Национал - Алжир
петък, 02.09.2022
20:00
20:00

МК Оран

НШ Магра
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Оран |
| Гост: | Магра |
| Разстояние: | 515.8 км |
| Начален час | |
| Час: | 20:00 (20:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.73 | 3.20 | 4.50 | 1 | 1.18 | 1.98 | |||
| 41% | 35% | 24% | 1.73 | 73% | 27% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.46 | 2.55 | 2.37 | 1.52 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 88% | 12% | 85% | 15% | 48% | 52% |
Последни 5 директни срещи
| 2022-05-27 | НШ Магра | 0 - 0 | МК Оран |
| 2022-01-25 | МК Оран | 2 - 1 | НШ Магра |
| 2021-08-24 | МК Оран | 1 - 2 | НШ Магра |
| 2021-03-21 | НШ Магра | 0 - 0 | МК Оран |
| 2019-11-09 | МК Оран | 1 - 0 | НШ Магра |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | |
| 40% | 40% | 20% | 40% | 40% | 0% |
МК Оран последни 12 срещи
| 2022-08-26 | РК Арба | 3 - 1 | МК Оран |
| 2022-06-10 | МК Алжир | 0 - 0 | МК Оран |
| 2022-06-05 | МК Оран | 5 - 0 | ВА Тлемсен |
| 2022-06-01 | МК Оран | 2 - 1 | ЖС Саура |
| 2022-05-27 | НШ Магра | 0 - 0 | МК Оран |
| 2022-05-22 | МК Оран | 0 - 0 | КР Белуиздад |
| 2022-05-14 | РК Релизан | 0 - 2 | МК Оран |
| 2022-05-07 | АСО Шлеф | 1 - 1 | МК Оран |
| 2022-04-29 | МК Оран | 0 - 0 | ЖС Кабилие |
| 2022-04-23 | ХБ Шелгум Лайд | 0 - 0 | МК Оран |
| 2022-04-17 | МК Оран | 2 - 1 | УСМ Алжир |
| 2022-04-13 | УС Бискра | 2 - 2 | МК Оран |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 7 | 1 | 7 | 5 | 3 | |
| 33% | 58% | 8% | 58% | 42% | 25% |
НШ Магра последни 12 срещи
| 2022-08-27 | НШ Магра | 1 - 2 | Параду АК |
| 2022-06-10 | НШ Магра | 4 - 1 | РК Релизан |
| 2022-06-03 | КР Белуиздад | 1 - 2 | НШ Магра |
| 2022-05-27 | НШ Магра | 0 - 0 | МК Оран |
| 2022-05-21 | АСО Шлеф | 0 - 0 | НШ Магра |
| 2022-05-13 | НШ Магра | 0 - 1 | ЖС Кабилие |
| 2022-05-07 | ХБ Шелгум Лайд | 2 - 0 | НШ Магра |
| 2022-04-29 | НШ Магра | 1 - 0 | УСМ Алжир |
| 2022-04-22 | УС Бискра | 1 - 0 | НШ Магра |
| 2022-04-17 | НШ Магра | 0 - 0 | ЖС Саура |
| 2022-04-12 | РК Арба | 1 - 1 | НШ Магра |
| 2022-04-01 | НШ Магра | 1 - 0 | НА Хюсеин Дей |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 5 | 3 | 1 | |
| 33% | 33% | 33% | 42% | 25% | 8% |
Класиране Национал
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | КС Константин | 2 | +3 | 6 |
| 2 | КР Белуиздад | 1 | +3 | 3 |
| 3 | РК Арба | 1 | +2 | 3 |
| 4 | ЖС Саура | 1 | +2 | 3 |
| 5 | Параду АК | 1 | +1 | 3 |
| 6 | АСО Шлеф | 1 | +1 | 3 |
| 6 | УСМ Алжир | 1 | +1 | 3 |
| 8 | ЕС Сетиф | 1 | 0 | 1 |
| 8 | УС Бискра | 1 | 0 | 1 |
| 10 | НШ Магра | 1 | -1 | 0 |
| 11 | МК Ел Баяд | 1 | -1 | 0 |
| 12 | МК Оран | 1 | -2 | 0 |
| 12 | УСМ Хенчела | 1 | -2 | 0 |
| 14 | ЖС Кабилие | 2 | -2 | 0 |
| 14 | МК Алжир | 1 | -2 | 0 |
| 16 | ХБ Шелгум Лайд | 1 | -3 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| МК Оран | |
| НШ Магра | |
| Домакин | |
| Гост |
Класиране в шампионата
| МК Оран | НШ Магра | |
| Позиция | 12 | 10 |
| Точки | 0 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 10 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| МК Оран | НШ Магра | |
|
Победи Равни Загуби |
0
0 1 |
0
0 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| МК Оран | НШ Магра | |
|
Вкарани Получени |
1
3 |
1
2 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
0
0 |
0
0 |
Обща статистика за Национал
| Мачове (9) | |
| Победа за домакина | 67% |
| Равен | 11% |
| Победа за госта | 22% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (25) | |
| Средно голове на мач | 2.78 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.89 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.89 |
| Домакинът е отбелязал в | 89% |
| Гостът е отбелязал в | 67% |
| Гол/Гол | 56% |
| Над 1.5 | 67% |
| Над 2.5 | 56% |
| Над 3.5 | 44% |
МК Оран следващи 6 срещи
| 2022-09-06 | КР Белуиздад | - | МК Оран |
| 2022-09-17 | МК Оран | - | АСО Шлеф |
| 2022-09-24 | КС Константин | - | МК Оран |
| 2022-10-02 | МК Оран | - | УСМ Алжир |
| 2022-10-08 | УСМ Хенчела | - | МК Оран |
| 2022-10-22 | ХБ Шелгум Лайд | - | МК Оран |
НШ Магра следващи 6 срещи
| 2022-09-09 | НШ Магра | - | ЕС Сетиф |
| 2022-09-16 | МК Алжир | - | НШ Магра |
| 2022-09-24 | НШ Магра | - | ЖС Саура |
| 2022-09-30 | УС Бискра | - | НШ Магра |
| 2022-10-07 | НШ Магра | - | РК Арба |
| 2022-10-15 | НШ Магра | - | МК Ел Баяд |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.73 | 3.20 | 4.50 |
| Вероятност | 41% | 35% | 24% |
| 1 @ 1.73 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.18 | 1.98 |
| Вероятност | 73% | 27% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.46 | 2.55 | |
| Вероятност | 88% | 12% | |
| Над 1.5 @ 1.46 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.37 | 1.52 | |
| Вероятност | 85% | 15% | |
| Над 2.5 @ 2.37 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.50 | 1.18 | |
| Вероятност | 48% | 52% | |
| Под 3.5 @ 1.18 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.58 | |
| Вероятност | 85% | 15% | |
| Г/Г @ 2.25 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-02 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
