Суперлига - Словакия
събота, 05.11.2022
14:00
14:00

Ружомберок

Злате Моравце
отложен
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Ружомберок |
| Гост: | Злате Моравце |
| Разстояние: | 101.5 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Ружомберок |
| Капацитет: | 4 876 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 14:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.68 | 3.60 | 4.50 | 1X | 1.18 | 2.05 | |||
| 42% | 35% | 23% | 1.18 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.20 | 1.88 | 1.80 | 3.20 | 1.30 | ||||||
| 74% | 26% | 42% | 58% | 30% | 70% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-08-20 | Злате Моравце | 2 - 2 | Ружомберок |
| 2021-12-11 | Ружомберок | 1 - 1 | Злате Моравце |
| 2021-09-10 | Злате Моравце | 2 - 2 | Ружомберок |
| 2021-02-20 | Злате Моравце | 3 - 1 | Ружомберок |
| 2020-10-03 | Ружомберок | 2 - 1 | Злате Моравце |
| 2019-12-07 | Ружомберок | 0 - 0 | Злате Моравце |
| 2019-08-31 | Злате Моравце | 4 - 2 | Ружомберок |
| 2019-02-16 | Ружомберок | 4 - 0 | Злате Моравце |
| 2018-09-15 | Злате Моравце | 1 - 1 | Ружомберок |
| 2017-10-14 | Ружомберок | 1 - 1 | Злате Моравце |
| 2017-07-23 | Злате Моравце | 2 - 1 | Ружомберок |
| 2017-05-13 | Ружомберок | 2 - 1 | Злате Моравце |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 11 | 8 | 5 | |
| 25% | 50% | 25% | 92% | 67% | 42% |
Ружомберок последни 12 срещи
| 2022-10-29 | Тренчин | 0 - 0 | Ружомберок |
| 2022-10-22 | Ружомберок | 1 - 1 | Банска Бистрица |
| 2022-10-15 | Ружомберок | 1 - 1 | Татран Л.Микулаш |
| 2022-10-07 | Ж. Подбрезова | 0 - 2 | Ружомберок |
| 2022-09-30 | Ружомберок | 2 - 0 | Скалица |
| 2022-09-09 | Ружомберок | 0 - 2 | Жилина |
| 2022-09-04 | Ружомберок | 3 - 2 | Спартак Търнава |
| 2022-08-31 | З. Михаловце | 1 - 1 | Ружомберок |
| 2022-08-28 | Ружомберок | 0 - 1 | Слован Брат. |
| 2022-08-20 | Злате Моравце | 2 - 2 | Ружомберок |
| 2022-08-13 | Ружомберок | 0 - 0 | Тренчин |
| 2022-08-06 | Банска Бистрица | 2 - 3 | Ружомберок |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 9 | 3 | 3 | |
| 33% | 50% | 17% | 75% | 25% | 25% |
Злате Моравце последни 12 срещи
| 2022-10-28 | Злате Моравце | 4 - 0 | Жилина |
| 2022-10-22 | Татран Л.Микулаш | 1 - 2 | Злате Моравце |
| 2022-10-18 | Поважска Бистрица | 2 - 2 | Злате Моравце |
| 2022-10-14 | Злате Моравце | 2 - 2 | ДАК Дун. Стреда |
| 2022-10-08 | Скалица | 0 - 2 | Злате Моравце |
| 2022-10-02 | Злате Моравце | 0 - 3 | Спартак Търнава |
| 2022-09-17 | Злате Моравце | 0 - 1 | З. Михаловце |
| 2022-09-14 | Интер Брат. | 1 - 1 | Злате Моравце |
| 2022-09-03 | Злате Моравце | 1 - 0 | Тренчин |
| 2022-08-30 | Ж. Подбрезова | 0 - 0 | Злате Моравце |
| 2022-08-27 | Банска Бистрица | 4 - 2 | Злате Моравце |
| 2022-08-24 | Дунайска Лужна | 0 - 5 | Злате Моравце |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 7 | 5 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 58% | 42% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Слован Брат. | 15 | +19 | 35 |
| 2 | ДАК Дун. Стреда | 15 | +12 | 29 |
| 3 | Спартак Търнава | 15 | +13 | 28 |
| 4 | Ж. Подбрезова | 17 | +5 | 26 |
| 5 | Ружомберок | 15 | +5 | 23 |
| 6 | Банска Бистрица | 17 | -9 | 20 |
| 7 | Тренчин | 16 | -5 | 19 |
| 8 | Жилина | 16 | -3 | 19 |
| 9 | Злате Моравце | 15 | -4 | 17 |
| 10 | З. Михаловце | 15 | -7 | 17 |
| 11 | Скалица | 16 | -11 | 15 |
| 12 | Татран Л.Микулаш | 16 | -15 | 8 |
Хронология на изиграните мачове
| Ружомберок | |
| Злате Моравце | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Ружомберок | Злате Моравце |
|---|---|---|---|
| 1 | Слован Брат. | 0 - 1 | |
| 2 | ДАК Дун. Стреда | 3 - 0 | |
| 3 | Спартак Търнава | 3 - 2 | 2 - 0 |
| 4 | Ж. Подбрезова | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 5 | Ружомберок | - | |
| 6 | Банска Бистрица | 1 - 1 | 4 - 2 |
| 7 | Тренчин | 0 - 0 | |
| 8 | Жилина | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 9 | Злате Моравце | - | |
| 10 | З. Михаловце | ||
| 11 | Скалица | 2 - 0 | 0 - 2 |
| 12 | Татран Л.Микулаш | 1 - 1 | 1 - 2 |
Класиране в шампионата
| Ружомберок | Злате Моравце | |
| Позиция | 5 | 9 |
| Точки | 23 | 17 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 7 |
| Точки | 10 | 7 |
Форма в шампионата
| Ружомберок | Злате Моравце | |
|
Победи Равни Загуби |
5
8 2 |
4
5 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
4 2 |
2
1 4 |
Голове в шампионата
| Ружомберок | Злате Моравце | |
|
Вкарани Получени |
19
14 |
18
22 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
9
9 |
6
11 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (94) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 28% |
| Победа за госта | 30% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (248) | |
| Средно голове на мач | 2.64 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.47 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.17 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 69% |
| Гол/Гол | 51% |
| Над 1.5 | 77% |
| Над 2.5 | 47% |
| Над 3.5 | 31% |
Ружомберок следващи 6 срещи
| 2022-11-08 | Скалица | - | Ружомберок |
| 2022-11-13 | Слован Брат. | - | Ружомберок |
| 2022-11-24 | ДАК Дун. Стреда | - | Ружомберок |
| 2022-11-27 | Ружомберок | - | Злате Моравце |
| 2023-01-17 | Залаегерсег | - | Ружомберок |
| 2023-01-27 | Заглембие С. | - | Ружомберок |
Злате Моравце следващи 6 срещи
| 2022-11-08 | Комарно | - | Злате Моравце |
| 2022-11-12 | Злате Моравце | - | Банска Бистрица |
| 2022-11-24 | Слован Брат. | - | Злате Моравце |
| 2022-11-27 | Ружомберок | - | Злате Моравце |
| 2022-11-30 | Злате Моравце | - | Скалица |
| 2022-12-02 | Простейов | - | Злате Моравце |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.68 | 3.60 | 4.50 |
| Вероятност | 42% | 35% | 23% |
| 1X @ 1.18 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.18 | 2.05 |
| Вероятност | 64% | 36% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 3.20 | |
| Вероятност | 74% | 26% | |
| Над 1.5 @ 1.30 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.88 | 1.80 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Под 2.5 @ 1.80 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.20 | 1.30 | |
| Вероятност | 30% | 70% | |
| Под 3.5 @ 1.30 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.88 | 1.80 | |
| Вероятност | 45% | 55% | |
| Без @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-05 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
