
1 - 1 |
Апоел Хадера
|
|
2022-09-18 |
Апоел Хадера
|
1 - 1 |
Ап. Кирят Шмона
|
|
2022-09-10 |
Апоел Хадера
|
1 - 1 |
Апоел Хайфа
|
|
2022-09-04 |
М. Бней Рейне
|
1 - 2 |
Апоел Хадера
|
|
2022-08-29 |
Апоел Хадера
|
0 - 6 |
Макаби Тел Авив
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
9 |
6 |
3 |
| 33% |
42% |
25% |
|
75% |
50% |
25% |
Класиране Висша Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Макаби Хайфа |
13 |
11 |
0 |
2 |
29 |
13 |
+16 |
33 |
| 2 |
Макаби Тел Авив |
13 |
9 |
2 |
2 |
30 |
6 |
+24 |
29 |
| 3 |
Апоел Беер Шева |
13 |
9 |
2 |
2 |
30 |
11 |
+19 |
29 |
| 4 |
Апоел Йерусалим |
13 |
7 |
2 |
4 |
20 |
13 |
+7 |
23 |
| 5 |
Апоел Хадера |
13 |
4 |
6 |
3 |
15 |
18 |
-3 |
18 |
| 6 |
МС Ашдод |
13 |
4 |
5 |
4 |
15 |
16 |
-1 |
17 |
| 7 |
Бней Сахнин |
13 |
4 |
3 |
6 |
12 |
15 |
-3 |
15 |
| 8 |
Макаби Нетаня |
13 |
4 |
3 |
6 |
14 |
21 |
-7 |
15 |
| 9 |
Апоел Тел Авив |
13 |
4 |
1 |
8 |
16 |
25 |
-9 |
13 |
| 10 |
М. Бней Рейне |
13 |
3 |
4 |
6 |
14 |
24 |
-10 |
13 |
| 11 |
Бейтар Ерусалим |
13 |
4 |
1 |
8 |
15 |
26 |
-11 |
13 |
| 12 |
Апоел Хайфа |
13 |
2 |
6 |
5 |
9 |
14 |
-5 |
12 |
| 13 |
Секция Нес Циона |
13 |
2 |
5 |
6 |
12 |
22 |
-10 |
11 |
| 14 |
Ап. Кирят Шмона |
13 |
1 |
6 |
6 |
12 |
19 |
-7 |
9 |
Класиране Лига Леумит
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
М. Петах Тиква |
13 |
9 |
2 |
2 |
27 |
9 |
+18 |
29 |
| 2 |
Апоел Акре |
13 |
7 |
4 |
2 |
20 |
13 |
+7 |
25 |
| 3 |
Макаби Яфа |
13 |
7 |
3 |
3 |
19 |
14 |
+5 |
24 |
| 4 |
Апоел Кфар Саба |
13 |
6 |
3 |
4 |
15 |
14 |
+1 |
21 |
| 5 |
Апоел Ум ал-Фам |
13 |
5 |
5 |
3 |
16 |
10 |
+6 |
20 |
| 6 |
Ирони Тиберия |
13 |
5 |
5 |
3 |
19 |
14 |
+5 |
20 |
| 7 |
Ап. Петах Тиква |
13 |
5 |
4 |
4 |
18 |
15 |
+3 |
19 |
| 8 |
Ришон Лецион |
13 |
5 |
3 |
5 |
15 |
12 |
+3 |
18 |
| 9 |
Апоел Афула |
13 |
4 |
4 |
5 |
15 |
17 |
-2 |
16 |
| 10 |
Макаби Назарет |
13 |
5 |
1 |
7 |
11 |
15 |
-4 |
16 |
| 11 |
Апоел Рамат Ган |
13 |
4 |
4 |
5 |
12 |
18 |
-6 |
16 |
| 12 |
Рамат Хашарон |
13 |
3 |
6 |
4 |
8 |
9 |
-1 |
15 |
| 13 |
Бней Йехуда |
13 |
3 |
4 |
6 |
12 |
15 |
-3 |
13 |
| 14 |
Кфар Касем |
13 |
2 |
5 |
6 |
13 |
21 |
-8 |
11 |
| 15 |
Ап. Ноф Хагалил |
13 |
2 |
3 |
8 |
12 |
24 |
-12 |
9 |
| 16 |
Апоел Ашдод |
13 |
3 |
2 |
8 |
10 |
22 |
-12 |
-1 |
Макаби Нетаня следващи 6 срещи
|
2022-12-11 |
Ап. Кирят Шмона
|
- |
Макаби Нетаня
|
|
2022-12-17 |
Бейтар Ерусалим
|
- |
Макаби Нетаня
|
|
2022-12-26 |
Макаби Нетаня
|
- |
Макаби Хайфа
|
|
2022-12-31 |
Апоел Тел Авив
|
- |
Макаби Нетаня
|
|
2023-01-03 |
Макаби Назарет
|
- |
Макаби Нетаня
|
|
2023-01-07 |
Макаби Нетаня
|
- |
Бней Сахнин
|
Апоел Хадера следващи 6 срещи
|
2022-12-11 |
Апоел Хадера
|
- |
Апоел Кфар Саба
|
|
2022-12-17 |
Апоел Хадера
|
- |
Апоел Йерусалим
|
|
2022-12-24 |
Макаби Тел Авив
|
- |
Апоел Хадера
|
|
2023-01-01 |
Апоел Хадера
|
- |
М. Бней Рейне
|
|
2023-01-07 |
Апоел Хайфа
|
- |
Апоел Хадера
|
|
2023-01-14 |
Ап. Кирят Шмона
|
- |
Апоел Хадера
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.78 |
3.30 |
3.90 |
| Вероятност |
39% |
32% |
29% |
|
1 @ 1.78 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.22 |
1.90 |
| Вероятност |
67% |
33% |
|
1X @ 1.22 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.32 |
3.10 |
| Вероятност |
|
72% |
28% |
|
Над 1.5 @ 1.32 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.95 |
1.75 |
| Вероятност |
|
48% |
52% |
|
Под 2.5 @ 1.75 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.40 |
1.28 |
| Вероятност |
|
27% |
73% |
|
Под 3.5 @ 1.28 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.87 |
1.82 |
| Вероятност |
|
51% |
49% |
|
Г/Г @ 1.87 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-12-07 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!