Висша Лига - Израел
вторник, 08.11.2022
18:00
18:00

Макаби Нетаня

Ап. Кирят Шмона
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Нетания |
| Гост: | Кирят Шмона |
| Разстояние: | 117.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Нетания |
| Капацитет: | 24 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 18:00 (20:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.40 | 3.10 | 1 | 1.36 | 1.70 | |||
| 47% | 19% | 34% | 2.10 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 87% | 13% | 42% | 58% | 23% | 77% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-03-05 | Макаби Нетаня | 3 - 1 | Ап. Кирят Шмона |
| 2021-12-04 | Ап. Кирят Шмона | 2 - 1 | Макаби Нетаня |
| 2021-02-15 | Ап. Кирят Шмона | 1 - 4 | Макаби Нетаня |
| 2020-11-29 | Макаби Нетаня | 0 - 0 | Ап. Кирят Шмона |
| 2020-06-02 | Макаби Нетаня | 3 - 1 | Ап. Кирят Шмона |
| 2020-02-22 | Ап. Кирят Шмона | 3 - 0 | Макаби Нетаня |
| 2019-12-03 | Макаби Нетаня | 1 - 0 | Ап. Кирят Шмона |
| 2019-07-31 | Ап. Кирят Шмона | 2 - 1 | Макаби Нетаня |
| 2018-12-29 | Макаби Нетаня | 1 - 0 | Ап. Кирят Шмона |
| 2018-09-16 | Ап. Кирят Шмона | 1 - 0 | Макаби Нетаня |
| 2018-07-31 | Ап. Кирят Шмона | 1 - 3 | Макаби Нетаня |
| 2018-02-03 | Ап. Кирят Шмона | 1 - 2 | Макаби Нетаня |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 8 | 8 | 4 | |
| 58% | 8% | 33% | 67% | 67% | 33% |
Макаби Нетаня последни 12 срещи
| 2022-11-05 | Апоел Хадера | 3 - 1 | Макаби Нетаня |
| 2022-10-29 | Макаби Нетаня | 2 - 1 | М. Бней Рейне |
| 2022-10-24 | Макаби Тел Авив | 3 - 0 | Макаби Нетаня |
| 2022-10-17 | Макаби Нетаня | 0 - 2 | Апоел Йерусалим |
| 2022-10-08 | Секция Нес Циона | 1 - 1 | Макаби Нетаня |
| 2022-10-01 | Макаби Нетаня | 1 - 2 | Апоел Беер Шева |
| 2022-09-17 | Апоел Хайфа | 0 - 0 | Макаби Нетаня |
| 2022-09-10 | Бней Сахнин | 0 - 0 | Макаби Нетаня |
| 2022-09-05 | Макаби Нетаня | 0 - 2 | Апоел Тел Авив |
| 2022-08-27 | Макаби Хайфа | 4 - 1 | Макаби Нетаня |
| 2022-08-20 | Макаби Нетаня | 4 - 1 | Бейтар Ерусалим |
| 2022-07-28 | Макаби Нетаня | 0 - 1 | Ист. Башакшехир |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 9 | 6 | 3 | |
| 17% | 25% | 58% | 75% | 50% | 25% |
Ап. Кирят Шмона последни 12 срещи
| 2022-11-05 | Ап. Кирят Шмона | 1 - 1 | Бней Сахнин |
| 2022-10-30 | Апоел Тел Авив | 2 - 1 | Ап. Кирят Шмона |
| 2022-10-22 | Ап. Кирят Шмона | 2 - 3 | Макаби Хайфа |
| 2022-10-15 | Бейтар Ерусалим | 2 - 0 | Ап. Кирят Шмона |
| 2022-10-10 | Ап. Кирят Шмона | 1 - 1 | МС Ашдод |
| 2022-10-01 | Ап. Кирят Шмона | 1 - 1 | Апоел Хайфа |
| 2022-09-18 | Апоел Хадера | 1 - 1 | Ап. Кирят Шмона |
| 2022-09-11 | Ап. Кирят Шмона | 1 - 1 | М. Бней Рейне |
| 2022-09-03 | Макаби Тел Авив | 3 - 1 | Ап. Кирят Шмона |
| 2022-08-27 | Ап. Кирят Шмона | 1 - 1 | Апоел Йерусалим |
| 2022-08-22 | Секция Нес Циона | 0 - 2 | Ап. Кирят Шмона |
| 2022-08-17 | Ап. Кирят Шмона | 0 - 0 | Апоел Хайфа |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 7 | 4 | 11 | 3 | 2 | |
| 8% | 58% | 33% | 92% | 25% | 17% |
Класиране Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Макаби Хайфа | 11 | +12 | 27 |
| 2 | Макаби Тел Авив | 11 | +20 | 23 |
| 3 | Апоел Беер Шева | 11 | +14 | 23 |
| 4 | Апоел Йерусалим | 11 | +8 | 20 |
| 5 | Апоел Хадера | 11 | 0 | 17 |
| 6 | МС Ашдод | 11 | 0 | 16 |
| 7 | Бней Сахнин | 11 | -2 | 14 |
| 8 | Апоел Хайфа | 11 | -3 | 12 |
| 9 | М. Бней Рейне | 11 | -8 | 12 |
| 10 | Апоел Тел Авив | 11 | -7 | 10 |
| 11 | Бейтар Ерусалим | 11 | -11 | 10 |
| 12 | Ап. Кирят Шмона | 11 | -4 | 9 |
| 13 | Макаби Нетаня | 11 | -9 | 9 |
| 14 | Секция Нес Циона | 11 | -10 | 9 |
Хронология на изиграните мачове
| Макаби Нетаня | |
| Ап. Кирят Шмона | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Макаби Нетаня | Ап. Кирят Шмона |
|---|---|---|---|
| 1 | Макаби Хайфа | ||
| 2 | Макаби Тел Авив | 3 - 1 | |
| 3 | Апоел Беер Шева | 1 - 2 | |
| 4 | Апоел Йерусалим | 0 - 2 | |
| 5 | Апоел Хадера | 1 - 1 | |
| 6 | МС Ашдод | ||
| 7 | Бней Сахнин | ||
| 8 | Апоел Хайфа | ||
| 9 | М. Бней Рейне | 2 - 1 | |
| 10 | Апоел Тел Авив | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 11 | Бейтар Ерусалим | 4 - 1 | 2 - 0 |
| 12 | Ап. Кирят Шмона | - | |
| 13 | Макаби Нетаня | - | |
| 14 | Секция Нес Циона | 0 - 2 |
Класиране в шампионата
| Макаби Нетаня | Ап. Кирят Шмона | |
| Позиция | 13 | 12 |
| Точки | 9 | 9 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 11 |
| Точки | 6 | 4 |
Форма в шампионата
| Макаби Нетаня | Ап. Кирят Шмона | |
|
Победи Равни Загуби |
2
3 6 |
1
6 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
0 3 |
1
1 3 |
Голове в шампионата
| Макаби Нетаня | Ап. Кирят Шмона | |
|
Вкарани Получени |
10
19 |
12
16 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
7
8 |
5
8 |
Обща статистика за Висша Лига
| Мачове (77) | |
| Победа за домакина | 39% |
| Равен | 26% |
| Победа за госта | 35% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (204) | |
| Средно голове на мач | 2.65 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.39 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.26 |
| Домакинът е отбелязал в | 75% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 49% |
| Над 1.5 | 81% |
| Над 2.5 | 45% |
| Над 3.5 | 26% |
Макаби Нетаня следващи 6 срещи
| 2022-11-12 | МС Ашдод | - | Макаби Нетаня |
| 2022-12-07 | Макаби Нетаня | - | Апоел Хадера |
| 2022-12-11 | Ап. Кирят Шмона | - | Макаби Нетаня |
| 2022-12-17 | Бейтар Ерусалим | - | Макаби Нетаня |
| 2022-12-26 | Макаби Нетаня | - | Макаби Хайфа |
| 2022-12-31 | Апоел Тел Авив | - | Макаби Нетаня |
Ап. Кирят Шмона следващи 6 срещи
| 2022-11-13 | Ап. Кирят Шмона | - | Апоел Беер Шева |
| 2022-12-07 | Бейтар Ерусалим | - | Ап. Кирят Шмона |
| 2022-12-11 | Ап. Кирят Шмона | - | Макаби Нетаня |
| 2022-12-19 | Ап. Кирят Шмона | - | Секция Нес Циона |
| 2022-12-24 | Апоел Йерусалим | - | Ап. Кирят Шмона |
| 2022-12-31 | Ап. Кирят Шмона | - | Макаби Тел Авив |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 3.40 | 3.10 |
| Вероятност | 47% | 19% | 34% |
| 1 @ 2.10 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 1.70 |
| Вероятност | 57% | 43% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 87% | 13% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.85 | 2.00 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Под 2.5 @ 2.00 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.00 | 1.36 | |
| Вероятност | 23% | 77% | |
| Под 3.5 @ 1.36 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.00 | |
| Вероятност | 61% | 39% | |
| Г/Г @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-08 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
