Джей Лига 2 - Япония
неделя, 02.05.2021
07:00
07:00

Мачида Зелвия

Ренофа Ямагучи
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Мачида |
| Гост: | Ямагучи |
| Разстояние: | 743.5 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Мачида |
| Капацитет: | 8 924 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 07:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.30 | 4.75 | 1 | 1.18 | 2.00 | |||
| 50% | 30% | 20% | 1.75 | 71% | 29% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.30 | 1.60 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 58% | 42% | 44% | 56% | 16% | 84% |
Последни 10 директни срещи
| 2020-11-11 | Мачида Зелвия | 1 - 0 | Ренофа Ямагучи |
| 2020-08-22 | Ренофа Ямагучи | 0 - 2 | Мачида Зелвия |
| 2019-11-10 | Мачида Зелвия | 1 - 0 | Ренофа Ямагучи |
| 2019-07-07 | Ренофа Ямагучи | 3 - 0 | Мачида Зелвия |
| 2018-10-17 | Ренофа Ямагучи | 0 - 1 | Мачида Зелвия |
| 2018-04-22 | Мачида Зелвия | 1 - 2 | Ренофа Ямагучи |
| 2017-11-12 | Мачида Зелвия | 0 - 1 | Ренофа Ямагучи |
| 2017-05-27 | Ренофа Ямагучи | 0 - 1 | Мачида Зелвия |
| 2016-08-07 | Мачида Зелвия | 2 - 3 | Ренофа Ямагучи |
| 2016-03-13 | Ренофа Ямагучи | 0 - 2 | Мачида Зелвия |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 0 | 4 | 5 | 3 | 1 | |
| 60% | 0% | 40% | 50% | 30% | 10% |
Мачида Зелвия последни 12 срещи
| 2021-04-25 | Омия Ардижа | 0 - 1 | Мачида Зелвия |
| 2021-04-21 | Мачида Зелвия | 3 - 0 | Рюкю |
| 2021-04-17 | В-Варен Нагазаки | 0 - 3 | Мачида Зелвия |
| 2021-04-11 | Мачида Зелвия | 0 - 1 | Киото Санга |
| 2021-04-04 | Мачида Зелвия | 0 - 1 | Зв. Канадзава |
| 2021-03-27 | Вентфорет Кофу | 0 - 1 | Мачида Зелвия |
| 2021-03-21 | Мито Холихок | 3 - 0 | Мачида Зелвия |
| 2021-03-14 | Мачида Зелвия | 2 - 2 | Токио Верди |
| 2021-03-06 | Джубило Ивата | 1 - 3 | Мачида Зелвия |
| 2021-02-28 | Мачида Зелвия | 1 - 1 | Монтедио Ямагата |
| 2020-12-20 | Рюкю | 0 - 1 | Мачида Зелвия |
| 2020-12-16 | Джубило Ивата | 3 - 2 | Мачида Зелвия |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 7 | 6 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 58% | 50% | 25% |
Ренофа Ямагучи последни 12 срещи
| 2021-04-25 | Ренофа Ямагучи | 0 - 2 | Киото Санга |
| 2021-04-21 | Гираванц К. | 0 - 0 | Ренофа Ямагучи |
| 2021-04-17 | Ренофа Ямагучи | 1 - 0 | Теспа Гунма |
| 2021-04-10 | Токио Верди | 3 - 1 | Ренофа Ямагучи |
| 2021-04-04 | Ренофа Ямагучи | 0 - 1 | Точиги СК |
| 2021-03-27 | Джубило Ивата | 1 - 2 | Ренофа Ямагучи |
| 2021-03-21 | Ренофа Ямагучи | 0 - 0 | Фагиано Окаяма |
| 2021-03-13 | Ренофа Ямагучи | 1 - 2 | Алб. Ниигата |
| 2021-03-06 | Рюкю | 2 - 1 | Ренофа Ямагучи |
| 2021-02-28 | Ренофа Ямагучи | 0 - 0 | Мацумото Ямага |
| 2020-12-20 | Ренофа Ямагучи | 0 - 2 | Монтедио Ямагата |
| 2020-12-16 | Ренофа Ямагучи | 1 - 0 | Алб. Ниигата |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 6 | 4 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 50% | 33% | 8% |
Класиране Джей Лига 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алб. Ниигата | 11 | +21 | 29 |
| 2 | Рюкю | 11 | +13 | 28 |
| 3 | Киото Санга | 11 | +13 | 25 |
| 4 | Джубило Ивата | 11 | +4 | 21 |
| 5 | Вентфорет Кофу | 11 | +5 | 18 |
| 6 | Мачида Зелвия | 10 | +5 | 17 |
| 7 | Зв. Канадзава | 11 | +1 | 17 |
| 8 | Фагиано Окаяма | 11 | +1 | 15 |
| 9 | Блаублиц Акита | 11 | 0 | 15 |
| 10 | В-Варен Нагазаки | 10 | -5 | 14 |
| 11 | Точиги СК | 11 | -2 | 13 |
| 12 | Монтедио Ямагата | 11 | -2 | 13 |
| 13 | Мацумото Ямага | 11 | -5 | 13 |
| 14 | Мито Холихок | 10 | +1 | 12 |
| 15 | Джеф Юнайтед | 11 | -4 | 12 |
| 16 | Токио Верди | 10 | -9 | 11 |
| 17 | Теспа Гунма | 11 | -7 | 10 |
| 18 | Сагамихара | 11 | -8 | 10 |
| 19 | Ренофа Ямагучи | 10 | -5 | 9 |
| 20 | Ехиме ФК | 11 | -6 | 9 |
| 21 | Омия Ардижа | 10 | -2 | 8 |
| 22 | Гираванц К. | 11 | -9 | 8 |
Хронология на изиграните мачове
| Мачида Зелвия | |
| Ренофа Ямагучи | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Мачида Зелвия | Ренофа Ямагучи |
|---|---|---|---|
| 1 | Алб. Ниигата | ||
| 2 | Рюкю | 3 - 0 | 2 - 1 |
| 3 | Киото Санга | 0 - 1 | |
| 4 | Джубило Ивата | 1 - 2 | |
| 5 | Вентфорет Кофу | ||
| 6 | Мачида Зелвия | - | |
| 7 | Зв. Канадзава | 0 - 1 | |
| 8 | Фагиано Окаяма | ||
| 9 | Блаублиц Акита | ||
| 10 | В-Варен Нагазаки | ||
| 11 | Точиги СК | ||
| 12 | Монтедио Ямагата | 1 - 1 | |
| 13 | Мацумото Ямага | ||
| 14 | Мито Холихок | ||
| 15 | Джеф Юнайтед | ||
| 16 | Токио Верди | 2 - 2 | 3 - 1 |
| 17 | Теспа Гунма | ||
| 18 | Сагамихара | ||
| 19 | Ренофа Ямагучи | - | |
| 20 | Ехиме ФК | ||
| 21 | Омия Ардижа | ||
| 22 | Гираванц К. | 0 - 0 |
Класиране в шампионата
| Мачида Зелвия | Ренофа Ямагучи | |
| Позиция | 6 | 19 |
| Точки | 17 | 9 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 19 |
| Точки | 5 | 4 |
Форма в шампионата
| Мачида Зелвия | Ренофа Ямагучи | |
|
Победи Равни Загуби |
5
2 3 |
2
3 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
2 2 |
1
1 2 |
Голове в шампионата
| Мачида Зелвия | Ренофа Ямагучи | |
|
Вкарани Получени |
14
9 |
6
11 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
6
5 |
4
6 |
Обща статистика за Джей Лига 2
| Мачове (118) | |
| Победа за домакина | 36% |
| Равен | 23% |
| Победа за госта | 41% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (283) | |
| Средно голове на мач | 2.40 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.22 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.18 |
| Домакинът е отбелязал в | 65% |
| Гостът е отбелязал в | 72% |
| Гол/Гол | 47% |
| Над 1.5 | 67% |
| Над 2.5 | 45% |
| Над 3.5 | 20% |
Мачида Зелвия следващи 6 срещи
| 2021-05-05 | Фагиано Окаяма | - | Мачида Зелвия |
| 2021-05-09 | Сагамихара | - | Мачида Зелвия |
| 2021-05-16 | Мачида Зелвия | - | Алб. Ниигата |
| 2021-05-23 | Джеф Юнайтед | - | Мачида Зелвия |
| 2021-05-30 | Мачида Зелвия | - | Гираванц К. |
| 2021-06-05 | Мацумото Ямага | - | Мачида Зелвия |
Ренофа Ямагучи следващи 6 срещи
| 2021-05-05 | Ренофа Ямагучи | - | Джеф Юнайтед |
| 2021-05-09 | Зв. Канадзава | - | Ренофа Ямагучи |
| 2021-05-15 | Ренофа Ямагучи | - | Сагамихара |
| 2021-05-19 | Блаублиц Акита | - | Ренофа Ямагучи |
| 2021-05-29 | В-Варен Нагазаки | - | Ренофа Ямагучи |
| 2021-06-05 | Ренофа Ямагучи | - | Ехиме ФК |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.75 | 3.30 | 4.75 |
| Вероятност | 50% | 30% | 20% |
| 1 @ 1.75 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.18 | 2.00 |
| Вероятност | 71% | 29% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.75 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Над 1.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.30 | 1.60 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Под 2.5 @ 1.60 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.33 | 1.20 | |
| Вероятност | 16% | 84% | |
| Под 3.5 @ 1.20 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.66 | |
| Вероятност | 39% | 61% | |
| Без @ 1.66 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-02 04:06. Възможни са промени към настоящия момент!
