Лига Португал 2 - Португалия
неделя, 09.10.2022
15:30
15:30

Мафра

Тондела
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Мафра |
| Гост: | Тондела |
| Разстояние: | 205.2 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Ещадио Мунисипал де Мафра |
| Капацитет: | 1 200 |
| Размер: | 100 x 65 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:30 (15:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.25 | 2.87 | X2 | 1.40 | 1.57 | |||
| 30% | 24% | 46% | 1.57 | 39% | 61% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.07 | 1.72 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 78% | 22% | 45% | 55% | 23% | 77% |
Последни 2 директни срещи
| 2022-04-20 | Мафра | 1 - 1 | Тондела |
| 2022-03-03 | Тондела | 3 - 0 | Мафра |
Мафра последни 12 срещи
| 2022-09-17 | Академико Визеу | 2 - 0 | Мафра |
| 2022-09-10 | Мафра | 0 - 1 | Порто Б |
| 2022-09-04 | Фейрензе | 0 - 0 | Мафра |
| 2022-08-29 | Мафра | 0 - 3 | Фарензе |
| 2022-08-21 | Насионал Мадейра | 0 - 2 | Мафра |
| 2022-08-15 | Мафра | 3 - 0 | Пенафиел |
| 2022-08-06 | Оливейрензе | 3 - 1 | Мафра |
| 2022-07-27 | Мафра | 1 - 0 | Вилафранкензе |
| 2022-05-15 | Варзин | 2 - 0 | Мафра |
| 2022-05-07 | Мафра | 0 - 2 | Лейшоес |
| 2022-04-30 | Акад. Коимбра | 0 - 2 | Мафра |
| 2022-04-24 | Мафра | 1 - 1 | Рио Аве |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 3 | 1 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 25% | 8% |
Тондела последни 12 срещи
| 2022-10-02 | Акад. Коимбра | 1 - 1 | Тондела |
| 2022-09-16 | Тондела | 3 - 1 | Б-САД |
| 2022-09-11 | Торензе | 0 - 3 | Тондела |
| 2022-09-05 | Тондела | 1 - 1 | Ещрела Амадора |
| 2022-08-27 | Академико Визеу | 2 - 2 | Тондела |
| 2022-08-19 | Тондела | 1 - 1 | Спортинг Ковиля |
| 2022-08-12 | Тондела | 1 - 1 | Бенфика Б |
| 2022-08-06 | Насионал Мадейра | 0 - 1 | Тондела |
| 2022-07-30 | Порто | 3 - 0 | Тондела |
| 2022-07-22 | Жил Висенте | 1 - 1 | Тондела |
| 2022-05-22 | Порто | 3 - 1 | Тондела |
| 2022-05-14 | Тондела | 2 - 2 | Боавища |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 7 | 2 | 11 | 6 | 4 | |
| 25% | 58% | 17% | 92% | 50% | 33% |
Класиране Лига Португал 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Морейрензе | 7 | +13 | 19 |
| 2 | Фарензе | 8 | +7 | 18 |
| 3 | Вилафранкензе | 8 | +3 | 15 |
| 4 | Порто Б | 8 | +4 | 14 |
| 5 | Тондела | 7 | +6 | 13 |
| 6 | Пенафиел | 8 | +3 | 13 |
| 7 | Ещрела Амадора | 8 | +1 | 11 |
| 8 | Бенфика Б | 8 | +3 | 10 |
| 9 | Фейрензе | 7 | +2 | 10 |
| 10 | Лейшоес | 8 | +2 | 9 |
| 11 | Мафра | 7 | -3 | 7 |
| 12 | Трофензе | 7 | -7 | 7 |
| 13 | Торензе | 8 | -9 | 7 |
| 14 | Академико Визеу | 7 | -2 | 6 |
| 15 | Оливейрензе | 8 | -5 | 6 |
| 16 | Насионал Мадейра | 7 | -6 | 6 |
| 17 | Б-САД | 8 | -4 | 5 |
| 18 | Спортинг Ковиля | 7 | -8 | 5 |
Хронология на изиграните мачове
| Мафра | |
| Тондела | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Мафра | Тондела |
|---|---|---|---|
| 1 | Морейрензе | ||
| 2 | Фарензе | 0 - 3 | |
| 3 | Вилафранкензе | ||
| 4 | Порто Б | 0 - 1 | |
| 5 | Тондела | - | |
| 6 | Пенафиел | 3 - 0 | |
| 7 | Ещрела Амадора | ||
| 8 | Бенфика Б | ||
| 9 | Фейрензе | ||
| 10 | Лейшоес | ||
| 11 | Мафра | - | |
| 12 | Трофензе | ||
| 13 | Торензе | 0 - 3 | |
| 14 | Академико Визеу | 2 - 2 | |
| 15 | Оливейрензе | ||
| 16 | Насионал Мадейра | 0 - 1 | |
| 17 | Б-САД | ||
| 18 | Спортинг Ковиля |
Класиране в шампионата
| Мафра | Тондела | |
| Позиция | 11 | 5 |
| Точки | 7 | 13 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 4 |
| Точки | 3 | 7 |
Форма в шампионата
| Мафра | Тондела | |
|
Победи Равни Загуби |
2
1 4 |
3
4 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
0 2 |
2
1 0 |
Голове в шампионата
| Мафра | Тондела | |
|
Вкарани Получени |
6
9 |
12
6 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
3
4 |
6
2 |
Обща статистика за Лига Португал 2
| Мачове (68) | |
| Победа за домакина | 34% |
| Равен | 32% |
| Победа за госта | 34% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (179) | |
| Средно голове на мач | 2.63 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.35 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.28 |
| Домакинът е отбелязал в | 74% |
| Гостът е отбелязал в | 76% |
| Гол/Гол | 56% |
| Над 1.5 | 78% |
| Над 2.5 | 50% |
| Над 3.5 | 28% |
Мафра следващи 6 срещи
| 2022-10-15 | Мафра | - | Маритимо |
| 2022-10-18 | Бенфика Б | - | Мафра |
| 2022-10-23 | Мафра | - | Ещрела Амадора |
| 2022-10-29 | Торензе | - | Мафра |
| 2022-11-04 | Мафра | - | Спортинг Ковиля |
| 2022-11-08 | Мафра | - | Порто |
Тондела следващи 6 срещи
| 2022-10-15 | Тондела | - | Санта Клара |
| 2022-10-19 | Тондела | - | Оливейрензе |
| 2022-10-24 | Лейшоес | - | Тондела |
| 2022-10-30 | Тондела | - | Трофензе |
| 2022-11-05 | Вилафранкензе | - | Тондела |
| 2022-11-09 | Насионал Мадейра | - | Тондела |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.30 | 3.25 | 2.87 |
| Вероятност | 30% | 24% | 46% |
| X2 @ 1.57 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 1.57 |
| Вероятност | 39% | 61% |
| X2 @ 1.57 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 3.25 | |
| Вероятност | 78% | 22% | |
| Над 1.5 @ 1.33 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.07 | 1.72 | |
| Вероятност | 45% | 55% | |
| Под 2.5 @ 1.72 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.75 | 1.25 | |
| Вероятност | 23% | 77% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.83 | |
| Вероятност | 47% | 53% | |
| Без @ 1.83 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-09 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
