Висша Лига - Тайван
събота, 08.10.2022
09:00
09:00

Минг Чуан Юнив.

Тайнан Сити
1 - 4
(0 - 1, 1 - 3)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Тайпе |
| Гост: | Тайнан |
| Разстояние: | 264.8 км |
| Начален час | |
| Час: | 09:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.50 | 6.75 | 1.17 | 2 | 4.60 | 1.04 | |||
| 20% | 33% | 47% | 1.17 | 9% | 91% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.09 | 6.20 | 1.34 | 2.98 | 1.63 | 2.10 | ||||||
| 84% | 16% | 76% | 24% | 54% | 46% |
Последни 7 директни срещи
| 2022-05-29 | Тайнан Сити | 5 - 0 | Минг Чуан Юнив. |
| 2020-09-13 | Минг Чуан Юнив. | 1 - 4 | Тайнан Сити |
| 2020-07-29 | Минг Чуан Юнив. | 2 - 3 | Тайнан Сити |
| 2020-04-12 | Минг Чуан Юнив. | 2 - 4 | Тайнан Сити |
| 2019-12-01 | Тайнан Сити | 1 - 2 | Минг Чуан Юнив. |
| 2019-08-18 | Минг Чуан Юнив. | 2 - 2 | Тайнан Сити |
| 2019-05-05 | Тайнан Сити | 3 - 1 | Минг Чуан Юнив. |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 5 | 7 | 7 | 6 | |
| 14% | 14% | 71% | 100% | 100% | 86% |
Минг Чуан Юнив. последни 12 срещи
| 2022-08-28 | АК Тайпе | 1 - 1 | Минг Чуан Юнив. |
| 2022-08-21 | Минг Чуан Юнив. | 0 - 0 | Татунг |
| 2022-07-31 | Минг Чуан Юнив. | 0 - 1 | Тайчунг Футуро |
| 2022-07-24 | Тайпауър | 3 - 1 | Минг Чуан Юнив. |
| 2022-07-17 | Минг Чуан Юнив. | 1 - 4 | Ханг Юен |
| 2022-06-19 | Минг Чуан Юнив. | 1 - 2 | АК Тайпе |
| 2022-05-29 | Тайнан Сити | 5 - 0 | Минг Чуан Юнив. |
| 2022-05-08 | Тайчунг Футуро | 4 - 0 | Минг Чуан Юнив. |
| 2022-05-01 | Минг Чуан Юнив. | 0 - 1 | Тайпауър |
| 2022-04-24 | Татунг | 2 - 1 | Минг Чуан Юнив. |
| 2022-04-17 | Ханг Юен | 4 - 2 | Минг Чуан Юнив. |
| 2021-12-31 | Минг Чуан Юнив. | 2 - 0 | Дева Драгонс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 9 | 7 | 5 | |
| 8% | 17% | 75% | 75% | 58% | 42% |
Тайнан Сити последни 12 срещи
| 2022-08-28 | Тайпауър | 2 - 2 | Тайнан Сити |
| 2022-08-21 | Тайнан Сити | 2 - 2 | АК Тайпе |
| 2022-08-07 | Тайнан Сити | 0 - 3 | Тайчунг Футуро |
| 2022-07-31 | Тайнан Сити | 2 - 2 | Татунг |
| 2022-07-24 | Ханг Юен | 2 - 2 | Тайнан Сити |
| 2022-06-01 | Тайнан Сити | 1 - 2 | Тайпауър |
| 2022-05-29 | Тайнан Сити | 5 - 0 | Минг Чуан Юнив. |
| 2022-05-22 | Тайчунг Футуро | 0 - 0 | Тайнан Сити |
| 2022-05-07 | Тайнан Сити | 2 - 0 | Татунг |
| 2022-05-01 | Тайнан Сити | 3 - 1 | Ханг Юен |
| 2022-04-24 | АК Тайпе | 2 - 6 | Тайнан Сити |
| 2021-12-22 | Ханг Юен | 1 - 0 | Тайнан Сити |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 10 | 9 | 7 | |
| 33% | 42% | 25% | 83% | 75% | 58% |
Класиране Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Тайчунг Футуро | 12 | +17 | 24 |
| 2 | Ханг Юен | 12 | +8 | 22 |
| 3 | Тайпауър | 12 | +7 | 22 |
| 4 | Тайнан Сити | 11 | +9 | 17 |
| 5 | Татунг | 12 | -5 | 14 |
| 6 | АК Тайпе | 12 | -16 | 7 |
| 7 | Минг Чуан Юнив. | 11 | -20 | 2 |
Хронология на изиграните мачове
| Минг Чуан Юнив. | |
| Тайнан Сити | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Минг Чуан Юнив. | Тайнан Сити |
|---|---|---|---|
| 1 | Тайчунг Футуро | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 2 | Ханг Юен | 1 - 4 | 2 - 2 |
| 3 | Тайпауър | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 4 | Тайнан Сити | - | |
| 5 | Татунг | 0 - 0 | |
| 6 | АК Тайпе | 1 - 2 | 2 - 6 |
| 7 | Минг Чуан Юнив. | - |
Класиране в шампионата
| Минг Чуан Юнив. | Тайнан Сити | |
| Позиция | 7 | 4 |
| Точки | 2 | 17 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 5 |
| Точки | 1 | 6 |
Форма в шампионата
| Минг Чуан Юнив. | Тайнан Сити | |
|
Победи Равни Загуби |
0
2 9 |
4
5 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
1 4 |
1
3 0 |
Голове в шампионата
| Минг Чуан Юнив. | Тайнан Сити | |
|
Вкарани Получени |
7
27 |
25
16 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
2
8 |
10
6 |
Обща статистика за Висша Лига
| Мачове (41) | |
| Победа за домакина | 32% |
| Равен | 37% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (131) | |
| Средно голове на мач | 3.20 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.68 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.51 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 78% |
| Гол/Гол | 61% |
| Над 1.5 | 78% |
| Над 2.5 | 61% |
| Над 3.5 | 46% |
Минг Чуан Юнив. следващи 6 срещи
| 2022-10-16 | Ханг Юен | - | Минг Чуан Юнив. |
| 2022-10-19 | Ханг Юен | - | Минг Чуан Юнив. |
| 2022-10-23 | Минг Чуан Юнив. | - | Татунг |
| 2022-10-30 | Минг Чуан Юнив. | - | Тайпауър |
| 2022-11-06 | Минг Чуан Юнив. | - | Тайчунг Футуро |
| 2022-11-13 | Минг Чуан Юнив. | - | АК Тайпе |
Тайнан Сити следващи 6 срещи
| 2022-10-23 | АК Тайпе | - | Тайнан Сити |
| 2022-10-30 | Ханг Юен | - | Тайнан Сити |
| 2022-11-06 | Татунг | - | Тайнан Сити |
| 2022-11-13 | Тайнан Сити | - | Тайпауър |
| 2022-11-20 | Тайнан Сити | - | Тайчунг Футуро |
| 2022-11-27 | Минг Чуан Юнив. | - | Тайнан Сити |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 10.50 | 6.75 | 1.17 |
| Вероятност | 20% | 33% | 47% |
| 2 @ 1.17 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 4.60 | 1.04 |
| Вероятност | 9% | 91% |
| X2 @ 1.04 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.09 | 6.20 | |
| Вероятност | 84% | 16% | |
| Над 1.5 @ 1.09 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.34 | 2.98 | |
| Вероятност | 76% | 24% | |
| Над 2.5 @ 1.34 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.63 | 2.10 | |
| Вероятност | 54% | 46% | |
| Над 3.5 @ 1.63 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.07 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Г/Г @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-08 08:00. Възможни са промени към настоящия момент!
