Група за Изпадане Д1 - Дания
събота, 16.05.2026
13:00
0 - 4
(0 - 3, 0 - 1)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Миделфарт |
| Гост: |
Херфьолге |
| Разстояние: |
151.4 км |
| Начален час |
| Час: |
13:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 5.25 |
4.20 |
1.53 |
2 |
|
|
|
2.30 |
1.17 |
| 26% |
32% |
42% |
1.53 |
|
|
|
24% |
76% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
4.50 |
|
|
|
1.60 |
2.30 |
|
|
|
2.50 |
1.50 |
| 78% |
22% |
|
|
|
57% |
43% |
|
|
|
36% |
64% |
Последни 3 директни срещи
|
2026-04-10 |
Кьоге
|
2 - 0 |
Миделфарт
|
|
2025-11-29 |
Кьоге
|
1 - 2 |
Миделфарт
|
|
2025-08-16 |
Миделфарт
|
2 - 2 |
Кьоге
|
Миделфарт последни 12 срещи
|
2026-05-08 |
Олборг
|
1 - 3 |
Миделфарт
|
|
2026-05-01 |
Миделфарт
|
0 - 1 |
Орхус Фремад
|
|
2026-04-26 |
Б.93 Копенхаген
|
2 - 1 |
Миделфарт
|
|
2026-04-22 |
Орхус Фремад
|
5 - 1 |
Миделфарт
|
|
2026-04-18 |
Миделфарт
|
0 - 6 |
Хобро
|
|
2026-04-10 |
Кьоге
|
2 - 0 |
Миделфарт
|
|
2026-04-04 |
Миделфарт
|
2 - 5 |
Олборг
|
|
2026-03-21 |
Миделфарт
|
0 - 1 |
Хобро
|
|
2026-03-13 |
Лингби
|
4 - 1 |
Миделфарт
|
|
2026-03-07 |
Миделфарт
|
1 - 2 |
Хвидовре
|
|
2026-02-28 |
Орхус Фремад
|
4 - 1 |
Миделфарт
|
|
2026-02-21 |
Колдинг
|
4 - 1 |
Миделфарт
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
0 |
11 |
|
10 |
9 |
7 |
| 8% |
0% |
92% |
|
83% |
75% |
58% |
Кьоге последни 12 срещи
|
2026-05-09 |
Орхус Фремад
|
0 - 0 |
Кьоге
|
|
2026-05-01 |
Кьоге
|
3 - 2 |
Б.93 Копенхаген
|
|
2026-04-26 |
Кьоге
|
1 - 1 |
Олборг
|
|
2026-04-22 |
Хобро
|
1 - 2 |
Кьоге
|
|
2026-04-17 |
Б.93 Копенхаген
|
1 - 2 |
Кьоге
|
|
2026-04-10 |
Кьоге
|
2 - 0 |
Миделфарт
|
|
2026-04-06 |
Кьоге
|
2 - 0 |
Орхус Фремад
|
|
2026-03-21 |
Кьоге
|
3 - 3 |
Лингби
|
|
2026-03-13 |
Б.93 Копенхаген
|
2 - 0 |
Кьоге
|
|
2026-03-06 |
Кьоге
|
0 - 1 |
Есберг
|
|
2026-02-27 |
Хобро
|
1 - 1 |
Кьоге
|
|
2026-02-14 |
Кизилжар
|
0 - 0 |
Кьоге
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
5 |
2 |
|
9 |
4 |
2 |
| 42% |
42% |
17% |
|
75% |
33% |
17% |
Класиране Група за Изпадане Д1
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Олборг |
30 |
11 |
10 |
9 |
49 |
42 |
+7 |
43 |
| 2 |
Орхус Фремад |
30 |
10 |
10 |
10 |
45 |
35 |
+10 |
40 |
| 3 |
Кьоге |
29 |
10 |
7 |
12 |
38 |
46 |
-8 |
37 |
| 4 |
Хобро |
30 |
9 |
9 |
12 |
36 |
41 |
-5 |
36 |
| 5 |
Б.93 Копенхаген |
30 |
9 |
6 |
15 |
38 |
54 |
-16 |
33 |
| 6 |
Миделфарт |
29 |
3 |
6 |
20 |
28 |
66 |
-38 |
15 |
Хронология на изиграните мачове
| Миделфарт |
|
| Кьоге |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Миделфарт |
Кьоге |
| 1 |
Олборг |
2 - 5 |
|
| 2 |
Орхус Фремад |
0 - 1 |
0 - 0 |
| 3 |
Кьоге |
|
- |
| 4 |
Хобро |
0 - 6 |
1 - 2 |
| 5 |
Б.93 Копенхаген |
|
1 - 2 |
| 6 |
Миделфарт |
- |
|
Представяне в Шампионата
| |
Миделфарт |
Кьоге |
| Победи |
3 |
10 |
| Равни |
6 |
7 |
| Загуби |
20 |
12 |
| Вкарани голове |
28 |
38 |
| Получени голове |
66 |
46 |
| Средно вкарани |
0.97 |
1.31 |
| Средно получени |
2.28 |
1.59 |
| Мачове вкарал |
62% |
76% |
| Мачове получил |
93% |
83% |
| Гол/Гол |
59% |
62% |
| Над 1.5 |
76% |
86% |
| Над 2.5 |
69% |
55% |
| Над 3.5 |
45% |
34% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
3 |
| Равни |
4 |
4 |
| Загуби |
9 |
7 |
| Вкарани голове |
14 |
18 |
| Получени голове |
31 |
29 |
| Средно вкарани |
1.00 |
1.29 |
| Средно получени |
2.21 |
2.07 |
| Мачове вкарал |
64% |
79% |
| Мачове получил |
93% |
93% |
| Гол/Гол |
57% |
79% |
| Над 1.5 |
71% |
93% |
| Над 2.5 |
71% |
79% |
| Над 3.5 |
43% |
57% |
Обща статистика за Група за Изпадане Д1
| Мачове (23) |
| Победа за домакина |
35% |
| Равен |
22% |
| Победа за госта |
43% |
| Изиграни мачове |
77% |
| Голове (74) |
| Средно голове на мач |
3.22 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.48 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.74 |
| Домакинът е отбелязал в |
70% |
| Гостът е отбелязал в |
87% |
| Гол/Гол |
61% |
| Над 1.5 |
83% |
| Над 2.5 |
57% |
| Над 3.5 |
39% |
Миделфарт следващи 3 срещи
|
2026-05-17 |
Миделфарт
|
- |
Кьоге
|
|
2026-05-25 |
Миделфарт
|
- |
Б.93 Копенхаген
|
|
2026-05-30 |
Хобро
|
- |
Миделфарт
|
Кьоге следващи 3 срещи
|
2026-05-17 |
Миделфарт
|
- |
Кьоге
|
|
2026-05-25 |
Кьоге
|
- |
Хобро
|
|
2026-05-30 |
Олборг
|
- |
Кьоге
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
5.25 |
4.20 |
1.53 |
| Вероятност |
26% |
32% |
42% |
|
2 @ 1.53 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
2.30 |
1.17 |
| Вероятност |
24% |
76% |
|
X2 @ 1.17 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.18 |
4.50 |
| Вероятност |
|
78% |
22% |
|
Над 1.5 @ 1.18 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.60 |
2.30 |
| Вероятност |
|
57% |
43% |
|
Над 2.5 @ 1.60 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.50 |
1.50 |
| Вероятност |
|
36% |
64% |
|
Под 3.5 @ 1.50 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.67 |
2.10 |
| Вероятност |
|
55% |
45% |
|
Г/Г @ 1.67 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-05-16 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!