Алсвенскан - Швеция
неделя, 18.09.2022
14:00
14:00

Мялби

Сундсвал
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Халевик |
| Гост: | Сундсвал |
| Разстояние: | 724.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Страндвален |
| Капацитет: | 7 000 (580) |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 14:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 4.75 | 8.50 | 1 | 1.08 | 2.75 | |||
| 56% | 27% | 17% | 1.40 | 75% | 25% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.72 | 2.07 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 78% | 22% | 44% | 56% | 25% | 75% |
Последни 9 директни срещи
| 2022-05-23 | Сундсвал | 2 - 0 | Мялби |
| 2012-07-21 | Сундсвал | 3 - 1 | Мялби |
| 2012-07-14 | Мялби | 1 - 0 | Сундсвал |
| 2009-08-20 | Сундсвал | 1 - 1 | Мялби |
| 2009-04-29 | Мялби | 4 - 2 | Сундсвал |
| 2007-08-05 | Мялби | 1 - 3 | Сундсвал |
| 2007-04-16 | Сундсвал | 0 - 0 | Мялби |
| 2006-10-01 | Мялби | 4 - 2 | Сундсвал |
| 2006-06-17 | Сундсвал | 2 - 2 | Мялби |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 3 | 7 | 5 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 78% | 56% | 56% |
Мялби последни 12 срещи
| 2022-09-10 | Дегерфорш | 0 - 0 | Мялби |
| 2022-09-05 | Мялби | 1 - 4 | ИФК Гьотеборг |
| 2022-08-28 | Хелзингборг | 0 - 1 | Мялби |
| 2022-08-21 | Мялби | 1 - 1 | Малмьо |
| 2022-08-15 | Хакен | 1 - 0 | Мялби |
| 2022-08-07 | Мялби | 1 - 1 | Елфсборг |
| 2022-07-31 | Сириус | 0 - 1 | Мялби |
| 2022-07-23 | Мялби | 2 - 1 | Дегерфорш |
| 2022-07-17 | ИФК Гьотеборг | 1 - 1 | Мялби |
| 2022-07-10 | Мялби | 1 - 2 | Хакен |
| 2022-07-02 | АИК Стокхолм | 0 - 1 | Мялби |
| 2022-06-26 | Мялби | 1 - 1 | Норкьопинг |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 7 | 3 | 1 | |
| 33% | 42% | 25% | 58% | 25% | 8% |
Сундсвал последни 12 срещи
| 2022-09-11 | Сундсвал | 0 - 2 | Елфсборг |
| 2022-09-04 | АИК Стокхолм | 4 - 0 | Сундсвал |
| 2022-08-27 | Дегерфорш | 3 - 1 | Сундсвал |
| 2022-08-21 | Сундсвал | 1 - 2 | Хелзингборг |
| 2022-08-14 | Малмьо | 3 - 1 | Сундсвал |
| 2022-08-07 | Хамарби | 3 - 0 | Сундсвал |
| 2022-07-30 | Сундсвал | 1 - 3 | Варберг БоИС |
| 2022-07-24 | Хелзингборг | 1 - 0 | Сундсвал |
| 2022-07-18 | Сундсвал | 1 - 5 | Хакен |
| 2022-07-11 | Вернаму | 1 - 1 | Сундсвал |
| 2022-07-01 | Сундсвал | 2 - 1 | Малмьо |
| 2022-06-26 | Сундсвал | 2 - 5 | Юргорден |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 10 | 11 | 9 | 6 | |
| 8% | 8% | 83% | 92% | 75% | 50% |
Класиране Алсвенскан
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хакен | 23 | +22 | 47 |
| 2 | Юргорден | 22 | +27 | 45 |
| 3 | Хамарби | 23 | +23 | 42 |
| 4 | АИК Стокхолм | 22 | +8 | 39 |
| 5 | Калмар | 23 | +7 | 38 |
| 6 | Малмьо | 22 | +9 | 37 |
| 7 | ИФК Гьотеборг | 22 | +10 | 36 |
| 8 | Мялби | 22 | 0 | 32 |
| 9 | Елфсборг | 22 | +9 | 30 |
| 10 | Вернаму | 23 | -10 | 28 |
| 11 | Норкьопинг | 23 | -3 | 25 |
| 12 | Сириус | 22 | -10 | 25 |
| 13 | Варберг БоИС | 23 | -16 | 24 |
| 14 | Хелзингборг | 22 | -15 | 17 |
| 15 | Дегерфорш | 22 | -23 | 17 |
| 16 | Сундсвал | 22 | -38 | 10 |
Хронология на изиграните мачове
| Мялби | |
| Сундсвал | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Мялби | Сундсвал |
|---|---|---|---|
| 1 | Хакен | 1 - 2 | |
| 2 | Юргорден | 1 - 0 | |
| 3 | Хамарби | 3 - 0 | |
| 4 | АИК Стокхолм | 4 - 0 | |
| 5 | Калмар | 1 - 1 | |
| 6 | Малмьо | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 7 | ИФК Гьотеборг | 1 - 4 | 2 - 0 |
| 8 | Мялби | - | |
| 9 | Елфсборг | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 10 | Вернаму | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 11 | Норкьопинг | 1 - 1 | 5 - 1 |
| 12 | Сириус | 3 - 0 | 2 - 1 |
| 13 | Варберг БоИС | 2 - 0 | |
| 14 | Хелзингборг | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 15 | Дегерфорш | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 16 | Сундсвал | - |
Класиране в шампионата
| Мялби | Сундсвал | |
| Позиция | 8 | 16 |
| Точки | 32 | 10 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 16 |
| Точки | 17 | 1 |
Форма в шампионата
| Мялби | Сундсвал | |
|
Победи Равни Загуби |
8
8 6 |
3
1 18 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
5 2 |
0
1 10 |
Голове в шампионата
| Мялби | Сундсвал | |
|
Вкарани Получени |
21
21 |
19
57 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
15
13 |
6
29 |
Обща статистика за Алсвенскан
| Мачове (179) | |
| Победа за домакина | 47% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 27% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (480) | |
| Средно голове на мач | 2.68 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.55 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.13 |
| Домакинът е отбелязал в | 79% |
| Гостът е отбелязал в | 65% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 75% |
| Над 2.5 | 48% |
| Над 3.5 | 28% |
Мялби следващи 6 срещи
| 2022-10-03 | Вернаму | - | Мялби |
| 2022-10-10 | Норкьопинг | - | Мялби |
| 2022-10-16 | Мялби | - | Хамарби |
| 2022-10-20 | Калмар | - | Мялби |
| 2022-10-24 | Мялби | - | Варберг БоИС |
| 2022-10-30 | Мялби | - | АИК Стокхолм |
Сундсвал следващи 6 срещи
| 2022-10-02 | Сундсвал | - | Норкьопинг |
| 2022-10-09 | Сундсвал | - | ИФК Гьотеборг |
| 2022-10-15 | Хакен | - | Сундсвал |
| 2022-10-19 | Сундсвал | - | Вернаму |
| 2022-10-24 | Юргорден | - | Сундсвал |
| 2022-10-30 | Сундсвал | - | Сириус |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 4.75 | 8.50 |
| Вероятност | 56% | 27% | 17% |
| 1 @ 1.40 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.08 | 2.75 |
| Вероятност | 75% | 25% |
| 1X @ 1.08 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 4.00 | |
| Вероятност | 78% | 22% | |
| Над 1.5 @ 1.22 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.07 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Под 2.5 @ 2.07 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.75 | 1.40 | |
| Вероятност | 25% | 75% | |
| Под 3.5 @ 1.40 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.75 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Г/Г @ 2.00 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-18 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
