Чемпиъншип - Англия
понеделник, 05.04.2021
12:30
12:30

Мидълзбро

Уотфорд
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Мидълзбро |
| Гост: | Уотфорд |
| Разстояние: | 329.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Ривърсайд |
| Капацитет: | 34 988 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 12:30 (12:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.80 | 3.20 | 2.10 | 2 | 1.66 | 1.25 | |||
| 31% | 26% | 43% | 2.10 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.75 | 2.37 | 1.57 | 4.50 | 1.20 | ||||||
| 62% | 38% | 40% | 60% | 16% | 84% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-09-11 | Уотфорд | 1 - 0 | Мидълзбро |
| 2017-01-14 | Уотфорд | 0 - 0 | Мидълзбро |
| 2016-10-16 | Мидълзбро | 0 - 1 | Уотфорд |
| 2015-04-06 | Уотфорд | 2 - 0 | Мидълзбро |
| 2014-10-25 | Мидълзбро | 1 - 1 | Уотфорд |
| 2014-02-15 | Уотфорд | 1 - 0 | Мидълзбро |
| 2013-11-09 | Мидълзбро | 2 - 2 | Уотфорд |
| 2013-01-12 | Мидълзбро | 1 - 2 | Уотфорд |
| 2012-10-06 | Уотфорд | 1 - 2 | Мидълзбро |
| 2012-04-28 | Уотфорд | 2 - 1 | Мидълзбро |
| 2011-11-05 | Мидълзбро | 1 - 0 | Уотфорд |
| 2011-03-19 | Мидълзбро | 2 - 1 | Уотфорд |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 7 | 5 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 58% | 42% | 8% |
Мидълзбро последни 12 срещи
| 2021-04-02 | Борнемут | 3 - 1 | Мидълзбро |
| 2021-03-20 | Милуол | 1 - 0 | Мидълзбро |
| 2021-03-16 | Мидълзбро | 2 - 0 | Престън |
| 2021-03-13 | Мидълзбро | 3 - 0 | Сток Сити |
| 2021-03-06 | Суонзи | 2 - 1 | Мидълзбро |
| 2021-03-02 | Ковънтри | 1 - 2 | Мидълзбро |
| 2021-02-27 | Мидълзбро | 1 - 1 | Кардиф |
| 2021-02-23 | Мидълзбро | 1 - 3 | Бристъл Сити |
| 2021-02-20 | Рединг | 0 - 2 | Мидълзбро |
| 2021-02-16 | Мидълзбро | 2 - 1 | Хъдърсфийлд |
| 2021-02-13 | Дарби Каунти | 2 - 1 | Мидълзбро |
| 2021-02-06 | Мидълзбро | 1 - 4 | Брентфорд |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 11 | 8 | 3 | |
| 42% | 8% | 50% | 92% | 67% | 25% |
Уотфорд последни 12 срещи
| 2021-04-02 | Уотфорд | 1 - 0 | Шефилд Уензди |
| 2021-03-20 | Уотфорд | 3 - 0 | Бирмингам |
| 2021-03-16 | Родъръм Юнайтед | 1 - 4 | Уотфорд |
| 2021-03-13 | Кардиф | 1 - 2 | Уотфорд |
| 2021-03-06 | Уотфорд | 1 - 0 | Нотингам Форест |
| 2021-03-03 | Уотфорд | 2 - 0 | Уикъмб |
| 2021-02-27 | Борнемут | 1 - 0 | Уотфорд |
| 2021-02-24 | Блекбърн | 2 - 3 | Уотфорд |
| 2021-02-19 | Уотфорд | 2 - 1 | Дарби Каунти |
| 2021-02-16 | Престън | 0 - 1 | Уотфорд |
| 2021-02-13 | Уотфорд | 6 - 0 | Бристъл Сити |
| 2021-02-06 | Ковънтри | 0 - 0 | Уотфорд |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 1 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
| 83% | 8% | 8% | 58% | 50% | 25% |
Класиране Чемпиъншип
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Норич | 39 | +29 | 84 |
| 2 | Уотфорд | 39 | +30 | 78 |
| 3 | Брентфорд | 38 | +26 | 69 |
| 4 | Суонзи | 38 | +15 | 69 |
| 5 | Барнзли | 39 | +7 | 65 |
| 6 | Рединг | 39 | +11 | 63 |
| 7 | Борнемут | 38 | +20 | 62 |
| 8 | Кардиф | 39 | +17 | 58 |
| 9 | Мидълзбро | 39 | +5 | 56 |
| 10 | Милуол | 39 | +3 | 55 |
| 11 | Сток Сити | 39 | +2 | 55 |
| 12 | КПР | 38 | -1 | 53 |
| 13 | Лутън Таун | 38 | -12 | 50 |
| 14 | Бристъл Сити | 39 | -13 | 49 |
| 15 | Блекбърн | 39 | +7 | 46 |
| 16 | Нотингам Форест | 39 | -7 | 45 |
| 17 | Престън | 39 | -10 | 45 |
| 18 | Хъдърсфийлд | 38 | -11 | 43 |
| 19 | Дарби Каунти | 39 | -13 | 43 |
| 20 | Бирмингам | 39 | -21 | 41 |
| 21 | Ковънтри | 38 | -19 | 39 |
| 22 | Родъръм Юнайтед | 35 | -10 | 35 |
| 23 | Шефилд Уензди | 38 | -20 | 32 |
| 24 | Уикъмб | 39 | -35 | 30 |
Хронология на изиграните мачове
| Мидълзбро | |
| Уотфорд | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Мидълзбро | Уотфорд |
|---|---|---|---|
| 1 | Норич | 0 - 1 | |
| 2 | Уотфорд | - | |
| 3 | Брентфорд | 1 - 4 | |
| 4 | Суонзи | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 5 | Барнзли | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 6 | Рединг | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 7 | Борнемут | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 8 | Кардиф | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 9 | Мидълзбро | - | |
| 10 | Милуол | 3 - 0 | 0 - 0 |
| 11 | Сток Сити | 3 - 0 | 1 - 2 |
| 12 | КПР | 1 - 1 | |
| 13 | Лутън Таун | 1 - 0 | |
| 14 | Бристъл Сити | 1 - 3 | 0 - 0 |
| 15 | Блекбърн | 0 - 1 | 2 - 3 |
| 16 | Нотингам Форест | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 17 | Престън | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 18 | Хъдърсфийлд | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 19 | Дарби Каунти | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 20 | Бирмингам | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 21 | Ковънтри | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 22 | Родъръм Юнайтед | 0 - 3 | 1 - 4 |
| 23 | Шефилд Уензди | 0 - 0 | |
| 24 | Уикъмб | 1 - 1 |
Класиране в шампионата
| Мидълзбро | Уотфорд | |
| Позиция | 9 | 2 |
| Точки | 56 | 78 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 7 |
| Точки | 33 | 28 |
Форма в шампионата
| Мидълзбро | Уотфорд | |
|
Победи Равни Загуби |
16
8 15 |
23
9 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
10
3 6 |
7
7 5 |
Голове в шампионата
| Мидълзбро | Уотфорд | |
|
Вкарани Получени |
47
42 |
56
26 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
25
18 |
17
14 |
Обща статистика за Чемпиъншип
| Мачове (462) | |
| Победа за домакина | 42% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 33% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (1027) | |
| Средно голове на мач | 2.22 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.21 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.01 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 63% |
| Гол/Гол | 44% |
| Над 1.5 | 67% |
| Над 2.5 | 39% |
| Над 3.5 | 16% |
Мидълзбро следващи 6 срещи
| 2021-04-10 | Барнзли | - | Мидълзбро |
| 2021-04-17 | Мидълзбро | - | КПР |
| 2021-04-21 | Родъръм Юнайтед | - | Мидълзбро |
| 2021-04-24 | Мидълзбро | - | Шефилд Уензди |
| 2021-05-01 | Лутън Таун | - | Мидълзбро |
| 2021-05-08 | Мидълзбро | - | Уикъмб |
Уотфорд следващи 6 срещи
| 2021-04-09 | Уотфорд | - | Рединг |
| 2021-04-17 | Лутън Таун | - | Уотфорд |
| 2021-04-20 | Норич | - | Уотфорд |
| 2021-04-24 | Уотфорд | - | Милуол |
| 2021-05-01 | Брентфорд | - | Уотфорд |
| 2021-05-08 | Уотфорд | - | Суонзи |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.80 | 3.20 | 2.10 |
| Вероятност | 31% | 26% | 43% |
| 2 @ 2.10 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 1.25 |
| Вероятност | 42% | 58% |
| X2 @ 1.25 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 2.75 | |
| Вероятност | 62% | 38% | |
| Над 1.5 @ 1.44 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.37 | 1.57 | |
| Вероятност | 40% | 60% | |
| Под 2.5 @ 1.57 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.50 | 1.20 | |
| Вероятност | 16% | 84% | |
| Под 3.5 @ 1.20 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.72 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Без @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-05 08:05. Възможни са промени към настоящия момент!
