Алсвенскан - Швеция
неделя, 28.08.2022
16:30
16:30

Малмьо

Калмар
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Малмьо |
| Гост: | Калмар |
| Разстояние: | 239.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Сведбанк |
| Капацитет: | 24 000 (21 000) |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 16:30 (17:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.45 | 4.33 | 7.00 | 1 | 1.10 | 2.62 | |||
| 55% | 19% | 26% | 1.45 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 70% | 30% | 42% | 58% | 17% | 83% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-04-03 | Калмар | 0 - 1 | Малмьо |
| 2021-11-28 | Калмар | 0 - 1 | Малмьо |
| 2021-06-12 | Малмьо | 0 - 1 | Калмар |
| 2021-05-17 | Малмьо | 3 - 1 | Калмар |
| 2021-02-06 | Калмар | 2 - 2 | Малмьо |
| 2020-10-04 | Калмар | 0 - 4 | Малмьо |
| 2020-07-19 | Малмьо | 2 - 1 | Калмар |
| 2019-09-01 | Калмар | 0 - 5 | Малмьо |
| 2019-05-19 | Малмьо | 1 - 0 | Калмар |
| 2019-03-09 | Малмьо | 2 - 1 | Калмар |
| 2018-09-23 | Малмьо | 4 - 0 | Калмар |
| 2018-04-29 | Калмар | 3 - 0 | Малмьо |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 8 | 8 | 5 | |
| 75% | 8% | 17% | 67% | 67% | 42% |
Малмьо последни 12 срещи
| 2022-08-25 | Сивасспор | 0 - 2 | Малмьо |
| 2022-08-21 | Мялби | 1 - 1 | Малмьо |
| 2022-08-18 | Малмьо | 3 - 1 | Сивасспор |
| 2022-08-14 | Малмьо | 3 - 1 | Сундсвал |
| 2022-08-11 | Ф91 Дюделанж | 2 - 2 | Малмьо |
| 2022-08-07 | Сириус | 2 - 1 | Малмьо |
| 2022-08-04 | Малмьо | 3 - 0 | Ф91 Дюделанж |
| 2022-07-27 | Малмьо | 0 - 2 | Жалгирис Вилнюс |
| 2022-07-23 | Малмьо | 3 - 1 | Сириус |
| 2022-07-19 | Жалгирис Вилнюс | 1 - 0 | Малмьо |
| 2022-07-16 | Норкьопинг | 0 - 2 | Малмьо |
| 2022-07-12 | Викингур Р. | 3 - 3 | Малмьо |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 11 | 7 | 5 | |
| 50% | 25% | 25% | 92% | 58% | 42% |
Калмар последни 12 срещи
| 2022-08-22 | Калмар | 1 - 0 | ИФК Гьотеборг |
| 2022-08-14 | Юргорден | 3 - 2 | Калмар |
| 2022-08-07 | Калмар | 1 - 0 | АИК Стокхолм |
| 2022-07-30 | Дегерфорш | 2 - 1 | Калмар |
| 2022-07-24 | Калмар | 1 - 0 | Елфсборг |
| 2022-07-17 | АИК Стокхолм | 1 - 0 | Калмар |
| 2022-07-10 | Калмар | 1 - 1 | Сириус |
| 2022-07-02 | Хелзингборг | 1 - 1 | Калмар |
| 2022-06-27 | Калмар | 1 - 0 | Вернаму |
| 2022-06-16 | Калмар | 3 - 0 | Форвартс Щайр |
| 2022-05-28 | Мялби | 1 - 1 | Калмар |
| 2022-05-22 | Калмар | 1 - 0 | Юргорден |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 6 | 3 | 1 | |
| 50% | 25% | 25% | 50% | 25% | 8% |
Класиране Алсвенскан
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хакен | 20 | +22 | 44 |
| 2 | Хамарби | 19 | +26 | 39 |
| 3 | Юргорден | 19 | +25 | 38 |
| 4 | АИК Стокхолм | 19 | +6 | 35 |
| 5 | Малмьо | 19 | +10 | 34 |
| 6 | ИФК Гьотеборг | 19 | +7 | 30 |
| 7 | Калмар | 19 | +5 | 30 |
| 8 | Мялби | 19 | +2 | 28 |
| 9 | Сириус | 19 | -6 | 25 |
| 10 | Елфсборг | 19 | +7 | 24 |
| 11 | Норкьопинг | 19 | -5 | 20 |
| 12 | Варберг БоИС | 19 | -16 | 20 |
| 13 | Вернаму | 20 | -13 | 19 |
| 14 | Дегерфорш | 20 | -23 | 15 |
| 15 | Хелзингборг | 19 | -15 | 14 |
| 16 | Сундсвал | 20 | -32 | 10 |
Хронология на изиграните мачове
| Малмьо | |
| Калмар | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Малмьо | Калмар |
|---|---|---|---|
| 1 | Хакен | 1 - 2 | 3 - 1 |
| 2 | Хамарби | ||
| 3 | Юргорден | 3 - 2 | |
| 4 | АИК Стокхолм | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 5 | Малмьо | - | |
| 6 | ИФК Гьотеборг | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 7 | Калмар | - | |
| 8 | Мялби | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 9 | Сириус | 3 - 1 | |
| 10 | Елфсборг | 1 - 1 | |
| 11 | Норкьопинг | ||
| 12 | Варберг БоИС | 3 - 0 | 0 - 3 |
| 13 | Вернаму | ||
| 14 | Дегерфорш | 2 - 1 | |
| 15 | Хелзингборг | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 16 | Сундсвал | 3 - 1 | 1 - 0 |
Класиране в шампионата
| Малмьо | Калмар | |
| Позиция | 5 | 7 |
| Точки | 34 | 30 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 11 |
| Точки | 22 | 8 |
Форма в шампионата
| Малмьо | Калмар | |
|
Победи Равни Загуби |
10
4 5 |
9
3 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
7
1 1 |
2
2 5 |
Голове в шампионата
| Малмьо | Калмар | |
|
Вкарани Получени |
27
17 |
22
17 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
19
6 |
11
13 |
Обща статистика за Алсвенскан
| Мачове (154) | |
| Победа за домакина | 49% |
| Равен | 24% |
| Победа за госта | 27% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (412) | |
| Средно голове на мач | 2.68 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.56 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.12 |
| Домакинът е отбелязал в | 80% |
| Гостът е отбелязал в | 64% |
| Гол/Гол | 49% |
| Над 1.5 | 76% |
| Над 2.5 | 48% |
| Над 3.5 | 26% |
Малмьо следващи 6 срещи
| 2022-09-04 | Елфсборг | - | Малмьо |
| 2022-09-08 | Малмьо | - | Спортинг Брага |
| 2022-09-11 | Малмьо | - | Норкьопинг |
| 2022-09-15 | Роял Юнион СЖ | - | Малмьо |
| 2022-09-18 | Хелзингборг | - | Малмьо |
| 2022-10-01 | Малмьо | - | Хамарби |
Калмар следващи 6 срещи
| 2022-08-31 | Твоокерш | - | Калмар |
| 2022-09-05 | Калмар | - | Варберг БоИС |
| 2022-09-12 | Калмар | - | Хакен |
| 2022-09-17 | Норкьопинг | - | Калмар |
| 2022-10-02 | Калмар | - | Хелзингборг |
| 2022-10-09 | Елфсборг | - | Калмар |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.45 | 4.33 | 7.00 |
| Вероятност | 55% | 19% | 26% |
| 1 @ 1.45 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.10 | 2.62 |
| Вероятност | 68% | 32% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 70% | 30% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.85 | 2.00 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Под 2.5 @ 2.00 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.00 | 1.36 | |
| Вероятност | 17% | 83% | |
| Под 3.5 @ 1.36 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.75 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Без @ 1.75 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-08-28 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
