Премиер Лига - Малта
събота, 08.10.2022
14:00
14:00

Марсашлок

Санта Лучия ФК
2 - 2
(2 - 1, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Марсашлок |
| Гост: | Санта Лучия |
| Разстояние: | 4.2 км |
| Начален час | |
| Час: | 14:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.20 | 2.85 | 1 | 1.37 | 1.60 | |||
| 88% | 5% | 7% | 2.15 | 91% | 9% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.24 | 3.70 | 1.73 | 1.98 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 80% | 20% | 57% | 43% | 37% | 63% |
Директни срещи
Няма данни в системата
Марсашлок последни 12 срещи
| 2022-10-01 | Зебудж Рейнджърс | 0 - 3 | Марсашлок |
| 2022-09-11 | Марсашлок | 1 - 2 | Балзан |
| 2022-09-07 | Хамрун Спартанс | 1 - 0 | Марсашлок |
| 2022-09-04 | Гзира Юнайтед | 0 - 0 | Марсашлок |
| 2022-08-27 | Марсашлок | 1 - 4 | Моста ФК |
| 2022-04-16 | Марсашлок | 0 - 3 | Валета |
| 2022-03-16 | Слима Уондърърс | 1 - 1 | Марсашлок |
| 2022-02-15 | Пембрук Атлета | 0 - 1 | Марсашлок |
| 2021-02-03 | Пембрук Атлета | 4 - 2 | Марсашлок |
| 2020-08-02 | Марсашлок | 2 - 1 | Зебудж Рейнджърс |
| 2012-05-04 | Моста ФК | 5 - 0 | Марсашлок |
| 2012-04-20 | Хамрун Спартанс | 3 - 1 | Марсашлок |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 9 | 8 | 4 | |
| 25% | 17% | 58% | 75% | 67% | 33% |
Санта Лучия ФК последни 12 срещи
| 2022-10-01 | Санта Лучия ФК | 1 - 3 | Гуджа Юнайтед |
| 2022-09-11 | Санта Лучия ФК | 0 - 4 | Биркиркара |
| 2022-09-03 | Зебудж Рейнджърс | 2 - 0 | Санта Лучия ФК |
| 2022-08-28 | Санта Лучия ФК | 0 - 2 | Балзан |
| 2022-08-20 | Гзира Юнайтед | 3 - 1 | Санта Лучия ФК |
| 2022-05-10 | Санта Лучия ФК | 0 - 1 | Валета |
| 2022-05-06 | Валета | 2 - 1 | Санта Лучия ФК |
| 2022-05-01 | Санта Лучия ФК | 1 - 2 | Слима Уондърърс |
| 2022-04-24 | Моста ФК | 1 - 1 | Санта Лучия ФК |
| 2022-04-18 | Гзира Юнайтед | 0 - 0 | Санта Лучия ФК |
| 2022-04-09 | Санта Лучия ФК | 2 - 2 | Сиренс |
| 2022-04-04 | Балзан | 0 - 3 | Санта Лучия ФК |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 10 | 7 | 4 | |
| 8% | 25% | 67% | 83% | 58% | 33% |
Класиране Премиер Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Биркиркара | 5 | +11 | 15 |
| 2 | Хамрун Спартанс | 5 | +10 | 15 |
| 3 | Гуджа Юнайтед | 5 | +5 | 13 |
| 4 | Гзира Юнайтед | 5 | +7 | 11 |
| 5 | Хибърниънс | 6 | +4 | 10 |
| 6 | Балзан | 5 | +2 | 9 |
| 7 | Моста ФК | 5 | 0 | 7 |
| 8 | Флориана | 5 | 0 | 7 |
| 9 | Валета | 5 | +2 | 5 |
| 10 | Марсашлок | 5 | -2 | 4 |
| 11 | Сиренс | 5 | -4 | 3 |
| 12 | Зебудж Рейнджърс | 6 | -6 | 3 |
| 13 | Санта Лучия ФК | 5 | -12 | 0 |
| 14 | Пиета Хотспърс | 5 | -17 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Марсашлок | |
| Санта Лучия ФК | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Марсашлок | Санта Лучия ФК |
|---|---|---|---|
| 1 | Биркиркара | ||
| 2 | Хамрун Спартанс | ||
| 3 | Гуджа Юнайтед | ||
| 4 | Гзира Юнайтед | 3 - 1 | |
| 5 | Хибърниънс | ||
| 6 | Балзан | 1 - 2 | |
| 7 | Моста ФК | 1 - 4 | |
| 8 | Флориана | ||
| 9 | Валета | ||
| 10 | Марсашлок | - | |
| 11 | Сиренс | ||
| 12 | Зебудж Рейнджърс | 2 - 0 | |
| 13 | Санта Лучия ФК | - | |
| 14 | Пиета Хотспърс |
Класиране в шампионата
| Марсашлок | Санта Лучия ФК | |
| Позиция | 10 | 13 |
| Точки | 4 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 13 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Марсашлок | Санта Лучия ФК | |
|
Победи Равни Загуби |
1
1 3 |
0
0 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
0 2 |
0
0 2 |
Голове в шампионата
| Марсашлок | Санта Лучия ФК | |
|
Вкарани Получени |
5
7 |
2
14 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
2
6 |
1
5 |
Обща статистика за Премиер Лига
| Мачове (36) | |
| Победа за домакина | 39% |
| Равен | 17% |
| Победа за госта | 44% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (102) | |
| Средно голове на мач | 2.83 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.22 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.61 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 64% |
| Гол/Гол | 42% |
| Над 1.5 | 81% |
| Над 2.5 | 53% |
| Над 3.5 | 33% |
Марсашлок следващи 6 срещи
| 2022-10-17 | Гуджа Юнайтед | - | Марсашлок |
| 2022-10-23 | Марсашлок | - | Биркиркара |
| 2022-10-30 | Марсашлок | - | Хибърниънс |
| 2022-11-05 | Пиета Хотспърс | - | Марсашлок |
| 2022-11-13 | Марсашлок | - | Сиренс |
| 2022-12-03 | Флориана | - | Марсашлок |
Санта Лучия ФК следващи 6 срещи
| 2022-10-16 | Санта Лучия ФК | - | Хибърниънс |
| 2022-10-22 | Пиета Хотспърс | - | Санта Лучия ФК |
| 2022-10-29 | Санта Лучия ФК | - | Сиренс |
| 2022-11-05 | Флориана | - | Санта Лучия ФК |
| 2022-11-12 | Санта Лучия ФК | - | Валета |
| 2022-12-04 | Хамрун Спартанс | - | Санта Лучия ФК |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.15 | 3.20 | 2.85 |
| Вероятност | 88% | 5% | 7% |
| 1 @ 2.15 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.37 | 1.60 |
| Вероятност | 91% | 9% |
| 1X @ 1.37 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.24 | 3.70 | |
| Вероятност | 80% | 20% | |
| Над 1.5 @ 1.24 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.73 | 1.98 | |
| Вероятност | 57% | 43% | |
| Над 2.5 @ 1.73 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.75 | 1.39 | |
| Вероятност | 37% | 63% | |
| Под 3.5 @ 1.39 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.61 | 2.15 | |
| Вероятност | 40% | 60% | |
| Без @ 2.15 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-08 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
