Втора ПФЛ - България
събота, 12.11.2022
12:30
12:30

Марица Пловдив

Струмска Слава
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Пловдив |
| Гост: | Радомир |
| Разстояние: | 153.2 км |
| Начален час | |
| Час: | 12:30 (14:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.73 | 3.51 | 4.24 | 1 | 1.17 | 1.87 | |||
| 36% | 41% | 23% | 1.73 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.31 | 3.10 | 1.91 | 1.78 | 3.40 | 1.27 | ||||||
| 63% | 37% | 47% | 53% | 21% | 79% |
Последни 4 директни срещи
| 2022-02-19 | Струмска Слава | 0 - 0 | Марица Пловдив |
| 2021-08-08 | Марица Пловдив | 1 - 1 | Струмска Слава |
| 2018-03-05 | Марица Пловдив | 0 - 1 | Струмска Слава |
| 2017-08-12 | Струмска Слава | 3 - 6 | Марица Пловдив |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | |
| 25% | 50% | 25% | 50% | 25% | 25% |
Марица Пловдив последни 12 срещи
| 2022-11-06 | ЦСКА 1948 II | 3 - 0 | Марица Пловдив |
| 2022-10-29 | Марица Пловдив | 1 - 0 | Миньор Перник |
| 2022-10-22 | Беласица Петрич | 0 - 0 | Марица Пловдив |
| 2022-10-15 | Марица Пловдив | 0 - 0 | Спортист Своге |
| 2022-10-07 | Витоша Бистрица | 3 - 1 | Марица Пловдив |
| 2022-09-29 | Марица Пловдив | 1 - 0 | Монтана |
| 2022-09-24 | Ботев Пловдив | 7 - 0 | Марица Пловдив |
| 2022-09-17 | Ботев Пд II | 1 - 0 | Марица Пловдив |
| 2022-09-10 | Марица Пловдив | 2 - 2 | Крумовград |
| 2022-09-03 | Добруджа Добрич | 1 - 2 | Марица Пловдив |
| 2022-08-27 | Марица Пловдив | 2 - 0 | Лудогорец II |
| 2022-08-20 | Янтра Габрово | 0 - 0 | Марица Пловдив |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 6 | 5 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 50% | 42% | 25% |
Струмска Слава последни 12 срещи
| 2022-11-05 | Струмска Слава | 0 - 0 | Дунав Русе |
| 2022-10-29 | Ловеч | 1 - 1 | Струмска Слава |
| 2022-10-22 | Струмска Слава | 2 - 2 | Спартак Плевен |
| 2022-10-15 | Струмска Слава | 0 - 3 | Етър В. Търново |
| 2022-10-10 | ЦСКА 1948 II | 3 - 1 | Струмска Слава |
| 2022-10-04 | Струмска Слава | 0 - 3 | Миньор Перник |
| 2022-09-22 | Светкавица Търговище | 0 - 6 | Струмска Слава |
| 2022-09-17 | Беласица Петрич | 3 - 0 | Струмска Слава |
| 2022-09-10 | Струмска Слава | 0 - 3 | Спортист Своге |
| 2022-09-05 | Витоша Бистрица | 0 - 0 | Струмска Слава |
| 2022-08-26 | Струмска Слава | 0 - 0 | Монтана |
| 2022-08-22 | Ботев Пд II | 0 - 3 | Струмска Слава |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 9 | 8 | 3 | |
| 17% | 42% | 42% | 75% | 67% | 25% |
Класиране Втора ПФЛ
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ЦСКА 1948 II | 17 | +22 | 35 |
| 2 | Етър В. Търново | 17 | +10 | 30 |
| 3 | Спартак Плевен | 16 | +9 | 28 |
| 4 | Спортист Своге | 16 | +6 | 28 |
| 5 | Беласица Петрич | 17 | +4 | 28 |
| 6 | Крумовград | 16 | +2 | 27 |
| 7 | Монтана | 16 | +6 | 25 |
| 8 | Ловеч | 17 | +4 | 23 |
| 9 | Лудогорец II | 17 | -6 | 23 |
| 10 | Марица Пловдив | 16 | -4 | 22 |
| 11 | Миньор Перник | 17 | +2 | 20 |
| 12 | Дунав Русе | 16 | +1 | 19 |
| 13 | Янтра Габрово | 17 | -4 | 19 |
| 14 | Струмска Слава | 16 | -7 | 19 |
| 15 | Витоша Бистрица | 16 | -5 | 17 |
| 16 | Ботев Пд II | 16 | -12 | 15 |
| 17 | Добруджа Добрич | 16 | -7 | 13 |
| 18 | Созопол | 17 | -21 | 13 |
Хронология на изиграните мачове
| Марица Пловдив | |
| Струмска Слава | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Марица Пловдив | Струмска Слава |
|---|---|---|---|
| 1 | ЦСКА 1948 II | 3 - 1 | |
| 2 | Етър В. Търново | ||
| 3 | Спартак Плевен | ||
| 4 | Спортист Своге | 0 - 0 | |
| 5 | Беласица Петрич | 3 - 0 | |
| 6 | Крумовград | 2 - 2 | |
| 7 | Монтана | 1 - 0 | |
| 8 | Ловеч | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 9 | Лудогорец II | 2 - 0 | |
| 10 | Марица Пловдив | - | |
| 11 | Миньор Перник | 1 - 0 | |
| 12 | Дунав Русе | ||
| 13 | Янтра Габрово | 2 - 2 | |
| 14 | Струмска Слава | - | |
| 15 | Витоша Бистрица | 0 - 0 | |
| 16 | Ботев Пд II | 0 - 3 | |
| 17 | Добруджа Добрич | 1 - 1 | |
| 18 | Созопол | 3 - 0 |
Класиране в шампионата
| Марица Пловдив | Струмска Слава | |
| Позиция | 10 | 14 |
| Точки | 22 | 19 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 9 |
| Точки | 17 | 7 |
Форма в шампионата
| Марица Пловдив | Струмска Слава | |
|
Победи Равни Загуби |
6
4 6 |
4
7 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
2 0 |
1
4 2 |
Голове в шампионата
| Марица Пловдив | Струмска Слава | |
|
Вкарани Получени |
15
19 |
14
21 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
10
2 |
8
10 |
Обща статистика за Втора ПФЛ
| Мачове (148) | |
| Победа за домакина | 51% |
| Равен | 27% |
| Победа за госта | 22% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (332) | |
| Средно голове на мач | 2.24 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.36 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.88 |
| Домакинът е отбелязал в | 74% |
| Гостът е отбелязал в | 56% |
| Гол/Гол | 41% |
| Над 1.5 | 65% |
| Над 2.5 | 42% |
| Над 3.5 | 20% |
Марица Пловдив следващи 6 срещи
| 2022-11-19 | Марица Пловдив | - | Хебър Пазарджик |
| 2022-11-26 | Марица Пловдив | - | Арда Кърджали |
| 2023-01-25 | Волга Уляновск | - | Марица Пловдив |
| 2023-01-29 | Ресовия Жешов | - | Марица Пловдив |
| 2023-02-03 | Локомотив Пд | - | Марица Пловдив |
| 2023-02-11 | Марица Пловдив | - | Спартак Плевен |
Струмска Слава следващи 6 срещи
| 2022-11-16 | Струмска Слава | - | Спартак Варна |
| 2023-02-11 | Созопол | - | Струмска Слава |
| 2023-02-18 | Струмска Слава | - | Янтра Габрово |
| 2023-02-25 | Лудогорец II | - | Струмска Слава |
| 2023-03-04 | Струмска Слава | - | Добруджа Добрич |
| 2023-03-11 | Крумовград | - | Струмска Слава |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.73 | 3.51 | 4.24 |
| Вероятност | 36% | 41% | 23% |
| 1 @ 1.73 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.17 | 1.87 |
| Вероятност | 60% | 40% |
| 1X @ 1.17 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.31 | 3.10 | |
| Вероятност | 63% | 37% | |
| Над 1.5 @ 1.31 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.91 | 1.78 | |
| Вероятност | 47% | 53% | |
| Под 2.5 @ 1.78 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.40 | 1.27 | |
| Вероятност | 21% | 79% | |
| Под 3.5 @ 1.27 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.92 | 1.84 | |
| Вероятност | 34% | 66% | |
| Без @ 1.84 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-12 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
