Примера - Венецуела
понеделник, 24.05.2021
00:15
00:15

Метрополитанос

Ун. Сентрал
3 - 2
(1 - 2, 2 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Каракас |
| Гост: | Каракас |
| Стадион | |
| Стадион: | Бригидо Ирарте |
| Капацитет: | 10 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 00:15 (19:15 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.01 | 3.20 | 3.90 | 1X | 1.23 | 1.73 | |||
| 38% | 32% | 30% | 1.23 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.37 | 2.85 | 2.18 | 1.63 | 3.79 | 1.23 | ||||||
| 90% | 10% | 49% | 51% | 31% | 69% |
Директни срещи
Няма данни в системата
Метрополитанос последни 12 срещи
| 2021-05-20 | Аукас Кито | 3 - 0 | Метрополитанос |
| 2021-05-17 | Метрополитанос | 3 - 0 | Минерос Гуаяна |
| 2021-05-11 | Метрополитанос | 0 - 1 | Атлетико PR |
| 2021-05-04 | Метрополитанос | 3 - 2 | Аукас Кито |
| 2021-05-01 | Метрополитанос | 1 - 3 | Каракас |
| 2021-04-28 | Атлетико PR | 1 - 0 | Метрополитанос |
| 2021-04-20 | Метрополитанос | 2 - 3 | Мелгар Арекипа |
| 2021-04-16 | Атл. Венецуела | 3 - 2 | Метрополитанос |
| 2021-04-08 | Пуерто Кабейо | 0 - 1 | Метрополитанос |
| 2021-03-18 | Метрополитанос | 2 - 0 | Пуерто Кабейо |
| 2020-12-11 | Метрополитанос | 2 - 2 | Монагас Матурин |
| 2020-12-08 | Замора Баринас | 1 - 1 | Метрополитанос |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 7 | 5 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 58% | 42% |
Ун. Сентрал последни 4 срещи
| 2021-05-15 | Ун. Сентрал | 2 - 0 | ЛАЛА |
| 2021-04-30 | Атл. Венецуела | 1 - 1 | Ун. Сентрал |
| 2021-04-25 | Ун. Сентрал | 0 - 2 | Монагас Матурин |
| 2021-04-17 | Каракас | 2 - 0 | Ун. Сентрал |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | |
| 25% | 25% | 50% | 100% | 0% | 0% |
Класиране Примера
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Деп. Ла Гуайра | 6 | +5 | 12 |
| 2 | Гран Валенсия | 5 | +4 | 11 |
| 3 | Депортиво Лара | 5 | +4 | 7 |
| 4 | Карабобо | 5 | -2 | 5 |
| 5 | Пуерто Кабейо | 5 | -3 | 4 |
| 6 | Яракуянос | 4 | -3 | 3 |
| 7 | Арагуа Маракай | 4 | -5 | 2 |
| 1 | Деп. Тачира | 6 | +1 | 12 |
| 2 | Замора Баринас | 5 | +5 | 9 |
| 3 | Сулия | 5 | +5 | 8 |
| 4 | Португеза | 5 | +4 | 8 |
| 5 | Интер де Баринас | 5 | +1 | 6 |
| 6 | Ест. де Мерида | 5 | 0 | 6 |
| 7 | Трухилянос | 5 | -16 | 0 |
| 1 | Каракас | 6 | +12 | 15 |
| 2 | Монагас Матурин | 4 | +2 | 7 |
| 3 | Минерос Гуаяна | 5 | -4 | 6 |
| 4 | Атл. Венецуела | 5 | -4 | 5 |
| 5 | ЛАЛА | 5 | -4 | 5 |
| 6 | Ун. Сентрал | 4 | -2 | 4 |
| 7 | Метрополитанос | 3 | 0 | 3 |
Хронология на изиграните мачове
| Метрополитанос | |
| Ун. Сентрал | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Метрополитанос | Ун. Сентрал |
|---|---|---|---|
| 1 | Деп. Ла Гуайра | ||
| 2 | Гран Валенсия | ||
| 3 | Депортиво Лара | ||
| 4 | Карабобо | ||
| 5 | Пуерто Кабейо | ||
| 6 | Яракуянос | ||
| 7 | Арагуа Маракай | ||
| 1 | Деп. Тачира | ||
| 2 | Замора Баринас | ||
| 3 | Сулия | ||
| 4 | Португеза | ||
| 5 | Интер де Баринас | ||
| 6 | Ест. де Мерида | ||
| 7 | Трухилянос | ||
| 1 | Каракас | 1 - 3 | 2 - 0 |
| 2 | Монагас Матурин | ||
| 3 | Минерос Гуаяна | 3 - 0 | |
| 4 | Атл. Венецуела | 1 - 1 | |
| 5 | ЛАЛА | ||
| 6 | Ун. Сентрал | - | |
| 7 | Метрополитанос | - |
Класиране в шампионата
| Метрополитанос | Ун. Сентрал | |
| Позиция | 7 | 6 |
| Точки | 3 | 4 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 15 |
| Точки | 3 | 1 |
Форма в шампионата
| Метрополитанос | Ун. Сентрал | |
|
Победи Равни Загуби |
1
0 2 |
1
1 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
0 1 |
0
1 1 |
Голове в шампионата
| Метрополитанос | Ун. Сентрал | |
|
Вкарани Получени |
6
6 |
3
5 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
4
3 |
1
3 |
Обща статистика за Примера
| Мачове (51) | |
| Победа за домакина | 45% |
| Равен | 29% |
| Победа за госта | 25% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (129) | |
| Средно голове на мач | 2.53 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.47 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.06 |
| Домакинът е отбелязал в | 69% |
| Гостът е отбелязал в | 51% |
| Гол/Гол | 35% |
| Над 1.5 | 73% |
| Над 2.5 | 49% |
| Над 3.5 | 27% |
Метрополитанос следващи 6 срещи
| 2021-05-28 | Мелгар Арекипа | - | Метрополитанос |
| 2021-05-30 | ЛАЛА | - | Метрополитанос |
| 2021-06-02 | Метрополитанос | - | Атл. Венецуела |
| 2021-06-09 | Монагас Матурин | - | Метрополитанос |
| 2021-06-20 | Каракас | - | Метрополитанос |
| 2021-06-24 | Метрополитанос | - | Монагас Матурин |
Ун. Сентрал следващи 6 срещи
| 2021-05-29 | Минерос Гуаяна | - | Ун. Сентрал |
| 2021-06-03 | Ун. Сентрал | - | Каракас |
| 2021-06-14 | Монагас Матурин | - | Ун. Сентрал |
| 2021-06-19 | Ун. Сентрал | - | Атл. Венецуела |
| 2021-07-01 | ЛАЛА | - | Ун. Сентрал |
| 2021-07-08 | Ун. Сентрал | - | Метрополитанос |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.01 | 3.20 | 3.90 |
| Вероятност | 38% | 32% | 30% |
| 1X @ 1.23 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.23 | 1.73 |
| Вероятност | 63% | 37% |
| 1X @ 1.23 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.37 | 2.85 | |
| Вероятност | 90% | 10% | |
| Над 1.5 @ 1.37 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.18 | 1.63 | |
| Вероятност | 49% | 51% | |
| Под 2.5 @ 1.63 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.79 | 1.23 | |
| Вероятност | 31% | 69% | |
| Под 3.5 @ 1.23 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.76 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Без @ 1.76 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-23 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
