Суперлига - Сърбия
четвъртък, 08.04.2021
15:00
15:00

Металац

Явор Иваница
1 - 2
(0 - 2, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Горни Милановац |
| Гост: | Иваница |
| Разстояние: | 52.5 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Металац |
| Капацитет: | 4 600 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.37 | 3.00 | 3.00 | 1X | 1.36 | 1.53 | |||
| 36% | 39% | 25% | 1.36 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.35 | 1.57 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 78% | 22% | 51% | 49% | 26% | 74% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-11-14 | Металац | 3 - 4 | Явор Иваница |
| 2020-10-17 | Явор Иваница | 1 - 3 | Металац |
| 2017-03-18 | Явор Иваница | 1 - 0 | Металац |
| 2016-10-15 | Металац | 1 - 1 | Явор Иваница |
| 2016-05-07 | Явор Иваница | 1 - 1 | Металац |
| 2016-03-20 | Явор Иваница | 1 - 0 | Металац |
| 2015-10-02 | Металац | 0 - 0 | Явор Иваница |
| 2012-03-17 | Явор Иваница | 1 - 1 | Металац |
| 2011-09-10 | Металац | 1 - 2 | Явор Иваница |
| 2011-04-30 | Явор Иваница | 1 - 0 | Металац |
| 2010-10-30 | Металац | 1 - 3 | Явор Иваница |
| 2010-04-10 | Металац | 1 - 0 | Явор Иваница |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 7 | 4 | 3 | |
| 17% | 33% | 50% | 58% | 33% | 25% |
Металац последни 12 срещи
| 2021-04-03 | Партизан | 3 - 0 | Металац |
| 2021-03-19 | Металац | 2 - 2 | Напредак |
| 2021-03-14 | Младост Лучани | 1 - 1 | Металац |
| 2021-03-07 | Металац | 2 - 1 | Вождовац |
| 2021-03-03 | Чукарички | 2 - 0 | Металац |
| 2021-02-27 | Металац | 0 - 0 | ТСЦ Бачка Топола |
| 2021-02-21 | Пролетер | 1 - 2 | Металац |
| 2021-02-17 | Металац | 3 - 0 | Сп. Суботица |
| 2021-02-13 | Мачва Шабац | 2 - 1 | Металац |
| 2021-02-06 | Металац | 1 - 1 | Раднички Ниш |
| 2021-01-27 | Металац | 2 - 3 | Раднички 1923 |
| 2021-01-20 | Металац | 3 - 0 | Борац Чачак |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 8 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 67% | 17% |
Явор Иваница последни 12 срещи
| 2021-04-03 | Явор Иваница | 1 - 1 | Бачка Паланка |
| 2021-03-20 | Златибор Чайетина | 0 - 2 | Явор Иваница |
| 2021-03-14 | Явор Иваница | 1 - 1 | Рад Белград |
| 2021-03-07 | Войводина | 2 - 0 | Явор Иваница |
| 2021-03-03 | Явор Иваница | 1 - 1 | Инджия |
| 2021-02-27 | Радник Сурдулица | 2 - 0 | Явор Иваница |
| 2021-02-22 | Явор Иваница | 1 - 0 | Нови Пазар |
| 2021-02-17 | Явор Иваница | 0 - 1 | Партизан |
| 2021-02-12 | Напредак | 1 - 1 | Явор Иваница |
| 2021-02-07 | Явор Иваница | 4 - 1 | Младост Лучани |
| 2020-12-20 | Явор Иваница | 1 - 2 | ТСЦ Бачка Топола |
| 2020-12-16 | Явор Иваница | 3 - 1 | Вождовац |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 3 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 25% | 17% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Цървена Звезда | 30 | +70 | 86 |
| 2 | Партизан | 30 | +63 | 74 |
| 3 | Чукарички | 30 | +33 | 61 |
| 4 | Войводина | 30 | +20 | 60 |
| 5 | Радник Сурдулица | 30 | +8 | 48 |
| 6 | Сп. Суботица | 30 | +8 | 47 |
| 7 | ТСЦ Бачка Топола | 30 | +15 | 45 |
| 8 | Пролетер | 30 | -9 | 42 |
| 9 | Младост Лучани | 30 | -14 | 39 |
| 10 | Раднички Ниш | 30 | -6 | 38 |
| 11 | Металац | 29 | -7 | 38 |
| 12 | Вождовац | 30 | -8 | 37 |
| 13 | Нови Пазар | 30 | -11 | 36 |
| 14 | Явор Иваница | 29 | -7 | 34 |
| 15 | Рад Белград | 30 | -21 | 33 |
| 16 | Напредак | 30 | -18 | 32 |
| 17 | Инджия | 29 | -25 | 29 |
| 18 | Златибор Чайетина | 29 | -29 | 21 |
| 19 | Мачва Шабац | 30 | -37 | 21 |
| 20 | Бачка Паланка | 30 | -25 | 16 |
Хронология на изиграните мачове
| Металац | |
| Явор Иваница | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Металац | Явор Иваница |
|---|---|---|---|
| 1 | Цървена Звезда | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 2 | Партизан | 1 - 1 | 4 - 0 |
| 3 | Чукарички | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 4 | Войводина | 3 - 3 | 2 - 0 |
| 5 | Радник Сурдулица | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 6 | Сп. Суботица | 3 - 0 | |
| 7 | ТСЦ Бачка Топола | 0 - 0 | |
| 8 | Пролетер | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 9 | Младост Лучани | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 10 | Раднички Ниш | 1 - 1 | |
| 11 | Металац | - | |
| 12 | Вождовац | 2 - 1 | |
| 13 | Нови Пазар | 2 - 3 | |
| 14 | Явор Иваница | - | |
| 15 | Рад Белград | 1 - 0 | |
| 16 | Напредак | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 17 | Инджия | 3 - 2 | |
| 18 | Златибор Чайетина | 2 - 0 | 0 - 2 |
| 19 | Мачва Шабац | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 20 | Бачка Паланка | 2 - 2 |
Класиране в шампионата
| Металац | Явор Иваница | |
| Позиция | 11 | 14 |
| Точки | 38 | 34 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 16 |
| Точки | 21 | 9 |
Форма в шампионата
| Металац | Явор Иваница | |
|
Победи Равни Загуби |
9
11 9 |
9
7 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
9 1 |
2
3 9 |
Голове в шампионата
| Металац | Явор Иваница | |
|
Вкарани Получени |
35
42 |
35
42 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
19
13 |
12
25 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (298) | |
| Победа за домакина | 51% |
| Равен | 19% |
| Победа за госта | 30% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (788) | |
| Средно голове на мач | 2.64 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.58 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.07 |
| Домакинът е отбелязал в | 77% |
| Гостът е отбелязал в | 62% |
| Гол/Гол | 44% |
| Над 1.5 | 73% |
| Над 2.5 | 50% |
| Над 3.5 | 28% |
Металац следващи 6 срещи
| 2021-04-12 | Радник Сурдулица | - | Металац |
| 2021-04-18 | Металац | - | Инджия |
| 2021-04-25 | Войводина | - | Металац |
| 2021-04-29 | Металац | - | Рад Белград |
| 2021-05-05 | Златибор Чайетина | - | Металац |
| 2021-05-09 | Металац | - | Бачка Паланка |
Явор Иваница следващи 6 срещи
| 2021-04-11 | Явор Иваница | - | Цървена Звезда |
| 2021-04-18 | Раднички Ниш | - | Явор Иваница |
| 2021-04-24 | Явор Иваница | - | Мачва Шабац |
| 2021-04-29 | Сп. Суботица | - | Явор Иваница |
| 2021-05-04 | Явор Иваница | - | Пролетер |
| 2021-05-09 | ТСЦ Бачка Топола | - | Явор Иваница |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.37 | 3.00 | 3.00 |
| Вероятност | 36% | 39% | 25% |
| 1X @ 1.36 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 1.53 |
| Вероятност | 58% | 42% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.75 | |
| Вероятност | 78% | 22% | |
| Над 1.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.35 | 1.57 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Над 2.5 @ 2.35 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.33 | 1.20 | |
| Вероятност | 26% | 74% | |
| Под 3.5 @ 1.20 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.72 | |
| Вероятност | 55% | 45% | |
| Г/Г @ 2.00 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-08 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
