Суперлига - Словакия
понеделник, 12.09.2022
15:30
15:30

З. Михаловце

Ж. Подбрезова
отложен
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Михаловце |
| Гост: | Подбрезова |
| Разстояние: | 175.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Земплин |
| Капацитет: | 4 500 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:30 (16:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.80 | 3.10 | 2.45 | X2 | 1.52 | 1.41 | |||
| 20% | 42% | 38% | 1.41 | 34% | 66% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.30 | 1.85 | 1.82 | 3.10 | 1.32 | ||||||
| 77% | 23% | 45% | 55% | 36% | 64% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-07-03 | Ж. Подбрезова | 1 - 2 | З. Михаловце |
| 2018-12-08 | Ж. Подбрезова | 0 - 1 | З. Михаловце |
| 2018-09-01 | З. Михаловце | 2 - 0 | Ж. Подбрезова |
| 2018-05-12 | З. Михаловце | 1 - 0 | Ж. Подбрезова |
| 2018-03-17 | Ж. Подбрезова | 2 - 1 | З. Михаловце |
| 2017-10-28 | З. Михаловце | 2 - 1 | Ж. Подбрезова |
| 2017-08-05 | Ж. Подбрезова | 1 - 0 | З. Михаловце |
| 2017-04-15 | Ж. Подбрезова | 1 - 4 | З. Михаловце |
| 2016-11-19 | З. Михаловце | 1 - 3 | Ж. Подбрезова |
| 2016-08-13 | Ж. Подбрезова | 1 - 0 | З. Михаловце |
| 2016-04-02 | Ж. Подбрезова | 2 - 0 | З. Михаловце |
| 2015-10-24 | З. Михаловце | 2 - 0 | Ж. Подбрезова |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 0 | 5 | 8 | 5 | 2 | |
| 58% | 0% | 42% | 67% | 42% | 17% |
З. Михаловце последни 12 срещи
| 2022-09-03 | ДАК Дун. Стреда | 1 - 0 | З. Михаловце |
| 2022-08-31 | З. Михаловце | 1 - 1 | Ружомберок |
| 2022-08-26 | Жилина | 2 - 0 | З. Михаловце |
| 2022-08-20 | З. Михаловце | 3 - 1 | Скалица |
| 2022-08-14 | З. Михаловце | 0 - 4 | Спартак Търнава |
| 2022-08-05 | Тренчин | 3 - 1 | З. Михаловце |
| 2022-07-30 | Слован Брат. | 4 - 2 | З. Михаловце |
| 2022-07-23 | Татран Л.Микулаш | 1 - 1 | З. Михаловце |
| 2022-07-15 | З. Михаловце | 2 - 0 | Банска Бистрица |
| 2022-07-02 | З. Михаловце | 3 - 0 | Хумене |
| 2022-06-18 | Кошице | 0 - 0 | З. Михаловце |
| 2022-05-21 | Тренчин | 2 - 2 | З. Михаловце |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 6 | 5 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 50% | 42% |
Ж. Подбрезова последни 12 срещи
| 2022-09-02 | Жилина | 0 - 1 | Ж. Подбрезова |
| 2022-08-30 | Ж. Подбрезова | 0 - 0 | Злате Моравце |
| 2022-08-27 | Татран Л.Микулаш | 2 - 5 | Ж. Подбрезова |
| 2022-08-19 | Ж. Подбрезова | 3 - 1 | Банска Бистрица |
| 2022-08-12 | Скалица | 1 - 1 | Ж. Подбрезова |
| 2022-08-07 | Ж. Подбрезова | 0 - 0 | ДАК Дун. Стреда |
| 2022-07-31 | Спартак Търнава | 1 - 1 | Ж. Подбрезова |
| 2022-07-24 | Ружомберок | 2 - 2 | Ж. Подбрезова |
| 2022-07-16 | Ж. Подбрезова | 2 - 1 | Слован Брат. |
| 2022-07-09 | Ж. Подбрезова | 2 - 1 | Кошице |
| 2022-07-02 | Ж. Подбрезова | 4 - 0 | Злате Моравце |
| 2022-06-29 | Ж. Подбрезова | 1 - 2 | Комарно |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 9 | 7 | 4 | |
| 50% | 42% | 8% | 75% | 58% | 33% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Слован Брат. | 9 | +16 | 22 |
| 2 | Спартак Търнава | 10 | +9 | 18 |
| 3 | Ж. Подбрезова | 9 | +7 | 17 |
| 4 | ДАК Дун. Стреда | 10 | +5 | 16 |
| 5 | Жилина | 10 | +4 | 15 |
| 6 | Ружомберок | 10 | +1 | 14 |
| 7 | Банска Бистрица | 10 | -6 | 12 |
| 8 | Скалица | 10 | -4 | 11 |
| 9 | Тренчин | 10 | -7 | 11 |
| 10 | З. Михаловце | 9 | -7 | 8 |
| 11 | Злате Моравце | 9 | -7 | 7 |
| 12 | Татран Л.Микулаш | 10 | -11 | 4 |
Хронология на изиграните мачове
| З. Михаловце | |
| Ж. Подбрезова | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | З. Михаловце | Ж. Подбрезова |
|---|---|---|---|
| 1 | Слован Брат. | ||
| 2 | Спартак Търнава | 0 - 4 | 1 - 1 |
| 3 | Ж. Подбрезова | - | |
| 4 | ДАК Дун. Стреда | ||
| 5 | Жилина | 0 - 1 | |
| 6 | Ружомберок | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 7 | Банска Бистрица | 2 - 0 | |
| 8 | Скалица | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 9 | Тренчин | ||
| 10 | З. Михаловце | - | |
| 11 | Злате Моравце | ||
| 12 | Татран Л.Микулаш | 2 - 5 |
Класиране в шампионата
| З. Михаловце | Ж. Подбрезова | |
| Позиция | 10 | 3 |
| Точки | 8 | 17 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 2 |
| Точки | 7 | 9 |
Форма в шампионата
| З. Михаловце | Ж. Подбрезова | |
|
Победи Равни Загуби |
2
2 5 |
4
5 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
1 1 |
2
3 0 |
Голове в шампионата
| З. Михаловце | Ж. Подбрезова | |
|
Вкарани Получени |
10
17 |
15
8 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
6
6 |
10
6 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (58) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 33% |
| Победа за госта | 24% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (153) | |
| Средно голове на мач | 2.64 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.50 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.14 |
| Домакинът е отбелязал в | 76% |
| Гостът е отбелязал в | 67% |
| Гол/Гол | 53% |
| Над 1.5 | 76% |
| Над 2.5 | 47% |
| Над 3.5 | 31% |
З. Михаловце следващи 6 срещи
| 2022-09-17 | Злате Моравце | - | З. Михаловце |
| 2022-10-01 | Банска Бистрица | - | З. Михаловце |
| 2022-10-08 | З. Михаловце | - | Татран Л.Микулаш |
| 2022-10-12 | З. Михаловце | - | Ж. Подбрезова |
| 2022-10-16 | З. Михаловце | - | Слован Брат. |
| 2022-10-22 | З. Михаловце | - | Тренчин |
Ж. Подбрезова следващи 6 срещи
| 2022-09-14 | Попрад | - | Ж. Подбрезова |
| 2022-09-17 | Ж. Подбрезова | - | Тренчин |
| 2022-10-02 | Слован Брат. | - | Ж. Подбрезова |
| 2022-10-07 | Ж. Подбрезова | - | Ружомберок |
| 2022-10-12 | З. Михаловце | - | Ж. Подбрезова |
| 2022-10-16 | Ж. Подбрезова | - | Спартак Търнава |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.80 | 3.10 | 2.45 |
| Вероятност | 20% | 42% | 38% |
| X2 @ 1.41 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.52 | 1.41 |
| Вероятност | 34% | 66% |
| X2 @ 1.41 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.29 | 3.30 | |
| Вероятност | 77% | 23% | |
| Над 1.5 @ 1.29 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.85 | 1.82 | |
| Вероятност | 45% | 55% | |
| Под 2.5 @ 1.82 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.10 | 1.32 | |
| Вероятност | 36% | 64% | |
| Под 3.5 @ 1.32 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.68 | 2.05 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Г/Г @ 1.68 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-12 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
