Премиер Лига - Малта
неделя, 23.10.2022
16:30
16:30

Марсашлок

Биркиркара
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Марсашлок |
| Гост: | Биркиркара |
| Разстояние: | 9.6 км |
| Начален час | |
| Час: | 16:30 (17:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.50 | 3.50 | 1.82 | 2 | 1.85 | 1.26 | |||
| 23% | 33% | 44% | 1.82 | 34% | 66% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.24 | 3.70 | 1.72 | 1.98 | 2.80 | 1.38 | ||||||
| 72% | 28% | 55% | 45% | 24% | 76% |
Последни 6 директни срещи
| 2012-01-13 | Биркиркара | 1 - 0 | Марсашлок |
| 2011-09-30 | Марсашлок | 1 - 2 | Биркиркара |
| 2011-04-30 | Биркиркара | 2 - 0 | Марсашлок |
| 2011-03-12 | Марсашлок | 1 - 4 | Биркиркара |
| 2011-01-15 | Марсашлок | 2 - 0 | Биркиркара |
| 2010-10-24 | Биркиркара | 2 - 5 | Марсашлок |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 0 | 4 | 5 | 3 | 2 | |
| 33% | 0% | 67% | 83% | 50% | 33% |
Марсашлок последни 12 срещи
| 2022-10-17 | Гуджа Юнайтед | 1 - 2 | Марсашлок |
| 2022-10-08 | Марсашлок | 2 - 2 | Санта Лучия ФК |
| 2022-10-01 | Зебудж Рейнджърс | 0 - 3 | Марсашлок |
| 2022-09-11 | Марсашлок | 1 - 2 | Балзан |
| 2022-09-07 | Хамрун Спартанс | 1 - 0 | Марсашлок |
| 2022-09-04 | Гзира Юнайтед | 0 - 0 | Марсашлок |
| 2022-08-27 | Марсашлок | 1 - 4 | Моста ФК |
| 2022-04-16 | Марсашлок | 0 - 3 | Валета |
| 2022-03-16 | Слима Уондърърс | 1 - 1 | Марсашлок |
| 2022-02-15 | Пембрук Атлета | 0 - 1 | Марсашлок |
| 2021-02-03 | Пембрук Атлета | 4 - 2 | Марсашлок |
| 2020-08-02 | Марсашлок | 2 - 1 | Зебудж Рейнджърс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 8 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 67% | 25% |
Биркиркара последни 12 срещи
| 2022-10-15 | Биркиркара | 0 - 0 | Хамрун Спартанс |
| 2022-10-08 | Гуджа Юнайтед | 1 - 1 | Биркиркара |
| 2022-10-02 | Биркиркара | 3 - 0 | Валета |
| 2022-09-11 | Санта Лучия ФК | 0 - 4 | Биркиркара |
| 2022-09-03 | Биркиркара | 1 - 0 | Флориана |
| 2022-08-27 | Зебудж Рейнджърс | 1 - 2 | Биркиркара |
| 2022-08-19 | Биркиркара | 2 - 0 | Сиренс |
| 2022-05-07 | Биркиркара | 0 - 1 | Хамрун Спартанс |
| 2022-05-01 | Хибърниънс | 3 - 1 | Биркиркара |
| 2022-04-23 | Биркиркара | 0 - 0 | Флориана |
| 2022-04-18 | Флориана | 3 - 1 | Биркиркара |
| 2022-04-10 | Гзира Юнайтед | 1 - 1 | Биркиркара |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 5 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 42% | 25% |
Класиране Премиер Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хамрун Спартанс | 8 | +12 | 22 |
| 2 | Гзира Юнайтед | 8 | +11 | 18 |
| 3 | Биркиркара | 7 | +11 | 17 |
| 4 | Хибърниънс | 8 | +6 | 16 |
| 5 | Гуджа Юнайтед | 8 | +3 | 14 |
| 6 | Балзан | 7 | +3 | 13 |
| 7 | Моста ФК | 8 | +1 | 11 |
| 8 | Марсашлок | 7 | -1 | 8 |
| 9 | Флориана | 7 | -1 | 8 |
| 10 | Валета | 8 | -1 | 6 |
| 11 | Сиренс | 8 | -7 | 5 |
| 12 | Зебудж Рейнджърс | 8 | -7 | 4 |
| 13 | Санта Лучия ФК | 8 | -12 | 4 |
| 14 | Пиета Хотспърс | 8 | -18 | 3 |
Хронология на изиграните мачове
| Марсашлок | |
| Биркиркара | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Марсашлок | Биркиркара |
|---|---|---|---|
| 1 | Хамрун Спартанс | ||
| 2 | Гзира Юнайтед | ||
| 3 | Биркиркара | - | |
| 4 | Хибърниънс | ||
| 5 | Гуджа Юнайтед | 1 - 1 | |
| 6 | Балзан | 1 - 2 | |
| 7 | Моста ФК | 1 - 4 | |
| 8 | Марсашлок | - | |
| 9 | Флориана | ||
| 10 | Валета | ||
| 11 | Сиренс | ||
| 12 | Зебудж Рейнджърс | 1 - 2 | |
| 13 | Санта Лучия ФК | 2 - 2 | 0 - 4 |
| 14 | Пиета Хотспърс |
Класиране в шампионата
| Марсашлок | Биркиркара | |
| Позиция | 8 | 3 |
| Точки | 8 | 17 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 7 |
| Точки | 1 | 7 |
Форма в шампионата
| Марсашлок | Биркиркара | |
|
Победи Равни Загуби |
2
2 3 |
5
2 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
1 2 |
2
1 0 |
Голове в шампионата
| Марсашлок | Биркиркара | |
|
Вкарани Получени |
9
10 |
13
2 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
4
8 |
7
2 |
Обща статистика за Премиер Лига
| Мачове (54) | |
| Победа за домакина | 33% |
| Равен | 24% |
| Победа за госта | 43% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (148) | |
| Средно голове на мач | 2.74 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.20 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.54 |
| Домакинът е отбелязал в | 70% |
| Гостът е отбелязал в | 69% |
| Гол/Гол | 48% |
| Над 1.5 | 76% |
| Над 2.5 | 54% |
| Над 3.5 | 31% |
Марсашлок следващи 6 срещи
| 2022-10-30 | Марсашлок | - | Хибърниънс |
| 2022-11-05 | Пиета Хотспърс | - | Марсашлок |
| 2022-11-13 | Марсашлок | - | Сиренс |
| 2022-12-03 | Флориана | - | Марсашлок |
| 2022-12-11 | Марсашлок | - | Валета |
| 2022-12-16 | Марсашлок | - | Хамрун Спартанс |
Биркиркара следващи 6 срещи
| 2022-10-29 | Биркиркара | - | Моста ФК |
| 2022-11-05 | Хибърниънс | - | Биркиркара |
| 2022-11-12 | Биркиркара | - | Гзира Юнайтед |
| 2022-12-04 | Пиета Хотспърс | - | Биркиркара |
| 2022-12-10 | Биркиркара | - | Балзан |
| 2022-12-16 | Сиренс | - | Биркиркара |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.50 | 3.50 | 1.82 |
| Вероятност | 23% | 33% | 44% |
| 2 @ 1.82 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.85 | 1.26 |
| Вероятност | 34% | 66% |
| X2 @ 1.26 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.24 | 3.70 | |
| Вероятност | 72% | 28% | |
| Над 1.5 @ 1.24 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 1.98 | |
| Вероятност | 55% | 45% | |
| Над 2.5 @ 1.72 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.80 | 1.38 | |
| Вероятност | 24% | 76% | |
| Под 3.5 @ 1.38 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.68 | 2.05 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Без @ 2.05 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-23 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
