Втора ПФЛ - България
събота, 17.09.2022
15:00
15:00

Миньор Перник

ЦСКА 1948 II
1 - 4
(0 - 2, 1 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Перник |
| Гост: | София |
| Разстояние: | 26.1 км |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (17:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.22 | 3.54 | X2 | 1.24 | 1.73 | |||
| 21% | 44% | 35% | 1.73 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.32 | 3.18 | 2.04 | 1.69 | 3.67 | 1.25 | ||||||
| 66% | 34% | 36% | 64% | 15% | 85% |
Последни 3 директни срещи
| 2022-06-19 | ЦСКА 1948 II | 1 - 0 | Миньор Перник |
| 2022-04-30 | Миньор Перник | 1 - 0 | ЦСКА 1948 II |
| 2021-10-31 | ЦСКА 1948 II | 0 - 1 | Миньор Перник |
Миньор Перник последни 12 срещи
| 2022-09-13 | Миньор Перник | 0 - 0 | Етър В. Търново |
| 2022-09-06 | Беласица Петрич | 1 - 0 | Миньор Перник |
| 2022-08-27 | Миньор Перник | 1 - 2 | Спортист Своге |
| 2022-08-19 | Витоша Бистрица | 1 - 1 | Миньор Перник |
| 2022-08-13 | Миньор Перник | 0 - 0 | Монтана |
| 2022-08-08 | Ботев Пд II | 1 - 1 | Миньор Перник |
| 2022-08-02 | Миньор Перник | 3 - 0 | Крумовград |
| 2022-07-24 | Добруджа Добрич | 2 - 0 | Миньор Перник |
| 2022-07-16 | Миньор Перник | 5 - 1 | Лудогорец II |
| 2022-06-25 | Ботев Враца | 2 - 1 | Миньор Перник |
| 2022-06-19 | ЦСКА 1948 II | 1 - 0 | Миньор Перник |
| 2022-05-21 | Миньор Перник | 3 - 0 | Левски Лом |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 5 | 1 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 42% | 8% |
ЦСКА 1948 II последни 12 срещи
| 2022-09-11 | ЦСКА 1948 II | 1 - 0 | Беласица Петрич |
| 2022-09-05 | Спортист Своге | 0 - 3 | ЦСКА 1948 II |
| 2022-08-30 | ЦСКА 1948 II | 2 - 1 | Витоша Бистрица |
| 2022-08-22 | Монтана | 2 - 1 | ЦСКА 1948 II |
| 2022-08-14 | ЦСКА 1948 II | 1 - 0 | Ботев Пд II |
| 2022-08-07 | Крумовград | 1 - 1 | ЦСКА 1948 II |
| 2022-07-30 | ЦСКА 1948 II | 1 - 1 | Добруджа Добрич |
| 2022-07-23 | Лудогорец II | 0 - 0 | ЦСКА 1948 II |
| 2022-07-18 | ЦСКА 1948 II | 1 - 1 | Янтра Габрово |
| 2022-06-19 | ЦСКА 1948 II | 1 - 0 | Миньор Перник |
| 2022-05-21 | Спортист Своге | 4 - 4 | ЦСКА 1948 II |
| 2022-05-16 | ЦСКА 1948 II | 0 - 0 | Ботев Пд II |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 6 | 1 | 7 | 4 | 1 | |
| 42% | 50% | 8% | 58% | 33% | 8% |
Класиране Втора ПФЛ
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Спартак Плевен | 9 | +11 | 19 |
| 2 | Етър В. Търново | 9 | +5 | 17 |
| 3 | ЦСКА 1948 II | 9 | +5 | 16 |
| 4 | Струмска Слава | 9 | +4 | 16 |
| 5 | Крумовград | 9 | +2 | 15 |
| 6 | Марица Пловдив | 9 | 0 | 14 |
| 7 | Монтана | 9 | +1 | 13 |
| 8 | Беласица Петрич | 9 | 0 | 13 |
| 9 | Ловеч | 9 | +3 | 12 |
| 10 | Янтра Габрово | 9 | +1 | 12 |
| 11 | Спортист Своге | 9 | -2 | 12 |
| 12 | Дунав Русе | 9 | +3 | 11 |
| 13 | Миньор Перник | 9 | +3 | 10 |
| 14 | Добруджа Добрич | 9 | -2 | 9 |
| 15 | Витоша Бистрица | 9 | -3 | 9 |
| 16 | Лудогорец II | 9 | -7 | 8 |
| 17 | Созопол | 9 | -10 | 8 |
| 18 | Ботев Пд II | 9 | -14 | 2 |
Хронология на изиграните мачове
| Миньор Перник | |
| ЦСКА 1948 II | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Миньор Перник | ЦСКА 1948 II |
|---|---|---|---|
| 1 | Спартак Плевен | ||
| 2 | Етър В. Търново | 0 - 0 | |
| 3 | ЦСКА 1948 II | - | |
| 4 | Струмска Слава | ||
| 5 | Крумовград | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 6 | Марица Пловдив | ||
| 7 | Монтана | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 8 | Беласица Петрич | ||
| 9 | Ловеч | ||
| 10 | Янтра Габрово | ||
| 11 | Спортист Своге | 1 - 2 | 0 - 3 |
| 12 | Дунав Русе | ||
| 13 | Миньор Перник | - | |
| 14 | Добруджа Добрич | ||
| 15 | Витоша Бистрица | ||
| 16 | Лудогорец II | 5 - 1 | 0 - 0 |
| 17 | Созопол | ||
| 18 | Ботев Пд II |
Класиране в шампионата
| Миньор Перник | ЦСКА 1948 II | |
| Позиция | 13 | 3 |
| Точки | 10 | 16 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 6 |
| Точки | 8 | 5 |
Форма в шампионата
| Миньор Перник | ЦСКА 1948 II | |
|
Победи Равни Загуби |
2
4 3 |
4
4 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
2 1 |
1
2 1 |
Голове в шампионата
| Миньор Перник | ЦСКА 1948 II | |
|
Вкарани Получени |
11
8 |
11
6 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
9
3 |
5
3 |
Обща статистика за Втора ПФЛ
| Мачове (81) | |
| Победа за домакина | 48% |
| Равен | 33% |
| Победа за госта | 19% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (180) | |
| Средно голове на мач | 2.22 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.36 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.86 |
| Домакинът е отбелязал в | 74% |
| Гостът е отбелязал в | 60% |
| Гол/Гол | 47% |
| Над 1.5 | 67% |
| Над 2.5 | 42% |
| Над 3.5 | 21% |
Миньор Перник следващи 6 срещи
| 2022-09-22 | Локомотив ГО | - | Миньор Перник |
| 2022-10-04 | Струмска Слава | - | Миньор Перник |
| 2022-10-09 | Миньор Перник | - | Спартак Плевен |
| 2022-10-15 | Ловеч | - | Миньор Перник |
| 2022-10-22 | Миньор Перник | - | Дунав Русе |
| 2022-10-29 | Марица Пловдив | - | Миньор Перник |
ЦСКА 1948 II следващи 6 срещи
| 2022-10-04 | ЦСКА 1948 II | - | Етър В. Търново |
| 2022-10-10 | ЦСКА 1948 II | - | Струмска Слава |
| 2022-10-17 | Спартак Плевен | - | ЦСКА 1948 II |
| 2022-10-23 | ЦСКА 1948 II | - | Ловеч |
| 2022-10-30 | Дунав Русе | - | ЦСКА 1948 II |
| 2022-11-06 | ЦСКА 1948 II | - | Марица Пловдив |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 3.22 | 3.54 |
| Вероятност | 21% | 44% | 35% |
| X2 @ 1.73 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.24 | 1.73 |
| Вероятност | 37% | 63% |
| X2 @ 1.73 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.32 | 3.18 | |
| Вероятност | 66% | 34% | |
| Над 1.5 @ 1.32 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.04 | 1.69 | |
| Вероятност | 36% | 64% | |
| Под 2.5 @ 1.69 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.67 | 1.25 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.84 | 1.90 | |
| Вероятност | 48% | 52% | |
| Без @ 1.90 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-17 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
