Висша Лига - Израел
събота, 06.02.2021
18:15
18:15

Макаби Тел Авив

Бней Сахнин
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Тел Авив |
| Гост: | Сахнин |
| Разстояние: | 99.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Блумфийлд |
| Капацитет: | 14 413 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 18:15 (20:15 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 5.25 | 11.00 | 1X | 1.04 | 4.00 | |||
| 46% | 33% | 21% | 1.04 | 67% | 33% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.75 | 2.05 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 62% | 38% | 49% | 51% | 25% | 75% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-11-08 | Бней Сахнин | 1 - 2 | Макаби Тел Авив |
| 2020-08-22 | Бней Сахнин | 0 - 2 | Макаби Тел Авив |
| 2019-02-26 | Макаби Тел Авив | 0 - 0 | Бней Сахнин |
| 2019-02-11 | Бней Сахнин | 0 - 0 | Макаби Тел Авив |
| 2019-02-06 | Бней Сахнин | 1 - 4 | Макаби Тел Авив |
| 2018-11-03 | Макаби Тел Авив | 3 - 0 | Бней Сахнин |
| 2018-01-01 | Бней Сахнин | 0 - 1 | Макаби Тел Авив |
| 2017-09-09 | Макаби Тел Авив | 2 - 0 | Бней Сахнин |
| 2017-04-25 | Бней Сахнин | 1 - 3 | Макаби Тел Авив |
| 2017-03-18 | Макаби Тел Авив | 3 - 0 | Бней Сахнин |
| 2017-01-22 | Макаби Тел Авив | 2 - 1 | Бней Сахнин |
| 2016-09-21 | Бней Сахнин | 0 - 3 | Макаби Тел Авив |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 2 | 0 | 9 | 7 | 2 | |
| 83% | 17% | 0% | 75% | 58% | 17% |
Макаби Тел Авив последни 12 срещи
| 2021-02-01 | Апоел Беер Шева | 0 - 1 | Макаби Тел Авив |
| 2021-01-27 | Макаби Тел Авив | 2 - 1 | Макаби Хайфа |
| 2021-01-23 | Макаби Нетаня | 1 - 3 | Макаби Тел Авив |
| 2021-01-07 | Макаби Тел Авив | 0 - 0 | Бней Йехуда |
| 2021-01-04 | М. Петах Тиква | 0 - 1 | Макаби Тел Авив |
| 2020-12-28 | Апоел Тел Авив | 0 - 4 | Макаби Тел Авив |
| 2020-12-24 | Макаби Тел Авив | 1 - 0 | Ап. Кирят Шмона |
| 2020-12-21 | Бейтар Ерусалим | 0 - 0 | Макаби Тел Авив |
| 2020-12-16 | Макаби Тел Авив | 2 - 2 | Макаби Нетаня |
| 2020-12-13 | Макаби Тел Авив | 4 - 3 | Апоел Хайфа |
| 2020-12-10 | Макаби Тел Авив | 1 - 0 | Сивасспор |
| 2020-12-07 | МС Ашдод | 3 - 2 | Макаби Тел Авив |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 6 | 6 | 5 | |
| 67% | 25% | 8% | 50% | 50% | 42% |
Бней Сахнин последни 12 срещи
| 2021-02-01 | Бней Сахнин | 0 - 2 | Апоел Хадера |
| 2021-01-28 | Бней Сахнин | 1 - 0 | Апоел Беер Шева |
| 2021-01-23 | Макаби Хайфа | 3 - 0 | Бней Сахнин |
| 2021-01-06 | Бней Сахнин | 0 - 1 | Макаби Нетаня |
| 2021-01-03 | Бней Йехуда | 1 - 1 | Бней Сахнин |
| 2020-12-27 | М. Петах Тиква | 0 - 0 | Бней Сахнин |
| 2020-12-23 | Бней Сахнин | 0 - 1 | Апоел Тел Авив |
| 2020-12-20 | Ап. Кирят Шмона | 0 - 1 | Бней Сахнин |
| 2020-12-08 | Бней Сахнин | 0 - 3 | Макаби Хайфа |
| 2020-12-05 | Апоел Хайфа | 0 - 2 | Бней Сахнин |
| 2020-11-28 | Бней Сахнин | 1 - 0 | МС Ашдод |
| 2020-11-25 | Апоел Хадера | 4 - 0 | Бней Сахнин |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 6 | 3 | 1 | |
| 33% | 17% | 50% | 50% | 25% | 8% |
Класиране Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Макаби Хайфа | 18 | +23 | 41 |
| 2 | Макаби Тел Авив | 18 | +14 | 36 |
| 3 | М. Петах Тиква | 17 | +4 | 29 |
| 4 | МС Ашдод | 17 | +7 | 28 |
| 5 | Апоел Беер Шева | 18 | +3 | 27 |
| 6 | Макаби Нетаня | 18 | +6 | 26 |
| 7 | Ап. Кирят Шмона | 17 | +1 | 25 |
| 8 | Апоел Хайфа | 18 | -2 | 23 |
| 9 | Бейтар Ерусалим | 16 | +5 | 20 |
| 10 | Апоел Кфар Саба | 18 | -8 | 19 |
| 11 | Бней Сахнин | 17 | -19 | 18 |
| 12 | Апоел Хадера | 18 | -5 | 17 |
| 13 | Бней Йехуда | 18 | -16 | 16 |
| 14 | Апоел Тел Авив | 18 | -13 | 15 |
Хронология на изиграните мачове
| Макаби Тел Авив | |
| Бней Сахнин | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Макаби Тел Авив | Бней Сахнин |
|---|---|---|---|
| 1 | Макаби Хайфа | 2 - 1 | 3 - 0 |
| 2 | Макаби Тел Авив | - | |
| 3 | М. Петах Тиква | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 4 | МС Ашдод | ||
| 5 | Апоел Беер Шева | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 6 | Макаби Нетаня | 2 - 2 | 7 - 0 |
| 7 | Ап. Кирят Шмона | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 8 | Апоел Хайфа | 4 - 3 | 0 - 2 |
| 9 | Бейтар Ерусалим | ||
| 10 | Апоел Кфар Саба | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 11 | Бней Сахнин | - | |
| 12 | Апоел Хадера | 4 - 0 | |
| 13 | Бней Йехуда | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 14 | Апоел Тел Авив |
Класиране в шампионата
| Макаби Тел Авив | Бней Сахнин | |
| Позиция | 2 | 11 |
| Точки | 36 | 18 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 6 |
| Точки | 15 | 12 |
Форма в шампионата
| Макаби Тел Авив | Бней Сахнин | |
|
Победи Равни Загуби |
10
6 2 |
5
3 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
3 1 |
3
3 3 |
Голове в шампионата
| Макаби Тел Авив | Бней Сахнин | |
|
Вкарани Получени |
31
17 |
10
29 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
13
8 |
7
17 |
Обща статистика за Висша Лига
| Мачове (123) | |
| Победа за домакина | 42% |
| Равен | 24% |
| Победа за госта | 34% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (288) | |
| Средно голове на мач | 2.34 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.26 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.08 |
| Домакинът е отбелязал в | 67% |
| Гостът е отбелязал в | 65% |
| Гол/Гол | 40% |
| Над 1.5 | 67% |
| Над 2.5 | 45% |
| Над 3.5 | 20% |
Макаби Тел Авив следващи 6 срещи
| 2021-02-10 | Макаби Тел Авив | - | Апоел Хадера |
| 2021-02-13 | Апоел Кфар Саба | - | Макаби Тел Авив |
| 2021-02-18 | Макаби Тел Авив | - | Шахтьор Донецк |
| 2021-02-21 | Апоел Беер Шева | - | Макаби Тел Авив |
| 2021-02-25 | Шахтьор Донецк | - | Макаби Тел Авив |
| 2021-03-01 | Макаби Тел Авив | - | МС Ашдод |
Бней Сахнин следващи 6 срещи
| 2021-02-09 | Бней Сахнин | - | Апоел Кфар Саба |
| 2021-02-13 | МС Ашдод | - | Бней Сахнин |
| 2021-02-18 | Бней Сахнин | - | Бейтар Ерусалим |
| 2021-02-22 | Бней Сахнин | - | Апоел Хадера |
| 2021-02-27 | Бней Сахнин | - | Апоел Хайфа |
| 2021-03-04 | Бейтар Ерусалим | - | Бней Сахнин |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 5.25 | 11.00 |
| Вероятност | 46% | 33% | 21% |
| 1X @ 1.04 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.04 | 4.00 |
| Вероятност | 67% | 33% |
| 1X @ 1.04 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 62% | 38% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.75 | 2.05 | |
| Вероятност | 49% | 51% | |
| Под 2.5 @ 2.05 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.75 | 1.40 | |
| Вероятност | 25% | 75% | |
| Под 3.5 @ 1.40 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.37 | 1.53 | |
| Вероятност | 35% | 65% | |
| Без @ 1.53 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-06 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
