Трета Лига - Германия
събота, 03.04.2021
13:00
13:00

Магдебург

Инголщат
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Магдебург |
| Гост: | Инголщат |
| Разстояние: | 374.8 км |
| Стадион | |
| Стадион: | МДЦЦ-Арена |
| Капацитет: | 27 250 (25 000) |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 13:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.60 | 3.50 | 2.00 | 2 | 1.72 | 1.28 | |||
| 22% | 28% | 50% | 2.00 | 31% | 69% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.66 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 73% | 27% | 41% | 59% | 19% | 81% |
Последни 5 директни срещи
| 2020-11-22 | Инголщат | 1 - 0 | Магдебург |
| 2020-07-01 | Инголщат | 0 - 2 | Магдебург |
| 2019-12-07 | Магдебург | 0 - 2 | Инголщат |
| 2019-02-01 | Инголщат | 0 - 1 | Магдебург |
| 2018-08-25 | Магдебург | 1 - 1 | Инголщат |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
| 40% | 20% | 40% | 60% | 0% | 0% |
Магдебург последни 12 срещи
| 2021-03-20 | Магдебург | 1 - 0 | Кайзерслаутерн |
| 2021-03-13 | Байерн М. II | 0 - 2 | Магдебург |
| 2021-03-06 | Магдебург | 1 - 1 | Валдхоф Манхайм |
| 2021-03-02 | Виктория Кьолн | 2 - 4 | Магдебург |
| 2021-02-27 | Веен Висбаден | 1 - 0 | Магдебург |
| 2021-02-21 | Магдебург | 0 - 4 | Ферл |
| 2021-02-15 | Тюркгюджю Мюнхен | 2 - 1 | Магдебург |
| 2021-02-06 | Магдебург | 0 - 1 | Динамо Дрезден |
| 2021-01-27 | Магдебург | 0 - 3 | Мюнхен 1860 |
| 2021-01-23 | Халешер | 1 - 0 | Магдебург |
| 2021-01-20 | Дуисбург | 1 - 2 | Магдебург |
| 2021-01-16 | Унтерхахинг | 0 - 2 | Магдебург |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 8 | 5 | 2 | |
| 42% | 8% | 50% | 67% | 42% | 17% |
Инголщат последни 12 срещи
| 2021-03-20 | Инголщат | 1 - 0 | Валдхоф Манхайм |
| 2021-03-17 | Ферл | 1 - 1 | Инголщат |
| 2021-03-13 | Веен Висбаден | 1 - 2 | Инголщат |
| 2021-03-08 | Инголщат | 2 - 1 | Тюркгюджю Мюнхен |
| 2021-03-03 | Юрдинген 05 | 0 - 3 | Инголщат |
| 2021-02-27 | Динамо Дрезден | 4 - 0 | Инголщат |
| 2021-02-20 | Инголщат | 1 - 0 | Кайзерслаутерн |
| 2021-02-06 | Инголщат | 2 - 1 | Виктория Кьолн |
| 2021-01-30 | Унтерхахинг | 0 - 1 | Инголщат |
| 2021-01-27 | Инголщат | 1 - 1 | Халешер |
| 2021-01-18 | Мюнхен 1860 | 1 - 0 | Инголщат |
| 2021-01-13 | Цвикау | 0 - 2 | Инголщат |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 8 | 5 | 1 | |
| 67% | 17% | 17% | 67% | 42% | 8% |
Класиране Трета Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Динамо Дрезден | 29 | +27 | 58 |
| 2 | Ханза Рощок | 29 | +18 | 57 |
| 3 | Инголщат | 29 | +11 | 57 |
| 4 | Мюнхен 1860 | 29 | +26 | 48 |
| 5 | Ферл | 29 | +10 | 45 |
| 6 | Саарбрюкен | 29 | +9 | 45 |
| 7 | Веен Висбаден | 29 | +5 | 44 |
| 8 | Цвикау | 28 | +1 | 40 |
| 9 | Тюркгюджю Мюнхен | 29 | -1 | 40 |
| 10 | Виктория Кьолн | 29 | -8 | 39 |
| 11 | Халешер | 29 | -14 | 36 |
| 12 | Мепен | 29 | -14 | 36 |
| 13 | Валдхоф Манхайм | 29 | -4 | 35 |
| 14 | Дуисбург | 29 | -12 | 34 |
| 15 | Байерн М. II | 29 | -3 | 33 |
| 16 | Юрдинген 05 | 29 | -4 | 33 |
| 17 | Магдебург | 29 | -12 | 31 |
| 18 | Кайзерслаутерн | 28 | -9 | 26 |
| 19 | ВФБ Любек | 29 | -13 | 26 |
| 20 | Унтерхахинг | 29 | -13 | 24 |
Хронология на изиграните мачове
| Магдебург | |
| Инголщат | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Магдебург | Инголщат |
|---|---|---|---|
| 1 | Динамо Дрезден | 0 - 1 | 4 - 0 |
| 2 | Ханза Рощок | 1 - 1 | |
| 3 | Инголщат | - | |
| 4 | Мюнхен 1860 | 0 - 3 | 1 - 0 |
| 5 | Ферл | 0 - 4 | 1 - 1 |
| 6 | Саарбрюкен | 1 - 2 | 3 - 3 |
| 7 | Веен Висбаден | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 8 | Цвикау | 0 - 2 | |
| 9 | Тюркгюджю Мюнхен | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 10 | Виктория Кьолн | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 11 | Халешер | 0 - 2 | 0 - 2 |
| 12 | Мепен | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 13 | Валдхоф Манхайм | 1 - 1 | 4 - 1 |
| 14 | Дуисбург | ||
| 15 | Байерн М. II | 2 - 1 | 1 - 3 |
| 16 | Юрдинген 05 | 1 - 1 | 0 - 3 |
| 17 | Магдебург | - | |
| 18 | Кайзерслаутерн | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 19 | ВФБ Любек | ||
| 20 | Унтерхахинг | 0 - 1 |
Класиране в шампионата
| Магдебург | Инголщат | |
| Позиция | 17 | 3 |
| Точки | 31 | 57 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 18 | 9 |
| Точки | 13 | 22 |
Форма в шампионата
| Магдебург | Инголщат | |
|
Победи Равни Загуби |
8
7 14 |
17
6 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
4 7 |
6
4 5 |
Голове в шампионата
| Магдебург | Инголщат | |
|
Вкарани Получени |
28
40 |
41
30 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
10
20 |
20
21 |
Обща статистика за Трета Лига
| Мачове (289) | |
| Победа за домакина | 39% |
| Равен | 27% |
| Победа за госта | 35% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (773) | |
| Средно голове на мач | 2.67 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.37 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.30 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 75% |
| Гол/Гол | 55% |
| Над 1.5 | 76% |
| Над 2.5 | 49% |
| Над 3.5 | 28% |
Магдебург следващи 6 срещи
| 2021-04-10 | Ханза Рощок | - | Магдебург |
| 2021-04-17 | Магдебург | - | Цвикау |
| 2021-04-21 | Мепен | - | Магдебург |
| 2021-04-25 | Магдебург | - | ВФБ Любек |
| 2021-05-05 | Саарбрюкен | - | Магдебург |
| 2021-05-08 | Магдебург | - | Дуисбург |
Инголщат следващи 6 срещи
| 2021-04-10 | Инголщат | - | Байерн М. II |
| 2021-04-18 | Инголщат | - | Мепен |
| 2021-04-21 | ВФБ Любек | - | Инголщат |
| 2021-04-24 | Инголщат | - | Цвикау |
| 2021-05-04 | Ханза Рощок | - | Инголщат |
| 2021-05-08 | Инголщат | - | Саарбрюкен |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.60 | 3.50 | 2.00 |
| Вероятност | 22% | 28% | 50% |
| 2 @ 2.00 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 1.28 |
| Вероятност | 31% | 69% |
| X2 @ 1.28 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.00 | |
| Вероятност | 73% | 27% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.15 | 1.66 | |
| Вероятност | 41% | 59% | |
| Под 2.5 @ 1.66 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.75 | 1.25 | |
| Вероятност | 19% | 81% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.80 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Г/Г @ 1.90 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-03 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
