Купа на Португалия
събота, 15.10.2022
15:00
2 - 2
(1 - 1, 1 - 1, 2 - 0)
Краен победител Мафра
с резултат 2 - 0 в продълженията
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Мафра |
| Гост: |
Фуншал |
| Разстояние: |
978.0 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Ещадио Мунисипал де Мафра
|
| Капацитет: |
1 200 |
| Размер: |
100 x 65 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
15:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.75 |
3.20 |
2.30 |
X2 |
|
|
|
1.53 |
1.36 |
| 32% |
33% |
35% |
1.36 |
|
|
|
45% |
55% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.34 |
3.05 |
|
|
|
2.10 |
1.70 |
|
|
|
3.69 |
1.25 |
| 69% |
31% |
|
|
|
45% |
55% |
|
|
|
25% |
75% |
Последни 1 директни срещи
|
2018-07-28 |
Маритимо
|
3 - 0 |
Мафра
|
Мафра последни 12 срещи
|
2022-10-09 |
Мафра
|
1 - 1 |
Тондела
|
|
2022-09-17 |
Академико Визеу
|
2 - 0 |
Мафра
|
|
2022-09-10 |
Мафра
|
0 - 1 |
Порто Б
|
|
2022-09-04 |
Фейрензе
|
0 - 0 |
Мафра
|
|
2022-08-29 |
Мафра
|
0 - 3 |
Фарензе
|
|
2022-08-21 |
Насионал Мадейра
|
0 - 2 |
Мафра
|
|
2022-08-15 |
Мафра
|
3 - 0 |
Пенафиел
|
|
2022-08-06 |
Оливейрензе
|
3 - 1 |
Мафра
|
|
2022-07-27 |
Мафра
|
1 - 0 |
Вилафранкензе
|
|
2022-05-15 |
Варзин
|
2 - 0 |
Мафра
|
|
2022-05-07 |
Мафра
|
0 - 2 |
Лейшоес
|
|
2022-04-30 |
Акад. Коимбра
|
0 - 2 |
Мафра
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
9 |
3 |
1 |
| 33% |
17% |
50% |
|
75% |
25% |
8% |
Маритимо последни 12 срещи
|
2022-10-09 |
Боавища
|
1 - 1 |
Маритимо
|
|
2022-10-03 |
Маритимо
|
1 - 2 |
Каза Пиа
|
|
2022-09-18 |
Бенфика
|
5 - 0 |
Маритимо
|
|
2022-09-11 |
Маритимо
|
1 - 2 |
Жил Висенте
|
|
2022-09-04 |
Санта Клара
|
2 - 1 |
Маритимо
|
|
2022-08-27 |
Маритимо
|
0 - 1 |
Портимонензе
|
|
2022-08-21 |
Спортинг Брага
|
5 - 0 |
Маритимо
|
|
2022-08-15 |
Маритимо
|
1 - 2 |
Шавеш
|
|
2022-08-06 |
Порто
|
5 - 1 |
Маритимо
|
|
2022-07-29 |
Маритимо
|
1 - 0 |
Санта Клара
|
|
2022-07-20 |
Маритимо
|
1 - 1 |
Пенафиел
|
|
2022-05-14 |
Маритимо
|
0 - 1 |
Портимонензе
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
2 |
9 |
|
9 |
7 |
3 |
| 8% |
17% |
75% |
|
75% |
58% |
25% |
Класиране Мафра
Няма данни в системата
Класиране Лига Португал 2
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Морейрензе |
8 |
7 |
1 |
0 |
21 |
6 |
+15 |
22 |
| 2 |
Фарензе |
8 |
5 |
3 |
0 |
16 |
9 |
+7 |
18 |
| 3 |
Вилафранкензе |
8 |
5 |
0 |
3 |
11 |
8 |
+3 |
15 |
| 4 |
Тондела |
8 |
3 |
5 |
0 |
13 |
7 |
+6 |
14 |
| 5 |
Порто Б |
8 |
4 |
2 |
2 |
9 |
5 |
+4 |
14 |
| 6 |
Фейрензе |
8 |
3 |
4 |
1 |
11 |
6 |
+5 |
13 |
| 7 |
Пенафиел |
8 |
3 |
4 |
1 |
11 |
8 |
+3 |
13 |
| 8 |
Ещрела Амадора |
8 |
2 |
5 |
1 |
10 |
9 |
+1 |
11 |
| 9 |
Бенфика Б |
8 |
2 |
4 |
2 |
13 |
10 |
+3 |
10 |
| 10 |
Лейшоес |
8 |
2 |
4 |
2 |
8 |
6 |
+2 |
9 |
| 11 |
Академико Визеу |
8 |
2 |
3 |
3 |
13 |
14 |
-1 |
9 |
| 12 |
Мафра |
8 |
2 |
2 |
4 |
7 |
10 |
-3 |
8 |
| 13 |
Торензе |
8 |
2 |
1 |
5 |
4 |
13 |
-9 |
7 |
| 14 |
Трофензе |
8 |
2 |
1 |
5 |
6 |
16 |
-10 |
7 |
| 15 |
Оливейрензе |
8 |
1 |
3 |
4 |
11 |
16 |
-5 |
6 |
| 16 |
Насионал Мадейра |
8 |
2 |
0 |
6 |
6 |
14 |
-8 |
6 |
| 17 |
Б-САД |
8 |
1 |
2 |
5 |
16 |
20 |
-4 |
5 |
| 18 |
Спортинг Ковиля |
8 |
1 |
2 |
5 |
7 |
16 |
-9 |
5 |
Мафра следващи 6 срещи
|
2022-10-18 |
Бенфика Б
|
- |
Мафра
|
|
2022-10-23 |
Мафра
|
- |
Ещрела Амадора
|
|
2022-10-29 |
Торензе
|
- |
Мафра
|
|
2022-11-04 |
Мафра
|
- |
Спортинг Ковиля
|
|
2022-11-08 |
Мафра
|
- |
Порто
|
|
2022-11-14 |
Мафра
|
- |
Лейшоес
|
Маритимо следващи 6 срещи
|
2022-10-23 |
Маритимо
|
- |
Ароука
|
|
2022-10-28 |
Пасош Ферейра
|
- |
Маритимо
|
|
2022-11-06 |
Маритимо
|
- |
Фамаликао
|
|
2022-11-13 |
Вит. Гимараеш
|
- |
Маритимо
|
|
2022-12-01 |
Маритимо
|
- |
Рио Аве
|
|
2022-12-07 |
Фарензе
|
- |
Маритимо
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.75 |
3.20 |
2.30 |
| Вероятност |
32% |
33% |
35% |
|
X2 @ 1.36 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.53 |
1.36 |
| Вероятност |
45% |
55% |
|
X2 @ 1.36 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.34 |
3.05 |
| Вероятност |
|
69% |
31% |
|
Над 1.5 @ 1.34 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.10 |
1.70 |
| Вероятност |
|
45% |
55% |
|
Под 2.5 @ 1.70 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.69 |
1.25 |
| Вероятност |
|
25% |
75% |
|
Под 3.5 @ 1.25 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.81 |
1.91 |
| Вероятност |
|
51% |
49% |
|
Г/Г @ 1.81 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-15 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!